Dzień Darmowej Dostawy

namawianie do grzechu i drenowanie portfeli
Awatar użytkownika
Julijka
Kontaktowanie:

Re: Dzień Darmowej Dostawy

Postautor: Julijka » 29 lis 2016, 14:47

no to po wypłacie, którą właśnie dostałam ,...... :ryk: :ryk: :ryk:
ja się czaję na podkłady BB z asian store
i nowy kubeczek menstr.

Awatar użytkownika
Axis mundi

Postautor: Axis mundi » 29 lis 2016, 15:32

Wypisałam sobie 5 sklepów z rzeczami, które są mi potrzebne i tylko w jednym jest dziś darmowa przesyłka :] Super
Obrazek

Awatar użytkownika
Lusia

Postautor: Lusia » 29 lis 2016, 15:35

To ja sie pochwale ze kupilam dzis juz 2 pary rekawiczek, kolczyki i zegarek. Zaplacilam cos ok 45zl :brzydal:

A ja bidna pieniedzy nie mam, oszczedzac powinnam, a sklepy przegladam :/

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 29 lis 2016, 16:25

Mnie się niestety trochę jednak nazbierało, bo dotarło do mnie, że za tydzień mikołaj a ja mam 4 dzieci do obdarowania :torba:
Dla siebie na garneczkach kupiłam tortownicę, kwadratową formę do ciasta i bambusową deskę. W a-tabie wosk Krignle (+ 2 pierdoły na prezenty). Teraz idę polować na kosmetyki dla teściowej.
Insta
Blog podróżniczy Kraków: kościółek św. Benedykta i święto Rękawki

Awatar użytkownika
Emma
Kontaktowanie:

Postautor: Emma » 29 lis 2016, 16:32

Fajnie, ja skorzystałam bo kilka rzeczy było mi potrzebnych. Oprócz tego łączone promocje i mam już kilka prezentów na święta, które kupiłam za bezcen.
Księżyc i jego magia

podpucha

Postautor: podpucha » 29 lis 2016, 17:27

benz pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Ja już kupiłam wszystko co chciałam :brzydal: :brzydal: szkoda tylko, że allepaznokciekrk ustanowiło nieregulaminową kwotę, bo chciałam sobie kliknąć semilaczka :D ale jak nie u nich, to skorzystał kto inny, życie :) napisałam maila do organizatorów DDD, czy ktoś w ogóle czuwa nad tym, żeby sklepy trzymały się regulaminu, czy panuje pełna samowolka. Ciekawe czy cokolwiek odpiszą :banan: :banan:

odpisali:
Dzień dobry

Dziękujemy za informacje! Przesłaliśmy do sklepy wiadomość z prośbą o wyjaśnienie sytuacji i jednocześnie nakazaliśmy zastosowanie się do warunków akcji. Jeżeli tego nie zrobi zostanie usunięty ze strony naszej akcji.

Gdyby udało się odnaleźć inne tego typu sytuacje, bardzo prosimy o kontakt!

Odpowiedź allepaznokcie na ich FB na zarzut, że dlaczego nie 20 zł jest żenująca... Jak ja nienawidzę takich ludzi, pffffff... Mam nadzieję, że organizatorzy DDD wyciągną jakieś wnioski, np. zakaz wzięcia udziału w akcji w przyszłym roku.

A tak w temacie to ja sie skuszę chyba na torbę, tylko nie wiem, który kolor wybrać :/ Chcę tę torebkę na teraz, ale też na wczesną wiosnę...
http://www.paulinaschaedel.com/product/31/cooper-caffe-latte
http://www.paulinaschaedel.com/product/171/cooper-milk-chocolate

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 29 lis 2016, 17:31

podpucha pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Ja już kupiłam wszystko co chciałam :brzydal: :brzydal: szkoda tylko, że allepaznokciekrk ustanowiło nieregulaminową kwotę, bo chciałam sobie kliknąć semilaczka :D ale jak nie u nich, to skorzystał kto inny, życie :) napisałam maila do organizatorów DDD, czy ktoś w ogóle czuwa nad tym, żeby sklepy trzymały się regulaminu, czy panuje pełna samowolka. Ciekawe czy cokolwiek odpiszą :banan: :banan:

odpisali:
Dzień dobry

Dziękujemy za informacje! Przesłaliśmy do sklepy wiadomość z prośbą o wyjaśnienie sytuacji i jednocześnie nakazaliśmy zastosowanie się do warunków akcji. Jeżeli tego nie zrobi zostanie usunięty ze strony naszej akcji.

Odpowiedź allepaznokcie na ich FB na zarzut, że dlaczego nie 20 zł jest żenująca... Jak ja nienawidzę takich ludzi, pffffff... Mam nadzieję, że organizatorzy DDD wyciągną jakieś wnioski, np. zakaz wzięcia udziału w akcji w przyszłym roku.

A tak w temacie to ja sie skuszę chyba na torbę, tylko nie wiem, który kolor wybrać :/ Chcę tę torebkę na teraz, ale też na wczesną wiosnę...

Mnie się bardziej podoba ciemny brąz
Insta

podpucha

Postautor: podpucha » 29 lis 2016, 17:40

SALIX pisze:Mnie się bardziej podoba ciemny brąz

O widzisz, a mi bliżej do tej kawy, sama nie wiem :facepalm:
Dodam może, że zimą chodzę w granatowym, kurtkowym płaszczyku albo szarym melanżowym i tak myślę czy ten brąz będzie ok :drapie:

Awatar użytkownika
Lusia

Postautor: Lusia » 29 lis 2016, 18:57

podpucha pisze:zobacz cytowaną wiadomość

odpisali:
Dzień dobry

Wkurzylam sie, bo chcialam na allepaznokcie zamowic sobie art do paznokci. Chcieli zrobic promocje, a tylko niesmak zostal. Przeciez to niekoniecznosc brac udzial w tej promocji.

Jesli chodzi o torebke to ta pierwsza. :D

oh!

Postautor: oh! » 29 lis 2016, 20:12

Gdzie te czasy gdzie szalałam na DDD nie wiem, w tym roku bardzo marnie. Parę rzeczy kupiłam ale dla siebie tylko z Wispolu maskę drożdżową i szampon z Green Pharmacy a z Aptekimini mgiełkę chłodzącą i peeling z Ziaji. I koniec, więcej planów nie mam ;)

Awatar użytkownika
Franka

Postautor: Franka » 29 lis 2016, 20:57

3 godziny spędziłam w sklepie garneczki.pl
Kupiłam naczynie do zapiekania 5 litrowe, makutrę też 5 litrową ale nie będę w niej ucierać tylko trzymać jabłka, cytrusy i orzechy, deski kauczukową i bambusową , pierogownicę do uszek, patelnię ceramiczną i kilkanaście różnych duperelków po kilka zł jak miarka, sitka, szpatułki, serwetki papierowe/także z motywem wielkanocnym, blaszka kwadratowa i inne.
Wyszło mi ponad 200zł a więc i tak miałabym darmową dostawę bo jest od 199.

Kupiłam już też książki.
Przede mną jeszcze zakupy w sklepie ogrodniczym i tureckim.
Może jeszcze coś z bielizny i buty. Pracowity wieczór mam dziś.
W życiu kobiety następuje taka chwila kiedy musi określić swój wiek i się tego trzymać. Maria Czubaszek

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 26 lis 2017, 20:52

Nieśmiało przypominam, że w tym roku DDD wypada 5 grudnia. Mam nadzieję, że moje ulubione sklepy wezmą udział, wolę to niż śmieszne w Polsce Black Friday.
Insta

asiek145

Postautor: asiek145 » 27 lis 2017, 20:29

Allegro przez kilka ostatnich dni oferowało darmową dostawę i efekt jest taki, że paczkomaty nie wyrabiały. Moja paczka leżała w moim mieście 3 dni na magazynie zanim zapakowali do paczkomatu. Wiele osób miało przekierowane paczki do innych paczkomatów albo do innych punktów odbioru. Często było też tak, że kurier stał przed paczkomatem i rozdawał paczki. Ja sama dostałam smsa, że moja paczka marznie i żebym szybko ją odebrała, także widać, że mają problem. Na wykopie jest cały temat gdzie z kilkaset osób się wypowiedziało na ten temat.
Ostatnio zmieniony 03 gru 2017, 0:09 przez asiek145, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
pesstka90

Postautor: pesstka90 » 27 lis 2017, 21:06

asiek145 pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Allegro przez kilka ostatnich dni oferowało darmową dostawę i efekt jest taki, że paczkomaty nie wyrabiały. Moja paczka leżała w moim mieście 3 dni na magazynie zanim zapakowali do paczkomatu. Wiele osób miało przekierowane paczki do innych paczkomatów albo do innych punktów odbioru. Często było też tak, że kurier stał przed paczkomatem i rozdawał paczki. Ja sama dostałam smsa, że moja paczka marznie i żebym szybko ją odebrała, także widać, że mają problem. Na wykopie jest cały temat gdzie z kilkaset osób się wypowiedziało na ten temat.

Zamówiłam w piątek koło południa dwie paczki, na sobotę były do odbioru tam gdzie zamówiłam. Także zależy od regionu chyba, u mnie nie było najmniejszego problemu (okolice Krakowa).
________________________________________________________________________________________________________

"Wiara w zwycięstwo źródłem sukcesu." - H.J. Wagner

http://www.pocisk.org

Awatar użytkownika
Sasabina

Postautor: Sasabina » 02 gru 2017, 16:59

już wiecie co i gdzie zamawiacie? proszę o podpowiedzi gdzie kasę przejebać :cool:

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 02 gru 2017, 17:19

Sasabina pisze:zobacz cytowaną wiadomość
już wiecie co i gdzie zamawiacie? proszę o podpowiedzi gdzie kasę przejebać :cool:

Ja kilka rzeczy kosmetycznych, pewnie z Minti albo LM, zależy który będzie miał ciekawszą ofertę: gąbka blendit, krem do twarzy na noc, tusz do rzęs, żel do brwi.
Z Biurwy papier, koperty, cienkopisy.
Ze Smyka legginsy, bo mają w ofercie bardzo "szczupłe".

Chyba nie będzie jakichś wielkich zakupów.
Insta

Awatar użytkownika
mandalina

Postautor: mandalina » 02 gru 2017, 19:27

Sasabina pisze:już wiecie co i gdzie zamawiacie? proszę o podpowiedzi gdzie kasę przejebać :cool:

ja poszalałam na wyprzedażach, więc powinnam się już pilnować :]
liczę na to, że glam-shop nie będzie brał udziału w DDD, bo znowu zamówię jakieś cienie :banghead:

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 02 gru 2017, 20:15

mandalina pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Sasabina pisze:już wiecie co i gdzie zamawiacie? proszę o podpowiedzi gdzie kasę przejebać :cool:

ja poszalałam na wyprzedażach, więc powinnam się już pilnować :]
liczę na to, że glam-shop nie będzie brał udziału w DDD, bo znowu zamówię jakieś cienie :banghead:

na razie ich sklepu nie ma w spisie
Insta

Awatar użytkownika
mandalina

Postautor: mandalina » 02 gru 2017, 20:29

SALIX pisze:na razie ich sklepu nie ma w spisie

i bardzo dobrze, aby tak pozostało :prosi:

Awatar użytkownika
Sasabina

Postautor: Sasabina » 02 gru 2017, 21:53

ja chyba tylko apteczne zamowienie zrobie i bym wziela na zapas pedzelek do eyelinera z ladymakeup. nie chce robic januszowego zamowienia na 10zł, więc podpytam: czy któryś z pędzli kozłowskiego polecacie? przydałby mi się w sumie jeszcze jeden do rozcierania. mam inglota 6ss i dla mnie jest idealny pod każdym kątem. coś podobnego, może ciut mniejszego polecicie? :prosi: albo klej do rzęs? mam jakiś ardell i jest koszmarny (wysycha na taki "plastik", niekomfortowo się to nosi ani usuwa)

Wróć do „Zakupy”