Gdzie kupię/załatwię w POZNANIU

namawianie do grzechu i drenowanie portfeli
Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta

Re: Kto pyta, nie błądzi

Postautor: Kumiho » 26 paź 2016, 23:48

M.in pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Kumiho pisze:W Wypasie stosunek ceny do ilości to ruletka, też sie pare razy nadziałam, choć mieli u mnie duuuuużo więcej dobrych wizyt niż złych. No i mają oznaczone alergeny włącznie z soją, a to rzadkość, więc i tak ich polecam. A Suszone to na Czesława czy mylę z czymś z Jeżyc?

Ja na alergeny w Wypasie nigdy nie zwróciłam na to uwagi, ale faktycznie jeśli tak, to plus dla nich. Ja tam bywam i jest mocno średnio, ale akurat pasuje mi lokalizacja. Jak dostałam mikro-porcję pierożków indyjskich to nie wiedziałam czy to przystawka do zamówionego dania czy żart.
Suszone Pomidory są na Czesława i ostatnio widziałam też Suszone na Wynos na Fabrycznej, ale zakładam, że tam jest tylko odbiór. Ogólnie Wilda ostatnio obrasta w knajpy, chciała bym iść do kilku miejsc- kusi mnie Misa Lisa, Ale Meksyk, może restauracja Spotu i Lokal Wilda czy jakoś tak. Słyszałam też, że Pora Dnia jest fajna, ale to raczej kawiarnia.

O kurcze, to mi Wypas tylko chyba 2 razy nie przypasował. A Wilda sie robi coraz fajniejsza, Misa Lisa bardzo spoko, ale jesli chodzi o Spot... ja tam wole bywać na warsztatach :brzydal:
The shade, the shade of it all.

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
Axis mundi

Postautor: Axis mundi » 27 paź 2016, 13:47

Tak się zastanawiam, czy te porady poznańskie nie powinny się znaleźć w: Gdzie kupię/załatwię w POZNANIU?

Nie przeszkadza mi w Kto pyta.., tylko martwię się, że jak już spłynie daleko pod nawałem innych pytań i ktoś za rok będzie chciał go znaleźć, bo go najdzie na rogale świętomarcińskie, to raczej polezie szukać na Poznań, a tu zonk :brzydal:
Obrazek

Awatar użytkownika
Cattivo

Postautor: Cattivo » 27 paź 2016, 14:51

Ja też jestem za przeniesieniem tych postów na Poznań, a póki co lecę tam z innym pytaniem :P

Awatar użytkownika
Cattivo

Re: Gdzie kupię/załatwię w POZNANIU

Postautor: Cattivo » 27 paź 2016, 14:54

Gdzie w pobliżu dworca/Starego Rynku znajdę jakąś Tanią Książkę?

I jeszcze jedno, może mi ktoś polecić sklep muzyczny, w którym obsługa zna się na tym, co sprzedaje, i nie wciska kitu klientowi aby tylko więcej zarobić?

M.in

Postautor: M.in » 28 paź 2016, 0:50

Cattivo pisze:zobacz cytowaną wiadomość

I jeszcze jedno, może mi ktoś polecić sklep muzyczny, w którym obsługa zna się na tym, co sprzedaje, i nie wciska kitu klientowi aby tylko więcej zarobić?

Dobry sklep muzyczny był kiedyś naprzeciwko kawiarni Gołębnik, między Woźną, a Wielką. Nie wiem czy dalej tam jest. Jest też na pewno jeden pomiędzy placem Bernardyńskim, a Strzelecką, chyba ta ulica nazywa się Zielona, ale prawdę mówiąc nie wiem czy jest dobry, tam byłam tylko raz i ciężko mi ocenić ich fachowość jak osobie totalnie niezwiązanej z tematem. Warto też rozejrzeć się na forach, bo gdzie indziej będzie fachowa obsługa ogarniająca gitarę, a gdzie indziej skrzypce. ;)
Tania Książka jest na Półwiejskiej, jeśli pasuje Ci lokalizacja (ok. kilometr od Starego Rynku, bliżej Browaru).

Awatar użytkownika
Cattivo

Postautor: Cattivo » 28 paź 2016, 9:42

Cattivo pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Dobry sklep muzyczny był kiedyś naprzeciwko kawiarni Gołębnik, między Woźną, a Wielką. Nie wiem czy dalej tam jest. Jest też na pewno jeden pomiędzy placem Bernardyńskim, a Strzelecką, chyba ta ulica nazywa się Zielona, ale prawdę mówiąc nie wiem czy jest dobry, tam byłam tylko raz i ciężko mi ocenić ich fachowość jak osobie totalnie niezwiązanej z tematem. Warto też rozejrzeć się na forach, bo gdzie indziej będzie fachowa obsługa ogarniająca gitarę, a gdzie indziej skrzypce. ;)
Tania Książka jest na Półwiejskiej, jeśli pasuje Ci lokalizacja (ok. kilometr od Starego Rynku, bliżej Browaru).

Dzięki, zajrzę na Półwiejską w takim razie, lokalizacja prawie idealna :)

Sprawdzę, czy sklep o którym mówisz nadal jest. Rozglądałam się wstępnie, patrząc na opinie w Google, ale bywają albo skrajne, albo właśnie dotyczą wyboru głównie gitar, a ja keyboardu/pianina potrzebuję. Może na forach faktycznie znajdę coś bardziej konkretnego.

Awatar użytkownika
Axis mundi

Postautor: Axis mundi » 30 paź 2016, 14:39

Właściwie, to offtop:
naprawdę macie w taki mural?
Załączniki
mural Poznan3a.jpg
mural Poznan3a.jpg (99.09 KiB) Przejrzano 3775 razy
Obrazek

Awatar użytkownika
Kumiho

Postautor: Kumiho » 30 paź 2016, 14:41

Axis mundi pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Właściwie, to offtop:
naprawdę macie w taki mural?

Tak. A latem koło tego muralu mozna posiedzieć przy stolikach, bo ta uliczka to zagłębie knajp :cool:

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
Plants

Postautor: Plants » 06 lis 2016, 23:32

Kumiho pisze:W Wypasie stosunek ceny do ilości to ruletka, też sie pare razy nadziałam, choć mieli u mnie duuuuużo więcej dobrych wizyt niż złych. No i mają oznaczone alergeny włącznie z soją, a to rzadkość, więc i tak ich polecam. A Suszone to na Czesława czy mylę z czymś z Jeżyc?

Ja na alergeny w Wypasie nigdy nie zwróciłam na to uwagi, ale faktycznie jeśli tak, to plus dla nich. Ja tam bywam i jest mocno średnio, ale akurat pasuje mi lokalizacja. Jak dostałam mikro-porcję pierożków indyjskich to nie wiedziałam czy to przystawka do zamówionego dania czy żart.
Suszone Pomidory są na Czesława i ostatnio widziałam też Suszone na Wynos na Fabrycznej, ale zakładam, że tam jest tylko odbiór. Ogólnie Wilda ostatnio obrasta w knajpy, chciała bym iść do kilku miejsc- kusi mnie Misa Lisa, Ale Meksyk, może restauracja Spotu i Lokal Wilda czy jakoś tak. Słyszałam też, że Pora Dnia jest fajna, ale to raczej kawiarnia.

Misa Lisa smaczna, ale w porównaniu z Je sus wypada dość blado. Jedzenie zwykłe, czasami nawet zbyt proste (sałata bez zadnego sosu, dresungu czy chociaż odrobiny oliwy). Ceny mają raczej podobne. Chociaż płacąc 25zł w jesus wyszłam obżarta i szczęśliwa, a po misie lisa miałam ochotę na jeszcze jakieś jedzenie

Awatar użytkownika
Cattivo

Postautor: Cattivo » 09 gru 2016, 21:29

W sumie to dział zakupy a ja mam inną sprawę, ale mam nadzieję, że pomożecie :)

Szukam dobrego gina na NFZ (najlepiej, ale przeżyję jeśli się nie da), do którego nie będę musiała czekać kilka miesięcy.

Awatar użytkownika
Kumiho

Postautor: Kumiho » 13 sty 2017, 11:26

Jesli ktoś ma ochotę kupić stacjonarnie pędzle Hakuro, produkty Tresori d'Oriente, Makeup Revolution, Queen Helen czy inne gorzej dostępne kosmetyki top plecami sklep ATA Kosmetyki przy Kupcu Poznańskim :roza:

Jak pisać NA SZARO?

M.in

Postautor: M.in » 09 lut 2017, 14:14

Wiecie może gdzie dostanę stacjonarnie szczoteczki Curopax? Bez sensu mi zamawiać jedną czy dwie sztuki przez internet. :(

Nicolette222

Postautor: Nicolette222 » 16 mar 2017, 10:57

Hejo;) Polecicie mi jakiegoś dermatologa na NFZ w Poznaniu? :) :) :) :) :) :) :)

MartaQ

Postautor: MartaQ » 04 maja 2017, 13:58

Możecie mi jakiegoś sprawdzonego stomatologa w Poznaniu? Zaznaczę, że panicznie się boję, dlatego zależy mi na ponadprzeciętnej delikatności.

Awatar użytkownika
Mort91

Re: RE: Re: Gdzie kupię/załatwię w POZNANIU

Postautor: Mort91 » 06 maja 2017, 20:38

MartaQ pisze:Możecie mi jakiegoś sprawdzonego stomatologa w Poznaniu? Zaznaczę, że panicznie się boję, dlatego zależy mi na ponadprzeciętnej delikatności.

Pani doktor Tryba, centrum stomatologii Piątkowo czy jakoś tak ;) robiła mi drobnostki i usuwala jeden ząb (4 korzenie...) i po zwykłym znieczuleniu na fotelu nie musiałam już ani jednej tabletki wziąć. Bardzo dobra robota :) moja mama tez do jej chodzi i poleca.

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka

Nicolette222

Postautor: Nicolette222 » 09 lip 2017, 18:00

A ja troche inne pytane mam;) orientujecie się czy jest jakaś impreza otwarta 10 lipca? Znajomi będą i chcemy gdzieś się wybrać ;) ;) ;)

Awatar użytkownika
Veritaserum

Postautor: Veritaserum » 16 lip 2017, 17:35

Może znacie godnego polecenia ortodontę w Poznaniu/okolicach? W końcu będę mogła sobie finansowo pozwolić na założenie aparatu i chciałabym iść na kilka konsultacji i porównać zdanie różnych specjalistów. Mieszkam w sumie 50 km od Poznania, w swojej okolicy mam namiar na dwóch, ale chętnie sprawdzę jeszcze jakichś innych :)

Awatar użytkownika
Kumiho

Postautor: Kumiho » 16 lip 2017, 18:13

Veritaserum pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Może znacie godnego polecenia ortodontę w Poznaniu/okolicach? W końcu będę mogła sobie finansowo pozwolić na założenie aparatu i chciałabym iść na kilka konsultacji i porównać zdanie różnych specjalistów. Mieszkam w sumie 50 km od Poznania, w swojej okolicy mam namiar na dwóch, ale chętnie sprawdzę jeszcze jakichś innych :)

Ja znam, Wojciech Czopor, przyjmuje na Grunwaldzkiej, odezwij się na pw to opowiem o moim leczeniu.

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
Kumiho

Postautor: Kumiho » 21 lip 2017, 15:11

Melduje, ze wypatrzyłam dzisiaj na Półwiejskiej sklep stacjonarny Emisumi24 - w asortymencie miedzi innymi pędzle hakuro, kosmetyki azjatyckie (np kremy wodne it's skin), anabelle minerals, lily lolo, semilac, kosmetyki eko i revlon cs za 3 dychy.
Ostatnio zmieniony 21 lip 2017, 15:12 przez Kumiho, łącznie zmieniany 2 razy.

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
majchevka

Postautor: majchevka » 23 sie 2017, 14:11

Wiecie może, gdzie stacjonarnie w Poznaniu kupię żel aloesowy, najchętniej marki Gorvita (w zasadzie jakiejkolwiek marki poza Holika Holika)?

Wróć do „Zakupy”