"ROLNIK SZUKA ŻONY" - program rozrywkowy.

Filmy, seriale, reality show, programy edukacyjne itp.
elunka01

Re: "ROLNIK SZUKA ŻONY" - program rozrywkowy.

Postautor: elunka01 » 21 lis 2017, 11:21

azalyn pisze:zobacz cytowaną wiadomość
iwi_83 pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Kaśka i Piotrek- podziwiam ich za tak szybkie deklaracje co do zamieszkania razem i ta gadka o dzieciach, może faktycznie coś jest na rzeczy :torba:

Tak sądzę, te wszystkie gadki o dzieciach to pewnie delikatne wprowadzenie do ogłoszenia ciąży, żeby mniej dziwnie to wszystko wyglądało. Spodziewam się że powiedzą o ciąży w odcinku finałowym. Tak w ogóle, co sądzicie o makijażu Kasi? :brzydal:

Czyli podsumowując obecny sezon: 1 osoba znalazła partnera zgodnie z regulaminem, 2 nie znalazły nikogo, 2 pozostałe też nie znalazły ale wyciągnęły sobie partnerki z kapelusza, może licząc na romantyczny wypad sponsorowany przez TVP :twisted:

Makijaż typu lata 80-90. Ale włosy :facepalm: Jednak figura super :) Ich gadka o dzieciach, również miałam takie wrażenie, ze to przygotowanie gruntu :rotfl:

Karol zakochany, jak zawsze. Mam wrażanie, ze to nie tylko pierwszy, ale też nie ostatni raz.

Zbyszek na plus :) Mam nadzieje, że znajdzie wartościową kobietę.

Małgosia z partnerem. Widać, ze miłość kwitnie i super :) Chociaż nawet mój syn stwierdził, ze straszne z niego dziecko :torba: Ważne, żeby byli szczęśliwi.

A Mikołaj, chciał wszystkie złapać i został sam. Nie chce mówić, ze ma za swoje, ale może to czegoś go nauczy.

Swoja drogą, ciekawa jestem jak tam Zbyszek z poprzedniej edycji ten, tego... I Bogusia :hahaha:

Awatar użytkownika
Franka

Postautor: Franka » 26 lis 2017, 23:41

No i mamy finał.
3 pary i poczęte dziecko.

Ewa od Zbyszka i Mikołaj pasują do siebie. I warunki miałaby Ewa odpowiednie bo Mikołaj sam mieszka.

Dzisiejszy makijaż Małgosi sprawił, ze pomyślałam, że jakby jej założyć perukę z ciemnymi kręconymi półdługimi włosami to bardzo by była podobna do aktorki Hanny Śleszyńskiej.

Historia Karola bardzo ciekawa. Uważam, że dziewczyny mogą się starać o odszkodowanie za oszustwo na nich.
W życiu kobiety następuje taka chwila kiedy musi określić swój wiek i się tego trzymać. Maria Czubaszek

Awatar użytkownika
Inka

Postautor: Inka » 27 lis 2017, 11:07

Finał był niezły. Uśmiałam się.
Emilia i Kasia nareszcie przyznały otwarcie, że dla nich to tylko zabawa. Nowa dziewczyna Piotra, Kasia, musiała być w ciązy podczas nagrania ostatniego odcinka, jeszcze latem bo ewidentnie chciała to wszystkim zasugerować. Nie żebym się czepiała (no może trochę), ale szybko im się udało. Z tego też powodu nie wierzę, że poznali się przez program. Chyba, że udało jej się skontaktować z Piotrem przed odbiorem listów z programu i już zaczęli randkować.

Mikołaj udowodnił, że jest bucem i tyle.

O Karolu to nawet nie wiem co napisać. Zrobił dziewczyny w konia. Dobrze go podsumowały.

Małgosia i Paweł mają realne szanse na związek, choć ślubu i wspólnego życia to ja tam nie widzę.

Zbyszek dobrze podsumował dziewczyny, Ewę w szczególności.

:deszcz:

Awatar użytkownika
azalyn

Postautor: azalyn » 27 lis 2017, 17:19

Czyli wszystie plotki z Pudelka itp ostatecznie się potwierdziły :brzydal: propsy dla tvp że nie próbowali nikomu wmawiać że było inaczej :kciuk: oczywiście niewykluczone że trochę ponaciągali fakty, ale co tam, i tak czekam na kolejną edycję :P a no i Kasia w kańcu miała inny makijaż :twisted:

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 27 lis 2017, 19:18

Nadrobiłam. Agresja Mikołaja pobiła wszystko :bojesie: Dziewczyny od Karola ładnie się z niego nabijały, ciekawe jak czuła się Jagoda po tym wszystkim. Dla mnie jedyną parą tej edycji jest Gośka z Pawłem.
Insta
Blog podróżniczy Wilno: Plac Ratuszowy, kuchnia i spacer po centrum
Piekę słodkie Tropikalny biszkopt z mango

Awatar użytkownika
Takajakaja

Postautor: Takajakaja » 29 lis 2017, 18:13

Z tego co słyszałam to Gosia i Paweł biorą ślub w przyszłym roku.

Na miejscu Jagody po obejrzeniu programu bym zostawiła Karola. Tu niby wielka miłość a tam 2/3 dziewczyn poobracał. :mdleje:

Awatar użytkownika
paulinza

Postautor: paulinza » 29 lis 2017, 18:48

Takajakaja pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Na miejscu Jagody po obejrzeniu programu bym zostawiła Karola. Tu niby wielka miłość a tam 2/3 dziewczyn poobracał. :mdleje:

no, ale ona wiedziała, że ma trzy kobiety pod swoim dachem :brzydal:

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 29 lis 2017, 19:12

paulinza pisze:zobacz cytowaną wiadomość

ale chyba nie wiedziała, że najpierw w jednej się zakochał, potem drugą obmacywał i całował :brzydal:
Insta

Awatar użytkownika
paulinza

Postautor: paulinza » 29 lis 2017, 19:56

SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość

ale chyba nie wiedziała, że najpierw w jednej się zakochał, potem drugą obmacywał i całował :brzydal:

ale chyba wiedziała o czym ten program jest :brzydal:

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 29 lis 2017, 19:59

SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość

ale chyba wiedziała o czym ten program jest :brzydal:

no ale jak by mi chłop namącił w głowie i obcałował, to bym jednak oczekiwała, że przyjmie tę 3 dla picu i pożegna, a nie będzie oznajmiał całej Polszy, że się "zakochal". Na miejscu Jagody poczułabym się mega ujowo, ale ona to chyba desperację ma w sobie większą niż Justyna z początkowych odcinków.
Insta

Awatar użytkownika
Franka

Postautor: Franka » 29 lis 2017, 21:14

Jagoda się zakochała. A miłość jak wiadomo wszystko wybaczy. :mrgreen:
Tym bardziej, ze może jej powiedzieć, że mu kazali adorować trochę te dziewczyny aby oglądalność była większa.
W życiu kobiety następuje taka chwila kiedy musi określić swój wiek i się tego trzymać. Maria Czubaszek

Awatar użytkownika
Franka

Postautor: Franka » 11 gru 2017, 13:18

Justyna twierdzi, że chce być ze Zbyszkiem. Miała nawet dylemat czy pisać do Zbyszka czy do Karola gdy pojawiły się wizytówki programu.
Była już nawet u niego w domu podczas gdy jego mama przybywała w sanatorium.
Obecnie przebywa w Anglii gdzie dolecieć ma Zbyszek na wspólnego sylwestra. źródło: Party
Załączniki
rolnik-szuka-zony-justyna-bedzie-ze-zbyszkiem-458790-GALLERY_BIG.jpg
rolnik-szuka-zony-justyna-bedzie-ze-zbyszkiem-458790-GALLERY_BIG.jpg (96.41 KiB) Przejrzano 1374 razy

elunka01

Postautor: elunka01 » 11 gru 2017, 13:22

Franka pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Justyna twierdzi, że chce być ze Zbyszkiem. Miała nawet dylemat czy pisać do Zbyszka czy do Karola gdy pojawiły się wizytówki programu.
Obecnie przebywa w Anglii gdzie dolecieć ma Zbyszek na wspólnego sylwestra. źródło: Party

Czyli tyle może być w tym prawdy co nic.

Awatar użytkownika
Franka

Postautor: Franka » 11 gru 2017, 13:52

elunka01 pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Franka pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Czyli tyle może być w tym prawdy co nic.

Justyna twierdzi, że Zbyszek ma już bilet na lot do Anglii.
Sam zapowiedział wcześniej, ze sprzedaje krowy to nie jest już uwiązany w gospodarstwie, może lecieć.

Awatar użytkownika
Franka

Postautor: Franka » 29 gru 2017, 11:18

W świątecznym odcinku Mikołaj zjawił się z narzeczoną Martą /40 lat/ i oświadczył, że w święta będą zaręczyny. Nie wie jeszcze czy ją kocha. Ale jest dla niego idealną kobietą bo jest " nie skażona i bez zobowiązań" Marta mieszka w pobliżu i znali się przed programem.

Wielka tragedia spotkała Zbyszka z poprzedniej edycji /tego od Bogusi/. 2 dni przed świętami zginął w wypadku jako pieszy jego najstarszy 36 letni syn.

Awatar użytkownika
Franka

Postautor: Franka » 29 gru 2017, 11:22

Marta, młoda narzeczona zakochana w Mikołaju.
Załączniki
557d89f18d4f007c35a0665963f1.1000.jpg
557d89f18d4f007c35a0665963f1.1000.jpg (82.54 KiB) Przejrzano 1226 razy

Awatar użytkownika
Franka

Postautor: Franka » 26 sty 2018, 0:06

Zbyszek spędził noc sylwestrową z Justyną w Anglii.
Niestety tej nocy doszło do spięcia między nimi i Zbyszek wrócił do Polski jako kolega a nie partner życiowy Justyny.

Awatar użytkownika
iwi_83

Postautor: iwi_83 » 22 lut 2018, 10:22

wg pudelka Jagoda już nie jest z Karolem
https://www.pudelek.pl/artykul/125473/karol_z_rolnika_juz_rozstal_sie_z_jagoda_chce_odzyskac_spokoj/

chwila minęła :torba:

chyba to prawda bo z jej insta zniknęły wszystkie zdjęcia z Karolem związane (zdjęcia prezentów też)
Ostatnio zmieniony 22 lut 2018, 10:23 przez iwi_83, łącznie zmieniany 1 raz.

kasiapaster

Postautor: kasiapaster » 12 kwie 2018, 12:30

Jakie są wasze odczucia po zaprezentowaniu kandydatów kolejnej edycji ?? :P

Wróć do „Kino i TV”