BIEDRONKA | oferta, promocje, ulubieńcy

namawianie do grzechu i drenowanie portfeli
Timon i Pumba

Re: BIEDRONKA | oferta, promocje, ulubieńcy

Postautor: Timon i Pumba » 11 lip 2016, 11:37

Cattivo pisze:zobacz cytowaną wiadomość
oh! pisze:zobacz cytowaną wiadomość

A co w ogóle myślicie o tej aferce z loftem? Z jednej strony szkoda mi tego dzieciaka z drugiej... plastikowe buty i obcieranie, że kogoś to dziwi :?

Mnie tam praktycznie wszystkie nowe buty obcierają, niezależnie od ceny i materiału z jakiego są zrobione, więc jakbym miała biegać do sklepów z pretensjami że po czymś mi krew leciała to bym nie miała czasu na nic innego. Gorsza sprawa, że te rany się paprały, a to już nie powinno mieć miejsca.

Ja też robię zakupy praktycznie wyłącznie w Biedrze, jedyne co mnie denerwuje to że zniknęły w którymś momencie mrożone brokuły... :/ nie wiem czemu, nigdzie ich nie ma.

Latem jest mniej mrożonek.

Khaleesi

Re: RE: Re: BIEDRONKA | oferta, promocje, ulubieńcy

Postautor: Khaleesi » 11 lip 2016, 12:14

oh! pisze:A kupiła któraś z Was soniczną szczoteczkę do mycia twarzy? Ja się pokusiłam, fajne to to.

A masz porównanie do tej poprzedniej z wymiennymi końcówkami itd.? Zastanawiam się czy ta soniczna faktycznie jest w stanie mocno oczyścić skórę, bo tamta jest lepsza niż peeling wg mnie

oh!

Postautor: oh! » 11 lip 2016, 13:12

Khaleesi pisze:zobacz cytowaną wiadomość
oh! pisze:A kupiła któraś z Was soniczną szczoteczkę do mycia twarzy? Ja się pokusiłam, fajne to to.

A masz porównanie do tej poprzedniej z wymiennymi końcówkami itd.? Zastanawiam się czy ta soniczna faktycznie jest w stanie mocno oczyścić skórę, bo tamta jest lepsza niż peeling wg mnie

Mam. Miałam i wywaliłam bo dla mnie była mocno za mocna :mrgreen: Ta jest delikatniejsza ale faktycznie daje wrażanie mocniejszego oczyszczenia skóry niż mycie jej dłońmi.

Khaleesi

Re: RE: Re: RE: Re: BIEDRONKA | oferta, promocje, ulubieńcy

Postautor: Khaleesi » 11 lip 2016, 14:32

oh! pisze:

Mam. Miałam i wywaliłam bo dla mnie była mocno za mocna :mrgreen: Ta jest delikatniejsza ale faktycznie daje wrażanie mocniejszego oczyszczenia skóry niż mycie jej dłońmi.

To już wiem czego się można spodziewać. Dzięki :)

Awatar użytkownika
Mort91

Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: BIEDRONKA | oferta, promocje, ulubieńcy

Postautor: Mort91 » 11 lip 2016, 18:16

Khaleesi pisze:
oh! pisze:

To już wiem czego się można spodziewać. Dzięki :)

Potwierdzam, miałam z wymiennymi końcówkami i robiła krzywdę mojej skórze, kupiłam soniczną i chyba się polubimy :) przyjemnie się nią oczyszcza twarz z makijażu

Wysłane z mojego Luna przy użyciu Tapatalka

Alosia

Postautor: Alosia » 11 lip 2016, 20:04

Ja bardzo lubię wafelki Estella i maszynki do golenia Skino męskie które są pakowane po 4 sztuki.

Awatar użytkownika
Franka

Postautor: Franka » 12 lip 2016, 3:58

Lody rożki Marletto są tanie i super w smaku /szczególnie smak Advocat/
W życiu kobiety następuje taka chwila kiedy musi określić swój wiek i się tego trzymać. Maria Czubaszek

Awatar użytkownika
mia8544

Postautor: mia8544 » 12 lip 2016, 11:17

Julijka pisze:zobacz cytowaną wiadomość
A kupiła któraś z Was soniczną szczoteczkę do mycia twarzy? Ja się pokusiłam, fajne to to.

po aferce z "ala" meliskami mam obawy - jesteś pewna, że to bezpieczne ?

Mam nadzieję, niby ma oznaczenie CE.

A co w ogóle myślicie o tej aferce z loftem? Z jednej strony szkoda mi tego dzieciaka z drugiej... plastikowe buty i obcieranie, że kogoś to dziwi :?

widziałam te buty, okropny materiał :( nie ma się co dziwić, że rany takie paskudne bo to oprócz obtarcia mogło się odparzyć...
pomyślałam sobie, że jak mnie oryginalne melissy obcierały to po takich butach nie miałabym stóp :shock:

A jeśli o Biedrę ogólnie chodzi, to też praktycznie jedyny sklep, gdzie robię zakupy, z wyjątkiem warzyw i mięsa ;)
Uwielbiam mascarpone - używam do przeróżnych dań, serki wiejskie, mozarellę, ryż Basmati... Mogę wymieniać bez końca :P
Szkoda, że ricotta pojawia się tylko czasami, chętnie bym ją widziała w stałej ofercie.

Timon i Pumba

Postautor: Timon i Pumba » 12 lip 2016, 11:31

Spaaaniel pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Teraz wchodzi nowa gazetka z tygodniem środziemnomorskim chyba i widziałam w niej hummus w małych opakowaniach. Warto się rozglądać

Czy są w niej przepisy jak w innych tygodniach? Wczoraj byłam w Biedronce ale nie widziałam tej gazetki :(

Awatar użytkownika
Spaaaniel

Postautor: Spaaaniel » 12 lip 2016, 12:29

Timon i Pumba pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Teraz wchodzi nowa gazetka z tygodniem środziemnomorskim chyba i widziałam w niej hummus w małych opakowaniach. Warto się rozglądać

Czy są w niej przepisy jak w innych tygodniach? Wczoraj byłam w Biedronce ale nie widziałam tej gazetki :(

Tak są przepisy. Ja byłam w niedzielę to leżała cała szpalta jeszcze zafoliowanych. Ale np w aplikacji blix już jest dostępna
Mózgi są wspaniałe. Szkoda, że każdy nie może mieć po jednym

Antonett

Postautor: Antonett » 12 lip 2016, 18:43

Jak ja wam zazdroszczę tej biedronki!
Tu na obczyźnie nie kupi takich wynalazków jakie są w Polskich supermarketach.

I wiem, że mega niezdrowo i w ogóle bla bla bla ale uwielbiam biedronkową cole z miętą. Pojawia się zwykle przy okazji świąt bożego narodzenia, nie wiem czy jest wcześniej bo rzadko bywam w środku roku w PL

Awatar użytkownika
JanuszPolnocy

Postautor: JanuszPolnocy » 12 lip 2016, 21:11

Spaaaniel pisze:Hummus - przepyszny.
Przecier pomidorowy w szklanej butelce i pomidory w takim kartonowym opakowaniu - dobre składy.
Jogurt grecki - przepyszny i idealnie gęsty.
I tak mogłabym do jutra. Bardzo lubię biedronkę i polecam wszystkim :D

Właśnie wcinam hummus, faktycznie cudo!

Timon i Pumba

Postautor: Timon i Pumba » 12 lip 2016, 21:51

Antonett pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Jak ja wam zazdroszczę tej biedronki!
Tu na obczyźnie nie kupi takich wynalazków jakie są w Polskich supermarketach.

I wiem, że mega niezdrowo i w ogóle bla bla bla ale uwielbiam biedronkową cole z miętą. Pojawia się zwykle przy okazji świąt bożego narodzenia, nie wiem czy jest wcześniej bo rzadko bywam w środku roku w PL

Wcześniej też jest, w niektórych Biedronkach chyba nawet cały rok i czasem trafiają się w opakowaniach 1l

Awatar użytkownika
arachne

Postautor: arachne » 13 lip 2016, 22:28

Ja polecam z lodówki z ciastami tartę (jest w formie duzej tarty albo dwóch miniaturek)na kruchym cieście z budyniowym środkiem i sezonowymi owocami na górze (wcześniej były to borówki i truskawki, teraz borówki i porzeczki). Przepyszna!

Timon i Pumba

Postautor: Timon i Pumba » 13 lip 2016, 22:45

Timon i Pumba pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Tak są przepisy. Ja byłam w niedzielę to leżała cała szpalta jeszcze zafoliowanych. Ale np w aplikacji blix już jest dostępna

Udało mi się dopaść papierową :banan:

oh!

Postautor: oh! » 13 lip 2016, 22:52

Są w Biedronce Cini Minisy? Albo inne płatki Nestle? A może coś z marek własnych polecicie w tej dziedzinie? Słodkie i niezdrowe, musli odpadają :D

dunia

Postautor: dunia » 14 lip 2016, 13:00

Są w Biedronce Cini Minisy? Albo inne płatki Nestle? A może coś z marek własnych polecicie w tej dziedzinie? Słodkie i niezdrowe, musli odpadają :D

ze słodkich i niezdrowych smakowały mi "podróbki" ciasteczkowych płatków Nestle, niestety nie pamiętam jak się nazywają :(

Awatar użytkownika
Plants

Postautor: Plants » 15 lip 2016, 3:32

dunia pisze:zobacz cytowaną wiadomość

ze słodkich i niezdrowych smakowały mi "podróbki" ciasteczkowych płatków Nestle, niestety nie pamiętam jak się nazywają :(

Magusie. Smakują całkiem spoko, nie zajeżdża typowymi podróbami

Awatar użytkownika
cor

Postautor: cor » 15 lip 2016, 15:13

A czy ktoś się orientuje czy w stałej ofercie jest ser ricotta?
SOME PEOPLE GOT WAY TOO MUCH CONFIDENCE BABY

Awatar użytkownika
mia8544

Postautor: mia8544 » 15 lip 2016, 17:31

cor pisze:zobacz cytowaną wiadomość
A czy ktoś się orientuje czy w stałej ofercie jest ser ricotta?

Pisałam, że właśnie ricotty mi brakuje - nie jest w stałej ofercie.

Wróć do „Zakupy”