Całe życie na diecie czyli co jeść żeby chudnąć/ nie tyć?

Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta

Re: Całe życie na diecie czyli co jeść żeby chudnąć/ nie tyć?

Postautor: Kumiho » 07 paź 2016, 9:50

marlena pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Kumiho pisze:zobacz cytowaną wiadomość
marlena pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Podeszłam do tego bardzo sceptycznie, czytałam że dziewczyny pozbywają się nie tylko nadwagi ale też oczyszczaja organizm, "leczą" swoje dolegliwości tym postem. Przekonało mnie 15 kg mniej i zdecydowanie lepsze samopoczucie. Też myślę o kolejnym poście ale może na wiosnę. Pamiętam że marzłam bez przerwy.

Brzmi to bardzo niepokojąco.

google+ post daniela , albo google + post dr dąbrowskiej

Nadal.
The shade, the shade of it all.

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
Franka

Postautor: Franka » 03 sty 2017, 23:12

Od jutra dieta bez słodyczy, cukru, bułeczek, klusek, pierogów.
Wszystko świąteczne zjedzone, lodówka i spiżarnia napełniona nowym zdrowym jedzeniem.
W życiu kobiety następuje taka chwila kiedy musi określić swój wiek i się tego trzymać. Maria Czubaszek

Gosia_Meg
BAN

Postautor: Gosia_Meg » 10 lut 2017, 16:39

łapcie filmik od moich , oni mnie zmotywowali do zdrowego życia bez wymyslnych diet i głodówek.
Ich rady są spoko SPAM

polecam - 5 kg w dół :skacze:
Ostatnio zmieniony 10 lut 2017, 16:44 przez SALIX, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Dama

Postautor: Dama » 22 mar 2017, 15:37

Ja całe życie miałam problem ze znalezieniem diety, która będzie dla mnie odpowiednia. Szukałam gotowych diet, które mogłabym po prostu zastosować (najlepiej z gotowymi przepisami na każdy dzień). Moja waga drgnęła dopiero, gdy zmieniłam podejście i zaczęłam po prostu zmieniać swoje podejście do odżywiania się. Zrezygnowałam ze szkodliwych produktów takich jak cukier, sól, kolorowe napoje. Ograniczyłam liczbę kalorii, zwiększyłam liczbę posiłków. Bardzo pomocne były dla mnie rady z forum sportowego: CIACH! gdzie można nauczyć się na czym polega dieta oraz jak działać, aby skutecznie się odchudzać :)
Ostatnio zmieniony 22 mar 2017, 15:43 przez Kumiho, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: SPAM

MonikaZawadzka

Postautor: MonikaZawadzka » 05 kwie 2017, 10:49

z tymi dietami to strasznie ciężko jest :( kończy się na tym, że nie wiemy co jeść i chodzimy sfrustrowani. Ja postanowiłam jakiś czas temu, że będę jeść wszystko, jednak w mniejszych ilościach, do tego ćwiczenia i efeky są :D naprawdę polecam. Główną zaletą jest to, że nie frustrujemy się, że czegoś nie możemy zjeść :D

Wróć do „Sport i zdrowie”