Trądzik

meduza

Re: Trądzik

Postautor: meduza » 10 lut 2017, 15:49

rozowesloniki pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Wie może ktoś jak radzić sobie z trądzikiem u osób dorosłych ? <ciach> Mam prawie 30 lat, a niestety moja twarz wygląda jak u nastolatki, sama już nie wiem co z tym robić, chodziłam do przeróżnych lekarzy dermatologów i zazwyczaj przepisywali jakieś maści, które i taak nic nie pomagały, ma ktoś podobny problem? Czytałam, że to coraz częstszy problem, wiec może ktoś tu mi pomoże.

Maści, antybiotyki itp. działają krótkofalowo. Po odstawieniu problem wraca, czasem ze zdwojoną siłą. Zauważyłam, że u mnie bardzo dużą rolę odgrywa dieta. Wiem, że kiedy zjem czekoladę, coś ostrego, wypiję jakiś alkohol albo mleko albo po prostu zjem lub wypiję coś, co zawiera cukier (słodycze, napoje, soki), za dzień, dwa lub trzy będę mieć na twarzy armageddon. Pokombinuj i sprawdź, jak to jest u Ciebie.

bienia

Postautor: bienia » 07 sie 2017, 16:49

Tak troszkę odświeżę temat. Ja ostatnio zaczęłam pić codziennie herbatę pokrzywową i poza tym że dobrze działa na włosy i paznokcie to również na cerę bo ją oczyszcza i zaczęłam zauważać małe zmiany na twarzy.
Ostatnio zmieniony 07 sie 2017, 17:14 przez empress, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Odłączono podpis + blokada możliwości edycji posta

Awatar użytkownika
paulinza

Re: RE: Re: Trądzik

Postautor: paulinza » 07 sie 2017, 17:44

bienia pisze:Tak troszkę odświeżę temat. Ja ostatnio zaczęłam pić codziennie herbatę pokrzywową i poza tym że dobrze działa na włosy i paznokcie to również na cerę bo ją oczyszcza i zaczęłam zauważać małe zmiany na twarzy.

To minie.

Wysłane z mojego U20 Plus przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Caoimhe

Postautor: Caoimhe » 09 sie 2017, 2:11

Dziewczyny, macie może doświadczenia z atrederm? Zastanawiam się, czy nie poddać się kuracji jesienią.
Nissiax zrobiła kiedyś o nim film.

na razie mam izotziaje.

czemerka

Postautor: czemerka » 07 wrz 2017, 12:30

ja skończyłam brać izotek rok temu i mam nawrót :(

Awatar użytkownika
Caoimhe

Postautor: Caoimhe » 15 wrz 2017, 19:42

czemerka pisze:zobacz cytowaną wiadomość
ja skończyłam brać izotek rok temu i mam nawrót :(

Współczuję :-(

Zamierzasz powtórzyć kurację?

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 15 wrz 2017, 21:48

nie znam nikogo komu izotek wyleczyłby trwale trądzik. ale znam tylko cztery osoby które się na niego zdecydowały więc nie jest to jakaś duża próba

Awatar użytkownika
Caoimhe

Postautor: Caoimhe » 16 wrz 2017, 12:41

ktrzn pisze:zobacz cytowaną wiadomość
nie znam nikogo komu izotek wyleczyłby trwale trądzik. ale znam tylko cztery osoby które się na niego zdecydowały więc nie jest to jakaś duża próba

Cieszę się, że się nie zdecydowałam. U moich znajomych na szczęście żadnego nawrotu nie było, ale tak jak mówisz - mało osób się zdecydowało na tą terapię

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 16 wrz 2017, 23:00

Caoimhe pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Cieszę się, że się nie zdecydowałam. U moich znajomych na szczęście żadnego nawrotu nie było, ale tak jak mówisz - mało osób się zdecydowało na tą terapię

a ile lat znajomi są po izoteku? bo moi mieli w gimnazjum-liceum, obecnie mija 10 lat i nawroty były dopiero po kilku latach. no i jedna koleżanka ma straszne problemy ogólnoustrojowe ale nie bede może straszyć, pewnie to mocno indywidualne...

Awatar użytkownika
Caoimhe

Postautor: Caoimhe » 16 wrz 2017, 23:31

ktrzn pisze:a ile lat znajomi są po izoteku? bo moi mieli w gimnazjum-liceum, obecnie mija 10 lat i nawroty były dopiero po kilku latach. no i jedna koleżanka ma straszne problemy ogólnoustrojowe ale nie bede może straszyć, pewnie to mocno indywidualne...

Ioztek to duża ingerencja, mimo wszystko.

8-10 lat po kuracji.
Ostatnio zmieniony 17 wrz 2017, 0:10 przez empress, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: poprawiono cytowanie

Ali

Postautor: Ali » 17 wrz 2017, 19:38

a ile lat znajomi są po izoteku? bo moi mieli w gimnazjum-liceum, obecnie mija 10 lat i nawroty były dopiero po kilku latach. no i jedna koleżanka ma straszne problemy ogólnoustrojowe ale nie bede może straszyć, pewnie to mocno indywidualne...

jeśli to nie problem to mogłabym prosić o priv z info na temat stanu koleżanki po izoteku? :roza:

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 18 wrz 2017, 6:28

Ali pisze:zobacz cytowaną wiadomość

jeśli to nie problem to mogłabym prosić o priv z info na temat stanu koleżanki po izoteku? :roza:
chyba niepotrzebnie na szaro?
skoro jest zainteresowanie to napiszę: chodzi o problemy w wątrobą i nerkami
ale raczej nie czułabym się ok pisząc w szczegółach o "stanie'' ale tez same problemy z wątrobą i nerkami nie są jakaś tajemnicą, po prostu wcześniej nie chciałam straszyć niepytana :roza:
Ostatnio zmieniony 18 wrz 2017, 6:28 przez ktrzn, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Caoimhe

Postautor: Caoimhe » 18 wrz 2017, 17:41

Od siebie dodam, że problem z wątrobą i czas regeneracji jest dość nieprzyjemny - ciągłe zmęczenie, nudności, poczucie "słabo mi". Nie stosowałam izoteku, ale przez jakiś czas musiałam przyjmować silne leki.

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 18 wrz 2017, 22:20

Od siebie dodam, że problem z wątrobą i czas regeneracji jest dość nieprzyjemny - ciągłe zmęczenie, nudności, poczucie "słabo mi". Nie stosowałam izoteku, ale przez jakiś czas musiałam przyjmować silne leki.

tylko że po izoteku można mieć trwałe problemy, a nie tylko ''nieprzyjemny czas regeneracji''
Ostatnio zmieniony 18 wrz 2017, 22:21 przez ktrzn, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Sport i zdrowie”