Informator promocyjny

namawianie do grzechu i drenowanie portfeli
dunia

Re: Informator promocyjny

Postautor: dunia » 09 gru 2017, 17:53

Axis mundi pisze:zobacz cytowaną wiadomość
benz pisze:zobacz cytowaną wiadomość
W Syforze, do 18 grudnia -20%. Kod w e-sklepie XMIW17

na jakieś konkretne produkty? bo nie wchodzi

Dostałam toto esemesem z Syfory z dopiskiem "kupuj bez ograniczeń! Kod 421941, kod esklep:XMIW17".
Więc powiadacie, że "kupuj bez ograniczeń" oznacza wg Syfory "kupuj tylko zestawy świąteczne"? :voodoo:

niee, promocja jest na wszystko (przynajmniej ja takiego maila dostałam - karta Black). ale mam inny kod - XMBB17.

Awatar użytkownika
benz

Postautor: benz » 10 gru 2017, 14:46

dunia pisze:zobacz cytowaną wiadomość

na jakieś konkretne produkty? bo nie wchodzi

Dostałam toto esemesem z Syfory z dopiskiem "kupuj bez ograniczeń! Kod 421941, kod esklep:XMIW17".
Więc powiadacie, że "kupuj bez ograniczeń" oznacza wg Syfory "kupuj tylko zestawy świąteczne"? :voodoo:

niee, promocja jest na wszystko (przynajmniej ja takiego maila dostałam - karta Black). ale mam inny kod - XMBB17.

może to też zależne jakie zamówienie się robi? Mój luby kupował mi rzeczy z Hudy na święta i z kartą Gold nie miał żadnej znizki [albo on nie umie w rabaty i tylko powiedział, że próbowął, a tak naprawdę chciał to załatwić na szybko xD]

Awatar użytkownika
empress
Ranga alternatywna: Ninja Ziemi

Postautor: empress » 10 gru 2017, 16:51

dunia pisze:zobacz cytowaną wiadomość

może to też zależne jakie zamówienie się robi? Mój luby kupował mi rzeczy z Hudy na święta i z kartą Gold nie miał żadnej znizki [albo on nie umie w rabaty i tylko powiedział, że próbowął, a tak naprawdę chciał to załatwić na szybko xD]

Na końcu smsa jest "Warunki w perfumerii". Pewnie tu jest haczyk :voodoo:

Edit: sprawdziłam na stronie internetowej i wyskoczyło mi, że:
[oferta] Ważna do 18.12.2017, przy jednorazowym zamówieniu z wyłączeniem kosztów przesyłki. Oferta nie łączy się z przecenami, ofertami specjalnymi, kodami rabatowymi, nie dotyczy zakupów marki Acqua di Parma, Kat von D Beauty, Desert Dusk by Huda Beauty, produktów Sephora Favorite Box: The Candy Girl i The Audacious, produktu marki Sephora Collection Blockbuster Palette, nie obejmuje zakupu Kart Upominkowych, nie podlega wymianie na gotówkę ani inne środki płatnicze
Ostatnio zmieniony 10 gru 2017, 16:56 przez empress, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Axis mundi

Postautor: Axis mundi » 11 gru 2017, 15:30

Aha! czyli "kupuj bez ograniczeń" z kupą ograniczeń :voodoo: Brawo Syforo!
Obrazek

Wróć do „Zakupy”