Aliexpress

namawianie do grzechu i drenowanie portfeli
Awatar użytkownika
Bananalama

Aliexpress

Postautor: Bananalama » 12 lip 2016, 11:58

Kupujecie na Ali? Co zwykle zamawiacie? Czego poszukujecie?
[url="http://rymu-naszego-powszedniego.blogspot.com"]Blog z wierszykami[/url]

Awatar użytkownika
sziket

Re: Aliexpress

Postautor: sziket » 12 lip 2016, 12:07

Póki co, zamówiłam cztery rzeczy: etui na telefon (w porządku, fajne), etui na czytnik (też nie mam się do czego przyczepić), pędzel do brwi (ok) i wiązany pasek (badziew). Jakoś obawiam się zamawiania ubrań czy butów, ale takie drobne duperele to czemu nie.
Masikura.

Awatar użytkownika
lama

Postautor: lama » 12 lip 2016, 12:09

Kupowałam etui na telefon (bardzo dobre), takie coś do czyszczenia pędzli (super się sprawdza), mąż kupił koszulkę (też bardzo dobra) i jakieś pierdoły do kuchni w stylu ślimaczków do trzymania smoczków od herbaty.

Awatar użytkownika
tragus

Postautor: tragus » 12 lip 2016, 12:16

Ja też standardowo - etui i szkło hartowane na telefon, oprócz tego jakieś pierdółki typu magiczne czyściki i ogólnie rzeczy, które według mnie, u nas są za drogie.
Mam zestaw do hybryd, z którego jestem bardzo zadowolona (ostatnio zamówiłam hybrydę, która zienia kolor przy zmianach temperatury :) ), zegarek, jakiś top sportowy. Mam też osławioną Andreę, ale nie jestem zbyt systematyczna jeśli chodzi o wcierki, więc póki co, leży.

Awatar użytkownika
lordviader
Ranga alternatywna: mroczny imperator

Postautor: lordviader » 12 lip 2016, 12:54

Kupuję. Aliexpress jest moim odkryciem życia :lol: . Wzorniki do hybryd, plecki do telefonu, kominy dla dzieci, pędzle, naklejki na pazury. Głównie groszowe głupotki :D

Awatar użytkownika
Lusia

Postautor: Lusia » 12 lip 2016, 13:18

Bkupilam bizuterie, walki do wlosow (bardzo fajne), blaszke do paznokci, brelok, cykorie do paznokci i sztuczne rzesy. Nie przyszlo mi tylko jedno zamowienie stepel. A takto jestem bardzo zadowolona. Planuje jeszcze kupic etui na telefon.

Awatar użytkownika
Lukrecja

Postautor: Lukrecja » 12 lip 2016, 15:08

Kupuję, ostatnio sporadycznie bo oszczędzam :shock:
Głównie biżuteria za grosze, zdarzyła się bielizna, lampa do hybryd, naklejane tatuaże ;) Najbardziej jestem zadowolona z lampy do hybryd i sexi bielizny :mrgreen: Nie kupuję kosmetyków, butów, ubrań i generalnie niczego powyżej 15zł do tej pory ;) ( z wyjątkiem lampy ofkors).

Awatar użytkownika
tragus

Postautor: tragus » 12 lip 2016, 15:43

Ja z kolei o ile zakupy odzieżowe mam w planach, tak bielizny bym tam nie kupiła - odkąd byłam u brafitterki, kupuję tylko w odpowiednich sklepach.

Awatar użytkownika
Szuuu
Kontaktowanie:

Postautor: Szuuu » 12 lip 2016, 15:50

Ja jestem uzależniona od Ali, nawet wózek tam kupiłam :torba:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar użytkownika
paulinza

Postautor: paulinza » 12 lip 2016, 16:21

ja kupiłam polecane na YT rzęsy, są ok, bardzo naturalne.
i zegarek.

Antonett

Postautor: Antonett » 12 lip 2016, 18:45

tragus pisze:Ja też standardowo - etui i szkło hartowane na telefon, oprócz tego jakieś pierdółki typu magiczne czyściki i ogólnie rzeczy, które według mnie, u nas są za drogie.
Mam zestaw do hybryd, z którego jestem bardzo zadowolona (ostatnio zamówiłam hybrydę, która zienia kolor przy zmianach temperatury :) ), zegarek, jakiś top sportowy. Mam też osławioną Andreę, ale nie jestem zbyt systematyczna jeśli chodzi o wcierki, więc póki co, leży.

Jakie te hybrydy? Mogę jakiegoś linka?

Awatar użytkownika
werek serek

Postautor: werek serek » 12 lip 2016, 19:28

Wątek o Ali <3 Kupowanie tam niestety uzależnia, u mnie zaczęło się niewinnie od pędzli i akcesoriów do mycia ich i suszenia, a potem to już poszło z górki :D Ale kupuję tylko gadżety, na ubrania i buty raczej bym się nie zdecydowała.

peppa

Postautor: peppa » 12 lip 2016, 19:34

Mam zamiar kupić dzieciakom buty takie na rolkach z ali. Może ktoś miał i wie jakie są?

To pisałam ja Peppa.

Awatar użytkownika
tragus

Postautor: tragus » 12 lip 2016, 19:57

Antonett pisze:zobacz cytowaną wiadomość
tragus pisze:Ja też standardowo - etui i szkło hartowane na telefon, oprócz tego jakieś pierdółki typu magiczne czyściki i ogólnie rzeczy, które według mnie, u nas są za drogie.

Jakie te hybrydy? Mogę jakiegoś linka?

Perfect Summer, stąd zamawiałam zwykłe i stąd zmieniające kolor.

Awatar użytkownika
Cattivo

Postautor: Cattivo » 12 lip 2016, 21:02

Zamówiłam m.in.
pędzel do bronzera - solidny, miękki, bardzo dobra jakość,
halkę pod sukienki w stylu lat 50-tych - jak za cenę ok. 25 zł to bardzo dobra, długość jak trzeba, rozkloszowana odpowiednio, ładnie wykończona, tylko za luźna trochę
dwie obróżki, jedną z eko-skóry, drugą z aksamitu - nie mam nic do zarzucenia

Zdarzało mi się zamawiać jeszcze rajstopy czy pończochy ale tu niestety mimo dobrego wykonania kuleje rozmiarówka. Nawet jak Chińczyk twierdzi że osoba 170 cm się zmieści... No ok, mieści się bez problemu, ale jednak zarówno krok rajstop jak i koniec pończoch jest w połowie uda.

Awatar użytkownika
Bananalama

Postautor: Bananalama » 12 lip 2016, 22:51

Na ali kupowalam pończochy, pas do pończoch, spodnicę. Całkiem niezłe.
Czaję się na kapcie w kształcie jednorożców :D
I na 100% kupię tam etui na telefon, jak tylko sobie ten telefon kupię :D
[url="http://rymu-naszego-powszedniego.blogspot.com"]Blog z wierszykami[/url]

Awatar użytkownika
tragus

Postautor: tragus » 12 lip 2016, 23:00

O, pędzle też zamawiałam, ale nie jestem zbyt zadowolona, bo brałam raczej te tanie. Zamawiałam też gąbeczki do podkładu, dopóki nie zobaczyłam że w hebe mają za tę samą cenę, bez tak długiego oczekiwania. :D
Jestem też na grupie fb poświęconej aliexpress, ale zaczyna mnie męczyć, że często recenzowane i zamawiane tam są podróby... :torba:

Awatar użytkownika
cor

Postautor: cor » 14 lip 2016, 12:26

tragus pisze:zobacz cytowaną wiadomość
O, pędzle też zamawiałam, ale nie jestem zbyt zadowolona, bo brałam raczej te tanie. Zamawiałam też gąbeczki do podkładu, dopóki nie zobaczyłam że w hebe mają za tę samą cenę, bez tak długiego oczekiwania. :D
Jestem też na grupie fb poświęconej aliexpress, ale zaczyna mnie męczyć, że często recenzowane i zamawiane tam są podróby... :torba:

Ja zamówiłam pędzle "Real Techniques" i to był pierwszy i jak na razie najdroższy zakup. Jestem generalnie zadowolona, z setu 4 pędzli do konturowania twarzy dwa używam na co dzień. Zamawiam zwykle mega pierdółki: naszyjniki, akcesoria do kuchni, do paznokci i etui na telefony. Zrealizowanych mam 18 zamówień i wszystkie doszły na czas i były zgodne z opisem. Nie zamawiam ubrań, butów i bielizny bo ja z tych co muszą przymierzyć :)

Ostatni zakup bomb curl brush czeka na testy na włosach :)
SOME PEOPLE GOT WAY TOO MUCH CONFIDENCE BABY

Awatar użytkownika
tragus

Re: RE: Re: Aliexpress

Postautor: tragus » 14 lip 2016, 12:46

cor pisze:

Ja zamówiłam pędzle "Real Techniques" i to był pierwszy i jak na razie najdroższy zakup. Jestem generalnie zadowolona, z setu 4 pędzli do konturowania twarzy dwa używam na co dzień. Zamawiam zwykle mega pierdółki: naszyjniki, akcesoria do kuchni, do paznokci i etui na telefony. Zrealizowanych mam 18 zamówień i wszystkie doszły na czas i były zgodne z opisem. Nie zamawiam ubrań, butów i bielizny bo ja z tych co muszą przymierzyć :)

Ja podróbek nie kupuję z oczywistych powodów. ;-)

Awatar użytkownika
cor

Re: RE: Re: Aliexpress

Postautor: cor » 14 lip 2016, 15:56

cor pisze:

Ja podróbek nie kupuję z oczywistych powodów. ;-)

Ja się nie przełamie do chińskich kosmetyków, nie mam zaufania. Tak jak muszę wiedzieć co jem, tak muszę wiedzieć co nakładam na twarz.
Też nie jestem za kupowaniem podróbek chociaż akurat o tych pędzlach chodzą różne opinie, w które nie wiem czy można wierzyć.
SOME PEOPLE GOT WAY TOO MUCH CONFIDENCE BABY

Wróć do „Zakupy”