Kto dzisiaj ćwiczył i co? - koło wzajemnej motywacji

Awatar użytkownika
zivah

Kto dzisiaj ćwiczył i co? - koło wzajemnej motywacji

Postautor: zivah » 11 lip 2016, 22:47

Chwalcie się co dziś ćwiczyłyście. Przy okazji zmotywujmy się trochę. Nie ważne czy to bieganie, ćwiczenie w domu, pływanie czy siłownia. Każda aktywność jest dobra.

Tak ode mnie. Wracam na właściwe tory. Miałam standardowo schudnąć do lata, ale jak zawsze nie wyszło :P

Dziś:
-rozgrzeweczka
-2 serie ćwiczeń na tyłeczek
-15 minut skakanki
-rozciąganie

Ogólnie ćwiczę w mini siłowni w piwnicy, znacie jakieś fajne ćwiczenia na ręce? (to mój odwieczny problem). Potrzebuje je wyszczuplić ale nie przypakować.

A jeśli już przepaść i pustka między nami, to tylko taka na sekundę.
Między ustami a ustami

Tu sobie Gram :brzydal:

Awatar użytkownika
karolinah85
Kontaktowanie:

Re: Kto dzisiaj ćwiczył i co? - koło wzajemnej motywacji

Postautor: karolinah85 » 11 lip 2016, 22:52

Super że pojawił sie taki temat :) ja jestem na redukcji i ćwiczę z rozpiską trenera
dzisiaj trening siłowy 40 minut z obciążeniami plus aeroby 40 minut
Nie chciałabym być przy tobie, kiedy będziesz miał kolejny stan opóźnionej w rozwoju moralności

Awatar użytkownika
karolinah85
Kontaktowanie:

Postautor: karolinah85 » 11 lip 2016, 22:55

zivah pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Chwalcie się co dziś ćwiczyłyście. Przy okazji zmotywujmy się trochę. Nie ważne czy to bieganie, ćwiczenie w domu, pływanie czy siłownia. Każda aktywność jest dobra.

Tak ode mnie. Wracam na właściwe tory. Miałam standardowo schudnąć do lata, ale jak zawsze nie wyszło :P

Dziś:
-rozgrzeweczka
-15 minut skakanki
-rozciąganie

Ogólnie ćwiczę w mini siłowni w piwnicy, znacie jakieś fajne ćwiczenia na ręce? (to mój odwieczny problem). Potrzebuje je wyszczuplić ale nie przypakować.

Ja mam ćwiczenia ze hantlami (po 3 kg) uginanie przedramienia, prostowanie zza głowy, wiosłowanie hantlami plus wykroki z hantlami . Chyba najważniejsza jest jednak dieta, jak masz dobrze zbilansowana to osiagasz efekty jakie chcesz, mi w 2 tygodnie spodło po 2.5 cm w bicepsie a macham hantalami jak pudzian :D
Nie chciałabym być przy tobie, kiedy będziesz miał kolejny stan opóźnionej w rozwoju moralności

Awatar użytkownika
zivah

Postautor: zivah » 11 lip 2016, 23:37

karolinah85 pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Dziś:
-rozgrzeweczka
-15 minut skakanki
-rozciąganie

Ja mam ćwiczenia ze hantlami (po 3 kg) uginanie przedramienia, prostowanie zza głowy, wiosłowanie hantlami plus wykroki z hantlami . Chyba najważniejsza jest jednak dieta, jak masz dobrze zbilansowana to osiagasz efekty jakie chcesz, mi w 2 tygodnie spodło po 2.5 cm w bicepsie a macham hantalami jak pudzian :D

Robie z hantlami ale po 0.5kg do max 1.5 kg. Lepiej więcej machnięć z małym ciężarem czy te 15 z dobrze dobranym?(Czyli żeby ten 15-sty był już na ostatkach sił)

Między ustami a ustami

Awatar użytkownika
karolinah85
Kontaktowanie:

Postautor: karolinah85 » 11 lip 2016, 23:41

karolinah85 pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Dziś:
-rozgrzeweczka
-15 minut skakanki
-rozciąganie

Robie z hantlami ale po 0.5kg do max 1.5 kg. Lepiej więcej machnięć z małym ciężarem czy te 15 z dobrze dobranym?(Czyli żeby ten 15-sty był już na ostatkach sił)

Ja mam ustawiony taki cieżar i robię 3-4 serie po 10 powtórzeń :) współpracuje z trenerem ( Mariusz Mróz) i byc może wiele zależy od tego jaki efekt chcemy osiagnąć :)

Awatar użytkownika
Milva

Postautor: Milva » 12 lip 2016, 9:41

Ja jeszcze nie ćwiczyłam dzisiaj, ale generalnie ćwiczę z aplikacją FitStar, świetna jest. Ogólnie chcę poprawić kondycję, bo z tym u mnie kiepsko, i schudnąć, bo może gruba nie jestem, ale mam takie "rozlazłe" ciało. No i mam zamiar wrócić do jogi <3

Awatar użytkownika
Julijka
Kontaktowanie:

Postautor: Julijka » 12 lip 2016, 11:00

jaki fajowy wątek :D
no cóż, dziś z ćwiczeń to ja tylko 1,5 godz angielskiego :)

Awatar użytkownika
Franka

Postautor: Franka » 12 lip 2016, 12:19

Zrobiłam 25 przysiadów, 7 razy weszłam na piętro w krótkim czasie tam i z powrotem tak specjalnie. Na więcej nie mam siły na razie bo jest zbyt gorąco.
W życiu kobiety następuje taka chwila kiedy musi określić swój wiek i się tego trzymać. Maria Czubaszek

Awatar użytkownika
zivah

Postautor: zivah » 12 lip 2016, 12:44

Franka pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Zrobiłam 25 przysiadów, 7 razy weszłam na piętro w krótkim czasie tam i z powrotem tak specjalnie. Na więcej nie mam siły na razie bo jest zbyt gorąco.

Ja jak ćwiczę to tylko wieczorem. Jakoś wtedy mam więcej energii niż rankiem. Podziwiam osoby wstające przed pracą/szkołą, które dzień zaczynają od ćwiczeń czy biegania.

Między ustami a ustami

Awatar użytkownika
szatanica

Postautor: szatanica » 12 lip 2016, 14:01

Ja weszłam w szósty miesiąc treningów domowych, ale mam teraz problem z kręgosłupem lędźwiowym i idę skonsultować z ortopedą. Ćwiczyłam z Mel B, potem Fitness Blender, teraz próbuję Lumowell. Generalnie idzie to wolno, bo nie wylewam siódmych potów i nie trzymam diety, ale efekty widać - na przykład wchodzę na luzaka w ulubione spodnie, w których się nie dopinałam. Planowałam iść na siłownię, ale najpierw muszę ustalić co z kręgosłupem, być może pierwsza kontuzja moja, nie chcę lekceważyć bólu. Trzymajcie kciuki ;)
Poczytaj.

"What if the way we started made it something cursed from the start?"

Awatar użytkownika
Milva

Postautor: Milva » 12 lip 2016, 16:08

Za mną aż 5 minut biegu w miejscu (wow, prawda? :D) i jakieś 13 minut FitStara.

Luba

Postautor: Luba » 12 lip 2016, 16:17

Ja codziennie chodze z psem na szybkie spacer/przebiezki. Robimy tak miedzy 8 a 10 km. Fajnie zarysowala mi sie lydka, uda tez dobrze wygladaja, ale moim nieszczesciem jest brzuch, musze go pociwczyc, bo zaniedbalam i wygladam znowu paskudnie.

Timon i Pumba

Postautor: Timon i Pumba » 12 lip 2016, 16:58

Ja ze sportów uznaje prawie tylko te na dworze:
- spacery (właśnie zrobiłam 9 km)
- rower (póki co w tym roku robiłam krótkie trasy na 10-20 km: dla poznania nowych okolic i poprawę kondycji bom spasiona)
- siłownie plenerowe (bardziej na rozruszanie części ciała innych niż nogi - bo żadnych fitnessow, dywanikow itd. nie lubię)
- tenis/squash - niedawno sobie przypomniałam ze mam rakiety :D

Kiedyś trochę biegałam ale na razie w trosce o nogi to zdecydowanie odpuszczam. Z innych lubię jeszcze ping-ponga i kręgle ale to bardziej w zamkniętych pomieszczeniach więc nie na lato.

Awatar użytkownika
zivah

Postautor: zivah » 12 lip 2016, 17:48

Ja kocham jazdę na rolkach, ale hamulec mi cały się starł i jakoś nie kupowałam bo do moich koszt to koło 80 zł na allegro za głupi kawałek gumy.

Między ustami a ustami

peppa

Postautor: peppa » 12 lip 2016, 21:16

Myślę żeby znów się na siłownię zapisać ale mi po dwóch m-cach motywacja siadla

To pisałam ja Peppa.

Timon i Pumba

Postautor: Timon i Pumba » 12 lip 2016, 21:59

Timon i Pumba pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Ja ze sportów uznaje prawie tylko te na dworze:
- spacery (właśnie zrobiłam 9 km)
- rower (póki co w tym roku robiłam krótkie trasy na 10-20 km: dla poznania nowych okolic i poprawę kondycji bom spasiona)
- siłownie plenerowe (bardziej na rozruszanie części ciała innych niż nogi - bo żadnych fitnessow, dywanikow itd. nie lubię)
- tenis/squash - niedawno sobie przypomniałam ze mam rakiety :D

Kiedyś trochę biegałam ale na razie w trosce o nogi to zdecydowanie odpuszczam. Z innych lubię jeszcze ping-ponga i kręgle ale to bardziej w zamkniętych pomieszczeniach więc nie na lato.

Aktualizuje o +5 km pieszo i +19 km rowerem :banan:

Awatar użytkownika
zivah

Postautor: zivah » 12 lip 2016, 22:00

Drugi dzień ćwiczeń. Dziś:
-5 ćwiczeń na ręce(po 10 powtórzeń , pierwsza seria z 1 kg , druga i trzecia z 2kg)
-2 ćwiczenia na brzusio (20 powtórzeń)
-ćwiczenie na boczki (30 powtórzeń na jedną stronę)
Wszystko po trzy serie. Potem cardio : 10 minut bieżnia, 5 minut rowerek (nie lubię tego) i 10 minut skakanki.

Między ustami a ustami

MamaMuminka

Postautor: MamaMuminka » 13 lip 2016, 11:30

Ja znów zaczęłam chodzić na siłkę, choć po 3 tygodniowym urlopie było ciężko.

Zmieniłam siłownie, więc wczoraj miałam konsultacje z trenerką, a jutro lecę cisnąć i już się nie mogę doczekać.
Rozgrzewka, trening silowy, interwały i rozciąganie.

Zastanawiam się też nad zajęciami grupowymi, bo jest kilka, które by mnie ineresowały, ale sie wstydze:D
Obrazek

Awatar użytkownika
enaa

Postautor: enaa » 13 lip 2016, 11:50

Też od jakiegoś czasu chodzę na siłownie (osiedlową), mimo że wstydziłam się strasznie i chyba miesiąc trwała wewnętrzna walka :torba: Jakiś czas temu zapisałam się też na taśmy TRX i bardzo mi się spodobało, dużo potu i bólu :mrgreen:

MamaMuminka

Postautor: MamaMuminka » 13 lip 2016, 11:54

enaa pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Też od jakiegoś czasu chodzę na siłownie (osiedlową), mimo że wstydziłam się strasznie i chyba miesiąc trwała wewnętrzna walka :torba: Jakiś czas temu zapisałam się też na taśmy TRX i bardzo mi się spodobało, dużo potu i bólu :mrgreen:

Ja przedtem chodzilam na inna siłownie ok. 4 miesięcy i cały czas byłam dzika xD dlatego chodziłam w porach obiadowych, ale niestety znów będę pracować na dniówki i nie dam rady :) dlatego jutro chciałam iść o 6 rano, ale otwierają dopiero o 9 :)

Muszę się uspokoić z byciem dzikusem, ale jak sobie myślę, jak wyglądam spocona, bez rzęs i brwi to aż mnie strach ogarnia :) a na siłke się nie będę malować, bo zaraz wszystko spłynie.
Obrazek

Wróć do „Sport i zdrowie”