Prezenty świąteczne, wasze propozycje?

namawianie do grzechu i drenowanie portfeli
bozofia
BAN

Prezenty świąteczne, wasze propozycje?

Postautor: bozofia » 09 gru 2020, 14:11

Szukam prezentów świątecznych, bo sporo mam osób do obdarowania w mojej rodzinie. Będę wdzięczna za podpowiedzi bo brakuje już mi pomysłów. Pomożecie?

Pyza55
BAN

Re: Prezenty świąteczne, wasze propozycje?

Postautor: Pyza55 » 11 gru 2020, 15:20

Z prezentami dla młodszych to ja nie widzę żadnego kłopotu. Siostrze i mamie kupiłam ulubione zapachy na SPAM i że skorzystałam z black friday to sporo mi jeszcze kasy zostało. U mnie prawdziwym kłopotem są prezenty dla babci czy dziadka.... Mogłabym perfumy kupić też babci, ale ona uważa to za niepotrzebną fanaberię.... Jestem w kropce...
Ostatnio zmieniony 11 gru 2020, 23:44 przez SALIX, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
paulinza

Re: RE: Re: Prezenty świąteczne, wasze propozycje?

Postautor: paulinza » 11 gru 2020, 16:17

Pyza55 pisze:Z prezentami dla młodszych to ja nie widzę żadnego kłopotu. Siostrze i mamie kupiłam ulubione zapachy na SPAM i że skorzystałam z black friday to sporo mi jeszcze kasy zostało. U mnie prawdziwym kłopotem są prezenty dla babci czy dziadka.... Mogłabym perfumy kupić też babci, ale ona uważa to za niepotrzebną fanaberię.... Jestem w kropce...
A może zestaw miodów? Ja kupuję z pasieki Sadowskich.

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Ostatnio zmieniony 11 gru 2020, 23:45 przez SALIX, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta
Kontaktowanie:

Postautor: Kumiho » 11 gru 2020, 18:14

paulinza pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Pyza55 pisze:Z prezentami dla młodszych to ja nie widzę żadnego kłopotu. Siostrze i mamie kupiłam ulubione zapachy na SPAM i że skorzystałam z black friday to sporo mi jeszcze kasy zostało. U mnie prawdziwym kłopotem są prezenty dla babci czy dziadka.... Mogłabym perfumy kupić też babci, ale ona uważa to za niepotrzebną fanaberię.... Jestem w kropce...

Dobry pomysł, jednej cioci często w prezencie dajemy właśnie zestaw miodów, herbat i konfitur.
Ostatnio zmieniony 11 gru 2020, 23:45 przez SALIX, łącznie zmieniany 1 raz.

bozofia
BAN

Postautor: bozofia » 13 gru 2020, 21:51

Kumiho pisze:zobacz cytowaną wiadomość
paulinza pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Dobry pomysł, jednej cioci często w prezencie dajemy właśnie zestaw miodów, herbat i konfitur.

Niezłe podpowiedzi... dziękuję dziewczyny. Dzisiaj trafiałam na miejsce w sieci z prezentami dla dziadków - nie wiem dlaczego wcześniej tego nie widziałam;-( i znalazłam grę "Jak to wtedy było?" z ukochanym "ogórkiem" mojej babci. Chyba to jest to coś czego szukałam... Zerknę co jeszcze mają innego bo sporo tutaj produktów, a ja jak zwykle przed zamówieniem muszę być pewna na 1000%;-)

werka

Re: Prezenty świąteczne, wasze propozycje?

Postautor: werka » 22 lut 2021, 22:26

okazja na zakup prezentu znajdzie się przez cały rok czy to święta czy urodziny. Ostatnio kupowałam ręczny przyrząd do masażu np mięśni od Medivona fajne urządzonko. Testowałam parę razy aby rozluźnić mięśnie po ćwiczeniach i było git.

Wróć do „Zakupy”