ŁÓDŹ wystąp

namawianie do grzechu i drenowanie portfeli
Awatar użytkownika
KALEDONIA

ŁÓDŹ wystąp

Postautor: KALEDONIA » 02 sie 2016, 14:09

Dziewczyny, nie mieszkam obecnie w Łodzi, więc już nie jestem tak na bieżąco. ;)

Polecacie jakieś fajne lokale, knajpki, kawiarnie w naszym mieście ?
Co fajnego się pojawiło, a warto by zobaczyć ?

W zeszłym miesiącu byłam to na Pietrynie połowa lokali już nie istnieje, znikło trochę kawiarni. Gdzie poza Mc Donaldem, cukierniami Dybalski można napić się kawy?
Starbucks jest w Sukcesji, jakie inne kawiarnie warte uwagi ?

ladym13

Re: ŁÓDŹ wystąp

Postautor: ladym13 » 08 sie 2016, 13:49

Hej ;) ja nie jestem stricte z Łodzi, ale często tam bywam, więc dorzucę 3 grosze od siebie :). Polecam restauracje w Manufakturze. Przede wszystkim Galicję, Twerne Peppe Verde i Anatewkę. Wszędzie bardzo smacznie i miła obsługa. W Starbucksie nie byłam jeszcze, ale jak jestem w Sukcesji to jakoś mnie nie zachęca ani wnętrze - jakoś tak ciemno :torba: , ani tłum gimbazy.

podpucha

Postautor: podpucha » 08 sie 2016, 14:32

ladym13 pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Hej ;) ja nie jestem stricte z Łodzi, ale często tam bywam, więc dorzucę 3 grosze od siebie :). Polecam restauracje w Manufakturze. Przede wszystkim Galicję, Twerne Peppe Verde i Anatewkę. Wszędzie bardzo smacznie i miła obsługa. W Starbucksie nie byłam jeszcze, ale jak jestem w Sukcesji to jakoś mnie nie zachęca ani wnętrze - jakoś tak ciemno :torba: , ani tłum gimbazy.

Ja w Manufakturze polecam La Vende :)

A co do okolic Łodzi to jak ktoś ma ochotę na dobre, tanie, polskie jedzenie to koniecznie Wiejska chata w Łask Kolumna przy samej trasie :) Jadąc od Łodzi to przed Jambołem po lewej stronie :)

Awatar użytkownika
Julijka
Kontaktowanie:

Postautor: Julijka » 15 sie 2016, 8:58

do mocne weryfikacji: przy kościele św. Ducha przy pl. Wolnosci jest pani, która sprzedaje kawę
taki ma jakby straganik
stoi po lewej stronie jak się od placu Wolności "wchodzi" w pietrynę

ponoć znakomita
ale nie wiem czy ta pani stoi z kawą tylko w wakacje, czy jakoś tak inaczej

Awatar użytkownika
KALEDONIA

Postautor: KALEDONIA » 26 kwie 2017, 18:09

Słyszałyście o tej akcji ?
http://www.zielonalodz.info/
Bardzo fajna sprawa. Byłam na zwiedzaniu Księżego Młynu.

Awatar użytkownika
Julijka
Kontaktowanie:

Postautor: Julijka » 04 lip 2017, 9:17

znacie w łodzi jakies tanie taxi ?
potrzebują mega szybko przedostać się o 15:05 w piątek z dworca fabrycznego na Rzgowską 16

Awatar użytkownika
elorap

Re: RE: Re: ŁÓDŹ wystąp

Postautor: elorap » 04 lip 2017, 21:46

Julijka pisze:znacie w łodzi jakies tanie taxi ?
potrzebują mega szybko przedostać się o 15:05 w piątek z dworca fabrycznego na Rzgowską 16

Uber? Możesz zamówić wcześniej z tel.
Choć przyznam, że jak w ciągu kilka miesięcy byłam kilka razy to dostępność Ubera była taka sobie, aczkolwiek nie kręciłam się w okolicach Fabrycznej taxi.
Swoją drogą, czy tylko mnie Fabryczna nie zachwyca? Póki co strasznie tam pusto, nie widzę większej funkcjonalności aż tak dużego obiektu #askafankadworcow

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Julijka
Kontaktowanie:

Re: RE: Re: ŁÓDŹ wystąp

Postautor: Julijka » 05 lip 2017, 8:29

elorap pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Julijka pisze:znacie w łodzi jakies tanie taxi ?

Uber? Możesz zamówić wcześniej z tel.
Choć przyznam, że jak w ciągu kilka miesięcy byłam kilka razy to dostępność Ubera była taka sobie, aczkolwiek nie kręciłam się w okolicach Fabrycznej taxi.
Swoją drogą, czy tylko mnie Fabryczna nie zachwyca? Póki co strasznie tam pusto, nie widzę większej funkcjonalności aż tak dużego obiektu #askafankadworcow

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

okazało się, ze tramwaj 5 jeździ, w pół godziny będe na miejscu :) za mniejsze pieniądze

ja myślę, żę to musi się rozkręcić, ale też uważam, że za długo trwał ten remont i ludzie poznajdowali inne formy wjazdu i wyjazdu z Łodzi
ale też jak próbuje przyjechać to bardzo mało połączeń Wawa - Łodz jest do łodzi fabrycznej
i tym samym nei dziwię się firmom, że nie chcą tam wynajmować lokali - zysk też będzie mniejszy
może jest juz dworzec PKS będzie coś się polepszy

Awatar użytkownika
Julijka
Kontaktowanie:

Postautor: Julijka » 11 lip 2017, 7:53

potrzebuje dentysty .... :torba:
może przyjmować w soboty
bez płacenia 500 zł za kanałowe leczenie ...
ktos coś ?

Wróć do „Zakupy”