"ROLNIK SZUKA ŻONY" - program rozrywkowy.

Filmy, seriale, reality show, programy edukacyjne itp.
Awatar użytkownika
Inka

Re: "ROLNIK SZUKA ŻONY" - program rozrywkowy.

Postautor: Inka » 16 paź 2017, 13:10

Niezłe akcje w tym sezonie Rolnika.

Mam wrażenie, że już niedługo niewiele kandydatek zostanie w gospodarstwach.

Dobrze życzę "Melanii Trump" od Mikołaja i mam nadzieje, że ona szybko od niego ucieknie. To kobieta z klasą, atrakcyjna i zadbana. Do niego pasuje tylko rozbuchana seksualnie Janeczka. Są w podobnym wieku, mają gorące temperamenty. Razem w basenie się przytulali. Trzeciej kandydatki też żal dla tego pana. Jest zbyt poukładana i taka "fajna". Jego argumenty, że dom i winnica powinny przekonać Panie do niego, są absurdalne i niesmaczne. Normalnie Hugh Hefner polskiej edycji RSŻ. On najchętniej wszystkie do wyra by zaciągnął. Na raz.

Sytuacji Piotra nie ma co komentować. Dobrze zrobił pozbywając się Emilii, a Kasia to największa porażka programu. Chciała się pokazać? Udało się :) ciekawe tylko czy o taki obraz swojej osoby jej chodziło. Trzeciej kandydatki mało w programie. To bardzo atrakcyjna kobieta, która na pierwszy rzut oka nie pasuje na wieś. Ale kto wie? Mam wrażenie, że niewiele o niej wiemy.

U Zbyszka to jestem pewna, że nic nie wyjdzie. Kobiety nakręcają się wzajemnie. Wymyślają problemy i niedoskonałości rolnika. Nie dają mu szansy. To, że dotychczas nie pomagał mamie w gotowaniu nie oznacza, że nie pomagałby ukochanej kobiecie. Związek powinien opierać się na partnerstwie i pewne rzeczy wypracowuje się będąc z drugą osobą w związku, a nie zanim związek się zaczyna. Moim zdaniem obie pojadą do domu.

Kwiaciarka od Karola to typ osoby od których odcinam się w codziennym życiu. Jest zaborcza i toksyczna. Mam nadzieję, że Karol jej nie wybierze. Sara wydaje się być najfajniejszą z dziewczyn, ale znów nie wiemy nic o trzeciej kandydatce.

:deszcz:

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 16 paź 2017, 13:28

Inka pisze:zobacz cytowaną wiadomość

To, że dotychczas nie pomagał mamie w gotowaniu nie oznacza, że nie pomagałby ukochanej kobiecie. Związek powinien opierać się na partnerstwie i pewne rzeczy wypracowuje się będąc z drugą osobą w związku, a nie zanim związek się zaczyna.
sorry, ale tak naiwnego tekstu to ja dawno nie czytalam
dzieki takiemu podejsciu mnostwo kobiet meczy sie niewyobrazalnie albo co gorsza budzi sie potem w niewyobrazalnej frustracji.

facet trzydziestoletni czy czterdziestoletni to uksztaltowana jednostka. z okreslona osobowoscia i schematami postepowania. milosc go nie uleczy i nie sprawi ze bedzie mu sie chcialo bo z pomoca odpowiedniej komunikacji z milosci do partnerki stanie sie innym czlowiekiem. bardziej niedojrzalego fundamentu pod zwiazek niz takie oczekiwania chyba wcisnac sie nie da
Ostatnio zmieniony 16 paź 2017, 13:31 przez ktrzn, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 16 paź 2017, 14:00

ktrzn pisze:zobacz cytowaną wiadomość

To, że dotychczas nie pomagał mamie w gotowaniu nie oznacza, że nie pomagałby ukochanej kobiecie. Związek powinien opierać się na partnerstwie i pewne rzeczy wypracowuje się będąc z drugą osobą w związku, a nie zanim związek się zaczyna.
dzieki takiemu podejsciu mnostwo kobiet meczy sie niewyobrazalnie albo co gorsza budzi sie potem w niewyobrazalnej frustracji.

facet trzydziestoletni czy czterdziestoletni to uksztaltowana jednostka. z okreslona osobowoscia i schematami postepowania. milosc go nie uleczy i nie sprawi ze bedzie mu sie chcialo bo z pomoca odpowiedniej komunikacji z milosci do partnerki stanie sie innym czlowiekiem. bardziej niedojrzalego fundamentu pod zwiazek niz takie oczekiwania chyba wcisnac sie nie da

Miałam napisać to samo, tylko innymi słowami :rock: Takie zachowania są po prostu neonowym znakiem ostrzegawczym. Coś było i prawdopodobnie będzie trwać, bo facet to nie dziecko, które bierze się na wychowanie. Jest jaki jest. Nie rwał się do pomocy mamie, to i najpewniej nie będzie się rwał do pomocy żonie.
Na razie jestem w 1/3 odcinka, zaraz postaram się nadrobić resztę.
Insta
Blog podróżniczy Cieszyn: Wzgórze Zamkowe
Piekę słodkie Sernik bez pieczenia z musem truskawkowym i spodem Cookie Crisp

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 16 paź 2017, 14:06

SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Miałam napisać to samo, tylko innymi słowami :rock: Takie zachowania są po prostu neonowym znakiem ostrzegawczym. Coś było i prawdopodobnie będzie trwać, bo facet to nie dziecko, które bierze się na wychowanie. Jest jaki jest. Nie rwał się do pomocy mamie, to i najpewniej nie będzie się rwał do pomocy żonie.

najgorsze sa zachowania maskujace. na fali uczuc, okolicznosci moze i ''ukochanej'' pomagac. prawdziwne nawyki, charakter, to jak czlowiek jest uksztaltowany wylazi dopiero jak pada na twarz, jest przemeczony, w jakis trudniejszych czasach. i to jest dramat wielu kobiet
Ostatnio zmieniony 16 paź 2017, 14:12 przez ktrzn, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 16 paź 2017, 14:34

najgorsze sa zachowania maskujace. na fali uczuc, okolicznosci moze i ''ukochanej'' pomagac. prawdziwne nawyki, charakter, to jak czlowiek jest uksztaltowany wylazi dopiero jak pada na twarz, jest przemeczony, w jakis trudniejszych czasach. i to jest dramat wielu kobiet

to prawda. W takim programie przez parę dni dość łatwo można udawać.

Dla Dawida farba zmywalna oznacza, że można ją pomaziać byle gdzie, a ona i tak zejdzie razem z wodą :cojest: Padłam. Mam wrażenie, że ten koleś jest podstawiony żeby coś się działo u rolniczki.
Insta

Awatar użytkownika
azalyn

Postautor: azalyn » 16 paź 2017, 18:33

Sytuacja z Emilią i Kasią :facepalm: Po pierwsze dziwię się że telewizja wzięła laskę która już brała udział w różnych programach. Przecież wiadomo że to wyjdzie i wiarygodności programu nie podniesie. Po drugie, cieszę się że już nie będę musiała patrzeć na te rzęsy :twisted:

Zachowanie kwiaciarki :facepalm: byłam przekonana że Karol zauważy że to dziewczyna ma problem a nie wszyscy inni i jej podziękuje. Ale on chyba jest zbyt miłym i naiwnym chłopaczkiem. Typu Sary też nie za bardzo trawię, ale ok niech będzie.

U Zbyszka nie widzę żadnej inicjatywy i nadzei. Zgadzam się że dziewczyny się same nakręciły i na niego najechały wytykając mu brak pomocy a on się chyba przez to jeszcze bardziej zamknął w sobie. Zgadzam się z tym że nie można liczyć że po ślubie sie zmieni itp, ale można było to zrobić w bardziej delikatny sposób.

Dawid od Małgosi... Duże dziecko, co tu mówić. Mógłby się zaprzyjaźnić z Krzysztofem ze Ślubu od pierwszego wejrzenia :twisted: Przynajmniej ta sytuacja z farbą sprawiła że na chwilę przestał być zadowolony z siebie :brzydal:

U Mikołaja widzę póki co szanse na sukces, oby nie skończyło się jak u seniorów w poprzednich edycjach.. I mam nadzieję że ja po 60 też będe się tak cieszyć życiem jak oni tam ;)
Ostatnio zmieniony 16 paź 2017, 18:48 przez azalyn, łącznie zmieniany 1 raz.

Timon i Pumba

Postautor: Timon i Pumba » 22 paź 2017, 20:51

Dla mnie nie ma różnicy między Justyną na rolkach a Sara w traktorze czy co to tam było. Każda idealna i bez skazy, wszystkie inne złe, festiwal intryg i manipulacji.

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 23 paź 2017, 11:56

Jak wasze wrażenia po ostatnim odcinku?

Zaczął się z grubej rury, nie spodziewałam się u Karola aż takich przytulasków-wygibasków z Sarą. Justyna też mnie pozytywnie zaskoczyła spokojną reakcją na potwierdzenie, że nie jest nr 1. Nie dziwię się, że Karol robił co mógł, żeby więcej nie spędzać z nią czasu sam na sam, ale trochę głupio wyszło.

Piękny pstryczek w nos dla Mikołaja od najmłodszej kandydatki. Oczywiście należycie owinięty w bawełnę :brzydal:

Monika coraz mniej mi się podoba. Zachowuje się jak sfochowana księżniczka, która dużo oczekuje, a mało daje od siebie. Paweł w okularach wydaje się z całej 3 najbardziej poukładany i dojrzały. Nie dziwię się, że podoba jej się młodszy, rzucający wciąż komplementy Paweł.

U Zbycha Pani Kanapka chyba się już mocno nakręciła, aż ją Iwona stopowała. Ciekawe co takiego robi mama, że aż tak od samego początku przeszkadza.

A sytuacja u Piotra kuriozalna. Przychodzi jakaś kobita, z którą na boku romansował, nawet jej nie było w eliminacjach. Na miejscu Moniki, którą postrzegam jako figurę woskową, poczułabym się co najmniej DZIWNIE.
Insta

elunka01

Postautor: elunka01 » 23 paź 2017, 12:38

Wczorajszy odcinek był dla mnie delikatnym szokiem. Ale też widząc wypowiedź Salix widzę jak można odmiennie odbierać zachowanie uczestników :)

Od jakiegoś czasu było widać, że Karola ciągnie do Sary. Wydaje mi się,że na randce poczuł sie na tyle swobodnie, tak dobrze przy niej, że wszystko wyszło tak naturalnie. Poza tym widać jego minie, gdy mówi o niej. Od razu zmienia mu sie wyraz twarz. Myślami jest przy niej, oczy sie śmieją. W zasadzie tylko im z całej ekipy rolnika wróżę przyszłosć.
Kwiaciarka w dalszym ciagu jest dla mnie skreślona. Niby owszem, spokojnie to przyjęła, po czym mówi o tym, ze to ona dostałą na początku czerwona róże, a to symbol miłości, ze nie może czy też trudno jej sie pogodzić, że jest teraz inaczej traktowana, bo na poczatku to ona była traktowana lepiej czy też odmiennie przez Karola. Dla mnie nadal zachowuje sie jak rozkapryszona dziewczynka. Ledwo zobaczyła Karola, już zostawiła ciasto i poleciała się przymilać.

Mikołaj... myśle, ze dobrze sie stało, że ta uczestniczka, którą zresztą lubie, odeszła. Dla mnie randka Mikołaja z Tereską była niesmaczna i jakaś taka dziwna. Są warci siebie.

Zbigniew. Nawet uczestniczki widzą, że Joanna posowałaby do niego idealnie. Też jestem ciekawa o co chodzi z tą mama, ze tak mówią.

Rolniczka.... O matko, nie potrafię jej rozgryźć. Mam wrażenie, ze ona sama nie wie czego chce. Wydaje mi sie, że sama niewiele daje od siebie, a nie wiadomo czego oczekuje. Takie "domyśl sie..."

Piotr.... zawiódł mnie... Wyszło, ze pisał, rozmawiał z inną mając uczestniczki w domu. Zresztą ta nowa dziewczyna w moim odczuciu to porażka. Jak Monika ma sie poczuć? Naprawdę, uważam, ze takie cos nie powinno mieć miejsca.

Awatar użytkownika
Franka

Postautor: Franka » 23 paź 2017, 18:06

Zgadniecie kto to jest? :)
Załączniki
8CBktkqTURBXy9iMjllZDY0MDRlNDg4N2QxMGM2MTEwNjU4YzI5MDZlYS5qcGVnkpUCzQPAAMLDlQIAzQPAwsM.jpg
8CBktkqTURBXy9iMjllZDY0MDRlNDg4N2QxMGM2MTEwNjU4YzI5MDZlYS5qcGVnkpUCzQPAAMLDlQIAzQPAwsM.jpg (35.1 KiB) Przejrzano 1872 razy
W życiu kobiety następuje taka chwila kiedy musi określić swój wiek i się tego trzymać. Maria Czubaszek

elunka01

Postautor: elunka01 » 23 paź 2017, 18:22

Franka pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Kwiaciarka :brzydal: A z jakiej to okazji było zrobione? Miss kwiatów?
Ostatnio zmieniony 23 paź 2017, 18:22 przez elunka01, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Franka

Postautor: Franka » 23 paź 2017, 18:25

elunka01 pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Franka pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Kwiaciarka :brzydal: A z jakiej to okazji było zrobione? Miss kwiatów?

W 2009 roku była Miss Ziemi Elbląskiej czy jakoś tam podobnie.
W życiu kobiety następuje taka chwila kiedy musi określić swój wiek i się tego trzymać. Maria Czubaszek

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 30 paź 2017, 12:49

z tym rolnikiem to coraz większa żenada
http://www.plotek.pl/plotek/7,154063,22580031,skandal-w-rolniku-tvp-komentuje-i-pograza-sie-jeszcze.html

Obrzydliwy, przy wszystkich zebranych i kobiecie, którą wcześniej pocałował, języczek Mikołaja :mdleje: i te dywagacje o namiętności przed kamerami...
Mega tłuste włosy wybranki Piotra i cały ten sztuczny, reżyserowany szwindel... :torba:
Zachowanie Pani Kanapki - dziżas, jaki wybuch frustracji, jakie teksty!

Podsumowując: co ja oglądam :torba:
Insta

Awatar użytkownika
Inka

Postautor: Inka » 30 paź 2017, 13:58

z tym rolnikiem to coraz większa żenada
http://www.plotek.pl/plotek/7,154063,22580031,skandal-w-rolniku-tvp-komentuje-i-pograza-sie-jeszcze.html

Obrzydliwy, przy wszystkich zebranych i kobiecie, którą wcześniej pocałował, języczek Mikołaja :mdleje: i te dywagacje o namiętności przed kamerami...
Mega tłuste włosy wybranki Piotra i cały ten sztuczny, reżyserowany szwindel... :torba:
Zachowanie Pani Kanapki - dziżas, jaki wybuch frustracji, jakie teksty!

Podsumowując: co ja oglądam :torba:

Pierwszy raz oglądając program czułam się aż tak zażenowana.
Dla mnie rozmowy Mikołaja z synem i rodziną były nietaktowne, obleśne nawet. O pocałunkach z języczkiem nie będę wspominać bo dla mnie :facepalm:
Piotr i jego wybranka to jakaś pomyłka. Mogli odpuścić całkowicie jego wątek. Po co wprowadzać na siłę dziewczynę z którą łączy go już jakieś uczucie. Fajnie, życzę szczęścia.
Kandydatka od Zbyszka okazała się bardzo smutną dziewczyną. Widać, że jest nieszczęśliwa, a to że rolnik ją odrzucił bardzo ją zabolało. Pogubiła się. Iwona natomiast nie pasuje do Zbyszka. To kwestia czasu i jak dziewczyna pojedzie do domu to już nie wróci.

:deszcz:

Awatar użytkownika
azalyn

Postautor: azalyn » 30 paź 2017, 14:18

Zgadzam się, dwa ostatnie odcinki to kompletna żenada.

Zbyszek przez większość pobytu olewa swoje kandydatki, te mają do niego same zarzuty. Pani Kanapka grozi że wyjedzie, ale jak przychodzi do randki to jednak jej zależy i czuje się zraniona. Iwona chyba robi dobrą minę do złej gry, nie wróżę im szczęśliwej przyszłości.

U Piotra nawet montaż nie był w stanie ukryć że coś podejrzanego jest z Kasią 2. Przynajmniej będą sobie mogli dopisać kolejny związek do statystyk.

U Mikołaja komedia jak się seniorki narzucają i jak on z tego korzysta. No ale chyba o to miało chodzić w tym programie.

U Małgosii i Karola jako jedynych zostały po 3 osoby.. Mi wygląda że Karol wybierze Sarę, a Małgosia Pawła, no ale zobaczymy.
Ostatnio zmieniony 30 paź 2017, 14:18 przez azalyn, łącznie zmieniany 1 raz.

elunka01

Postautor: elunka01 » 31 paź 2017, 11:07

Dla mnie ta edycja jest bardzo kiepska.

Piotr i Kasia, bardzo naciągany wątek, w którego przypadek nie wierze. Niestety od dziewczyny mnie odrzuca. Jest w niej coś, czego nie potrafię wytłumaczyć, co sprawia, ze czuje do niej antypatie.

NA całe szczęście ogladajac Rolnika robiłam w tym samym czasie 3 inne rzeczy i nie słyszałam rozmowy u Mikołaja o języczku :facepalm: :banghead: :torba:

Karola znajomi widzą Justyne w roli wybranki. Mógł im powiedzieć o sposobie rozpoznawania miłośći wg niej, ksieżniczkowaniu i zmieniliby zdanie :brzydal: Nadal wydaje mi sie, ze z Sarą stworzą fajny związek.

Zbigniew. On jest zauroczony Iwoną, niestety bez wzajemności. Nic z tego nie będzie, chociąż widać, ze on ma nadzieje.

Małgosia i Paweł, który jako jedyna osoba w całej galaktyce uważa, zę Gosia jest ciepłą osobą :brzydal: Widać, ze ona jest łasa komplementów, chociaż mam wrażenie, zę on mimo tego, ze jest fajnym facetem, nie jest ... nawet nie wiem jak to ująć... Jest jeszcze młody, o moze tak. Taka troche maskotka Gosi. Ale moze nas zaskoczą.

Tak oglądam tą edycje ( to dopiero druga edycja, którą śledze) i tęsknie za Szymonem co mia swoje zasady, za Bogusia ( nie sądziłam, ze do tego dojdzie :brzydal: ) co przyniosła znicz żonie Zbyszka i jest namiętna w seksie :hahaha: Za Markiem, któremu cos spadło na podłoge to leżało, aż zaczęło samo chodzić.

Z drugiej strony uważam, ze skoro rolnicy wybrali kandydatki/kandydatów z listów, nie powinni mieć w dalszym ciagu wglądu do nich tak jak to wyszło jaw np w wprawie Marka czy Szymona, teraz Piotra.

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 03 lis 2017, 13:11

YT podsunął mi taki filmik. Czemu mnie to wszystko nie dziwi :mdleje: Rolnik zrobił się serio strasznie żenujący i zakłamany

Insta

elunka01

Postautor: elunka01 » 06 lis 2017, 8:50

Jestem w trakcie oglądania wczorajszego Rolnika. Taki dość żałosny odcinek.

Mikołaj, jego wybór nie zaskoczył mnie. Chociaż wydaje mi się, że w późniejszym etapie nic z tego nie wyjdzie. A jego propozycja, żeby Janeczka nadal czekała na niego jest nie na miejscu. Stara się zostawić sobie furtkę. nie w porządku. W jakiej sytuacji stawia obie Panie? Ale widać, że mimo wszystko przeżywa.

Karol, właśnie podejmuje decyzje. Cóż.... Szok i niedowierzanie. Może dobrze, że tak się stało. Nie wiem co powiedzieć. Teraz powrót do innej.

Zbigniew, to było do przewidzenia, wiec zaskoczenia nie ma. Ja go lubię. Tak po prostu.

Małgosia, też mnie nie zaskoczyła.

Piotr. Uważam, że to jest nie w porządku w stosunku do pozostałych dziewczyn, widzów, reguł programu, swoich rodziców. Plotki głoszą, że ona była już w ciąży przychodząc do programu. Przyszłość pokaże ile było w tym prawdy.

Musze obczaić, która to ta Jagoda :brzydal:

I nadal uważam, że rolnicy nie powinni zatrzymywać listów.

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 06 lis 2017, 15:18

Nadrobiłam i zgadzam się, odcinek strasznie smutny i żenujący.

Coś mi chyba umknęło, czy Karol był tak narąbany, że nie ogarniał sytuacji ze szpitalem? Czy po prostu olał sprawę i poszedł w kimono? :wtf: Dziwi mnie, że to właśnie Karol zrezygnował.
Mikołaj zachował się totalnie bez klasy. Potraktował Janeczkę jak koło zapasowe i jeszcze się dziwi, że ta płacze :mdleje:
A i tak najbardziej żenująca jest historia Piotra i podstawionej Kasi, która o ile wierzyć plotkom, jest z nim w ciąży, dlatego ją tam wepchali. :cojest:
Insta

Awatar użytkownika
paulinza

Postautor: paulinza » 06 lis 2017, 15:25

Jestem zawiedziona kwiaciarką. Liczyłam na dramę :D

Wróć do „Kino i TV”