Wątek filmowo-serialowy

Filmy, seriale, reality show, programy edukacyjne itp.
Awatar użytkownika
meeow

Re: Wątek filmowo-serialowy

Postautor: meeow » 27 sty 2019, 15:37

Axis mundi pisze:zobacz cytowaną wiadomość
meeow pisze:zobacz cytowaną wiadomość
A Chyłkę ktoś oglądał? Co myślicie?

Być może ktoś, kto nie czytał serii lepiej to łyknie, bo nie ma porównania i odniesienia żadnego.

:ok:
Chociaż dla mnie Chyłka ma twarz Adnieszki Dygant, to wiedziałam, że Cielecka spokojnie da radę.
Klimat, jak klimat :voodoo: Czytałam, więc intryga nie ma szans mnie zaskoczyć. Za to przeszkadza mi ten brak charakterystycznych szczegółów: brak Iron Maiden, to że BMW jest zamaskowane jakimś słoneczkiem, zamiast mieć logo śmigła jak panbóg przykazał. No i oczywiście przeszkadza mi brak Ryana Goslinga w roli Zordona ;) i zatrudnienie Forsta nie w roli Forsta i w sumie nawet nie wiadomo po co?
Ale spodziewałam się czegoś gorszego, więc i tak nie jest źle.

A potem BMW zastąpili Lexusem :cojest: No Zordona jakoś nie czuję, w sensie wyobrażałam sobie kogoś innego w tej roli. I nie podoba mi się, że tak ominęli Kasację i przeszli do Zaginięcia, ale w sumie ma to sens, przy kontynuacji będą obie części, w których Langer sporą rolę odegrał. Gierszał w roli Juniora to chyba dobry typ.
Forst nie w roli Forsta? :drapie:

Awatar użytkownika
Axis mundi

Postautor: Axis mundi » 28 sty 2019, 13:13

Być może ktoś, kto nie czytał serii lepiej to łyknie, bo nie ma porównania i odniesienia żadnego.

Chociaż dla mnie Chyłka ma twarz Adnieszki Dygant, to wiedziałam, że Cielecka spokojnie da radę.
Klimat, jak klimat :voodoo: Czytałam, więc intryga nie ma szans mnie zaskoczyć. Za to przeszkadza mi ten brak charakterystycznych szczegółów: brak Iron Maiden, to że BMW jest zamaskowane jakimś słoneczkiem, zamiast mieć logo śmigła jak panbóg przykazał. No i oczywiście przeszkadza mi brak Ryana Goslinga w roli Zordona ;) i zatrudnienie Forsta nie w roli Forsta i w sumie nawet nie wiadomo po co?

A potem BMW zastąpili Lexusem :cojest: No Zordona jakoś nie czuję, w sensie wyobrażałam sobie kogoś innego w tej roli. I nie podoba mi się, że tak ominęli Kasację i przeszli do Zaginięcia, ale w sumie ma to sens, przy kontynuacji będą obie części, w których Langer sporą rolę odegrał. Gierszał w roli Juniora to chyba dobry typ.

Lexus przysponsorował :twisted: Gierszał może być OK (i Żmijewski :rock:).

Chodzi mi o Stramowskiego - który jest IDEALNYM Forstem - w zupełnie innej roli, czyli mec. Kosmowskiego. Nie chciałabym, żeby to przeszkodziło w zaangażowaniu go jako Forsta, przy (ewentualnej ;)) ekranizacji zakopiańskiego cyklu. Na szczęście facet potrafi być prawdziwym kameleonem.
Mróz rzadko opisuje swoich bohaterów, ale o Zordonie napisał, że jest podobny do Goslinga, o Forście, że do pitbulowego Stramowskiego, a o Osicy, że pisał go wyobrażając sobie Gosztyłę ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
meeow

Postautor: meeow » 28 sty 2019, 14:18

Lexus przysponsorował :twisted: Gierszał może być OK (i Żmijewski :rock:).

Chodzi mi o Stramowskiego - który jest IDEALNYM Forstem - w zupełnie innej roli, czyli mec. Kosmowskiego. Nie chciałabym, żeby to przeszkodziło w zaangażowaniu go jako Forsta, przy (ewentualnej ;)) ekranizacji zakopiańskiego cyklu. Na szczęście facet potrafi być prawdziwym kameleonem.
Mróz rzadko opisuje swoich bohaterów, ale o Zordonie napisał, że jest podobny do Goslinga, o Forście, że do pitbulowego Stramowskiego, a o Osicy, że pisał go wyobrażając sobie Gosztyłę ;)

W ogóle ja Gierszała pamiętam z roli w "Sali samobójców" (lol :mrgreen: ) i jak go zobaczyłam teraz to aż nie wierzyłam, że to ten sam chłopak.

O niee, proszę, tylko nie on :cojest: :prosi: Dla mnie Forst to Leszek Lichota albo Pawlicki. Stramowski mi się ulewa i nie mogę go znieść, tak samo Warnke. Jak ją widziałam na ekranie to mi się coś robiło, ona tak drewnianie gra. Okej, miała też tutaj taką rolę, że musiała być trochę apatyczna. Ale mimo wszystko nie przemawia do mnie... Podobali mi się za to obaj Żurawscy, no Kormaka idealnie dobrali :D

Awatar użytkownika
Axis mundi

Postautor: Axis mundi » 28 sty 2019, 15:41

meeow pisze:O niee, proszę, tylko nie on :cojest: :prosi: Dla mnie Forst to Leszek Lichota albo Pawlicki. Stramowski mi się ulewa i nie mogę go znieść, tak samo Warnke. Jak ją widziałam na ekranie to mi się coś robiło, ona tak drewnianie gra. Okej, miała też tutaj taką rolę, że musiała być trochę apatyczna. Ale mimo wszystko nie przemawia do mnie... Podobali mi się za to obaj Żurawscy, no Kormaka idealnie dobrali :D

No, ja tam osobiście lubię sobie popatrzeć :twisted: niekoniecznie na twarz.
Żurawscy kul :ok: Nie mogę się doczekać Paderborna (bo to chyba nie koniec Chyłek, sądząc po ostatnim odcinku?)
Obrazek

Awatar użytkownika
meeow

Postautor: meeow » 28 sty 2019, 17:32

meeow pisze:O niee, proszę, tylko nie on :cojest: :prosi: Dla mnie Forst to Leszek Lichota albo Pawlicki. Stramowski mi się ulewa i nie mogę go znieść, tak samo Warnke. Jak ją widziałam na ekranie to mi się coś robiło, ona tak drewnianie gra. Okej, miała też tutaj taką rolę, że musiała być trochę apatyczna. Ale mimo wszystko nie przemawia do mnie... Podobali mi się za to obaj Żurawscy, no Kormaka idealnie dobrali :D

Żurawscy kul :ok: Nie mogę się doczekać Paderborna (bo to chyba nie koniec Chyłek, sądząc po ostatnim odcinku?)

Będzie kontynuacja coś czuję, ostatni odcinek to ewidentna furtka do Kasacji. Ciekawe tylko jaka będzie oglądalność na TVN, bo chyba dopiero wystartowali z tym w tv albo mają wystartować. Jednym uchem reklamę słyszałam i wyłapałam tylko sobotę, ale bez daty :brzydal:

Awatar użytkownika
Axis mundi

Postautor: Axis mundi » 28 sty 2019, 21:43

Będzie kontynuacja coś czuję, ostatni odcinek to ewidentna furtka do Kasacji. Ciekawe tylko jaka będzie oglądalność na TVN, bo chyba dopiero wystartowali z tym w tv albo mają wystartować. Jednym uchem reklamę słyszałam i wyłapałam tylko sobotę, ale bez daty :brzydal:

2 marca.
Ostatnio zmieniony 05 lut 2019, 13:28 przez Axis mundi, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 06 lut 2019, 21:27

da sie gdzieś online obejrzeć wszystkie sezony grey's anatomy? na netflixie nie ma, na hbo też. ktoś coś?

Awatar użytkownika
Caoimhe

Postautor: Caoimhe » 07 lut 2019, 11:37

ktrzn pisze:da sie gdzieś online obejrzeć wszystkie sezony grey's anatomy? na netflixie nie ma, na hbo też. ktoś coś?

Amazon Prime? Nie wiem obecnie ile jest sezonów, ale wyglada na to, ze większość tam jest

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 07 lut 2019, 15:16

Caoimhe pisze:zobacz cytowaną wiadomość
ktrzn pisze:da sie gdzieś online obejrzeć wszystkie sezony grey's anatomy? na netflixie nie ma, na hbo też. ktoś coś?

Amazon Prime? Nie wiem obecnie ile jest sezonów, ale wyglada na to, ze większość tam jest
bardzo dziękuję :) jestem strasznie zacofana z serialami i nawet nie wiedziałam że tam to może być

tez nie wiem ile jest sezonów. kilka lat temu oglądałam do sezonu ze śmiercią Dereka (10?13?), a teraz chciałybyśmy z psiapsi obejrzeć od początku, bo ona nie zna w ogóle. znalazłam tylko na jakimś niepolskim abonamencie bez początkowych. także nawet jeśli końcowego brakuje to pewnie wrzucą zanim dojdziemy do końca. jeszcze raz dzięki :serce:

Awatar użytkownika
Caoimhe

Postautor: Caoimhe » 07 lut 2019, 15:31

ktrzn pisze:

bardzo dziękuję :) jestem strasznie zacofana z serialami i nawet nie wiedziałam że tam to może być

tez nie wiem ile jest sezonów. kilka lat temu oglądałam do sezonu ze śmiercią Dereka (10?13?), a teraz chciałybyśmy z psiapsi obejrzeć od początku, bo ona nie zna w ogóle. znalazłam tylko na jakimś niepolskim abonamencie bez początkowych. także nawet jeśli końcowego brakuje to pewnie wrzucą zanim dojdziemy do końca. jeszcze raz dzięki :serce:

O, to te początkowe są na 100%

Antonett

Postautor: Antonett » 08 lut 2019, 20:26

ktrzn pisze:
Caoimhe pisze:[url=http://youtuberki.pl/viewtopic.php?p=78235#p78235]zobacz cytowaną wiadomość[/ur

O, to te początkowe są na 100%

Sezonów miłe panie jest 15, niedawno wyszedł nowy 12 odcinek.
Oglądam od kilku lat na bieżąco :torba:

Awatar użytkownika
amelj

Postautor: amelj » 16 lut 2019, 20:13

Obejrzałam chyba 5 odcinków "Ślepnąc od świateł", serial całkiem niezły, główny bohater mnie nie ziebi ani nie grzeje, ale gra Frycza genialna. Autentycznie odczuwam strach na scenach z "Dario" :) Świetny jest.
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc(...)"

Awatar użytkownika
pesstka90

Postautor: pesstka90 » 16 lut 2019, 23:58

amelj pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Obejrzałam chyba 5 odcinków "Ślepnąc od świateł", serial całkiem niezły, główny bohater mnie nie ziebi ani nie grzeje, ale gra Frycza genialna. Autentycznie odczuwam strach na scenach z "Dario" :) Świetny jest.

Też jestem przy 5 odcinku. Zgadzam się - Frycz, Więckiewicz, Chabior <3 - mistrzostwo, natomiast betonowatość głównego bohatera mnie zniechęca bardzo mocno. Męczę się już trochę z tym serialem i jakoś nie mogę go skończyć przez to właśnie. Może nie łapię jakiejś konwencji, nie wiem.
________________________________________________________________________________________________________

"Wiara w zwycięstwo źródłem sukcesu." - H.J. Wagner

http://www.pocisk.org

Wróć do „Kino i TV”