Damy i wieśniaczki PL

Filmy, seriale, reality show, programy edukacyjne itp.
Timon i Pumba

Re: Damy i wieśniaczki PL

Postautor: Timon i Pumba » 18 kwie 2017, 21:54

Poprzedni odcinek to był jakiś hardcore. Myślałam, że w zimowej edycji im trochę odpuszczą, do tej pory wszystkie domy/mieszkania miały łazienki. A tu 12 m2, brak wody, zamarznięta studnia i "przynieś sobie śnieg" i wisienka na torcie: jak chcesz włączyć piec to uchyl drzwi :roll:

Awatar użytkownika
Franka

Postautor: Franka » 09 maja 2017, 15:44

Oglądałam fragment wczoraj. Dama Kamila weszła w krowią kupę butami za 3000. Wywalała gnój w ubraniu w którym potem chodziła.
Jadąc na wieś to chyba wiedziała, że może być taka sytuacja i trzeba zabrać ubranie i buty robocze.
Fajna i ogarnięta była wieśniaczka Beata.
W życiu kobiety następuje taka chwila kiedy musi określić swój wiek i się tego trzymać. Maria Czubaszek

Terax

Postautor: Terax » 14 cze 2017, 19:12

Polska wersja bardzo fajna :) Oglądamy często! :)

Timon i Pumba

Postautor: Timon i Pumba » 15 wrz 2017, 18:32

Teraz na jesień lecą Dzentelmeni i Wiesniacy. I poki co mam wrażenie, ze jakoś tak lepiej wybrali kandydatów, jest ciekawiej. Póki co widziałam dwa odcinki i chyba tylko dwa były, ale w obu Wiesniacy mieli prace, a w domach wygladalo nadzwyczaj spoko w porównaniu z tym co się pojawiało w Damach i Wiesniaczkach. No i wczorajszy Dzentelmen haha warto było obejrzeć chociażby dla widoku jak ciągnie walizkę na kółkach przez góry jak szedł do bacowki :D

Awatar użytkownika
Franka

Postautor: Franka » 15 wrz 2017, 20:56

Timon i Pumba pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Teraz na jesień lecą Dzentelmeni i Wiesniacy. I poki co mam wrażenie, ze jakoś tak lepiej wybrali kandydatów, jest ciekawiej. Póki co widziałam dwa odcinki i chyba tylko dwa były, ale w obu Wiesniacy mieli prace, a w domach wygladalo nadzwyczaj spoko w porównaniu z tym co się pojawiało w Damach i Wiesniaczkach. No i wczorajszy Dzentelmen haha warto było obejrzeć chociażby dla widoku jak ciągnie walizkę na kółkach przez góry jak szedł do bacowki :D

A ja akurat oglądałam częściowo odcinek gdzie wieśniak nie chciał skorzystać z zabiegów kosmetycznych bo "nie chcę wyglądać jak pedał'. Miał żonę Kasię, która ciągle chodziła w obszernym, ortalionowym dresie i czapce. Nawet w upał. Dżentelmen kupił jej sukienkę ale już nie oglądałam dalej, nie wiem czy założyła.
Wieśniak był bezrobotny, miał niesprawną rękę, utrzymywali się z 500+ na dwoje dzieci i rodzinnego. Grał i śpiewał, jakieś disco polo. W mieście dla relaksu chciał iśc do klubu disco polo.
W życiu kobiety następuje taka chwila kiedy musi określić swój wiek i się tego trzymać. Maria Czubaszek

adis168

Postautor: adis168 » 25 sty 2019, 6:19

załamuje mnie ten program :)

tadeross92
BAN

Postautor: tadeross92 » 28 mar 2019, 17:30

Też czasem oglądam. Mam jednak wrażenie, że wersja "Ukraina" lepsza :)
Ostatnio zmieniony 28 mar 2019, 20:43 przez empress, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
justachusta

Postautor: justachusta » 18 kwie 2019, 21:05

To jest trochę takie jak chłopaki do wzięcia... czasem idzie się uśmiać.

Awatar użytkownika
rozvielittka

Postautor: rozvielittka » 25 maja 2020, 12:05

Chyba juz wlę Damy i wieśniaczki, bo jednak chłopaki do wzięcia to opłacanie im alkoholu tak na prawdę..
:pies:

miranda

Postautor: miranda » 03 paź 2020, 17:59

ale te damy sa porobione, sam plastik, nie mówię tu o zachownaiu bo różnie ale tak zmasakrowane twarze nie wiem czemu ktoś płaci żeby tak wyglądać

Awatar użytkownika
bonfireheart

Postautor: bonfireheart » 19 cze 2021, 20:55

Czasem zdarzy mi się to obejrzeć jak już nic na player nie mam do nadrobienia ale mam trochę problem jak jest akcja (a ZAWSZE jest ) żeby dama musiała zabić jakieś zwierzę. Wiem że to się robi ale nie koniecznie chcę na to patrzeć .Jak sobie te momenty poprzewijam to czasem nawet da się obejrzeć .Ale tu tak jak z projekt lady ja wolę wersję rosyjską.

Wróć do „Kino i TV”