BIEDRONKA | oferta, promocje, ulubieńcy

namawianie do grzechu i drenowanie portfeli
Awatar użytkownika
Franka

Re: BIEDRONKA | oferta, promocje, ulubieńcy

Postautor: Franka » 24 wrz 2016, 20:34

night prowler pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Franka pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Antonett pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Ja ją widziałam i dla mnie za wielka jest. Po prostu jest ogromna. Podejrzewam, że też mało poręczna. Większa niż żelazko. Miałam na nią ochotę ale się nie skusiłam.

Dzięki. :roza: Skoro taka wielka to nie żałuję, że nie nie zdążyłam kupić. Bo w mojej Biedronce już jej nie ma.

Ja ją kupiłam, ale jeszcze nie używałam. Jest dość długa, ale końcówka ma mniejszą powierzchnię, niż moja dłoń. Do tego jest lekka i wygodnie się ją trzyma. Machałam sobie na spróbowanie. Za jakiś czas dam znać, jak się sprawdza, może komuś się przyda opinia, zakłądam, że to jedna z rzeczy, które się pojawiają co jakiś czas.

Ja proszę o opinię jak się sprawdza.
W życiu kobiety następuje taka chwila kiedy musi określić swój wiek i się tego trzymać. Maria Czubaszek

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 08 lis 2016, 15:49

Dzięki. :roza: Skoro taka wielka to nie żałuję, że nie nie zdążyłam kupić. Bo w mojej Biedronce już jej nie ma.

Ja ją kupiłam, ale jeszcze nie używałam. Jest dość długa, ale końcówka ma mniejszą powierzchnię, niż moja dłoń. Do tego jest lekka i wygodnie się ją trzyma. Machałam sobie na spróbowanie. Za jakiś czas dam znać, jak się sprawdza, może komuś się przyda opinia, zakłądam, że to jedna z rzeczy, które się pojawiają co jakiś czas.

Po krótkim okresie używania powiem, że dość wygodnie się tą parownicą prasuje, ale do porządnego prasowania parą się nie nadaje, słabiutkie toto, strzeli obłoczkiem pary trzy razy i trzeba czeeeeeeekać aż znów będzie gotowe. Fajne mini żelazko z funkcją szczotkowania i parą, ale do prawdziwej stacji parowej to się nie umywa (jak się pewnie co rozsądniejsi domyślili od razu ;) ).
...but your dad just calls me Anya

technologia w służbie ludzkości

Awatar użytkownika
Franka

Postautor: Franka » 08 lis 2016, 17:23

Po krótkim okresie używania powiem, że dość wygodnie się tą parownicą prasuje, ale do porządnego prasowania parą się nie nadaje, słabiutkie toto, strzeli obłoczkiem pary trzy razy i trzeba czeeeeeeekać aż znów będzie gotowe. Fajne mini żelazko z funkcją szczotkowania i parą, ale do prawdziwej stacji parowej to się nie umywa (jak się pewnie co rozsądniejsi domyślili od razu ;) ).

Dziękuję. :roza:
W życiu kobiety następuje taka chwila kiedy musi określić swój wiek i się tego trzymać. Maria Czubaszek

Khaleesi

Postautor: Khaleesi » 08 gru 2016, 18:19

Może ma ktoś z Was ten robot z Biedronki lub Lidla "inspirowany" thermomixem? Zastanawiam się czy w ogóle warto, a jeśli tak to który?

Wróć do „Zakupy”