Dzień Darmowej Dostawy

namawianie do grzechu i drenowanie portfeli
Awatar użytkownika
Axis mundi

Re: Dzień Darmowej Dostawy

Postautor: Axis mundi » 06 gru 2018, 11:12

SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Sasabina pisze:zobacz cytowaną wiadomość
czy ja źle paczę czy cocolita nie bierze udziału w tym roku? :/

niestety, kilka sklepów zrezygnowało.

Ja na razie zrobiłam zamówienie w sklepie Pożegnanie z Afryką - mają przepyszną herbatę (czarną) z marcepanem, uwielbiam i polecam :serce:

Spacer w chmurach? Uwielbiam. Mają tez podobną kawę. Mam ich u siebie na miejscu (czyli w moim mieście). Lubię tą ich malutką kawiarenkę i kawę z tygielka :ok:
Ostatnio zmieniony 06 gru 2018, 11:13 przez Axis mundi, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Re: Dzień Darmowej Dostawy

Postautor: SALIX » 06 gru 2018, 11:34

Axis mundi pisze:zobacz cytowaną wiadomość
SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Sasabina pisze:zobacz cytowaną wiadomość
czy ja źle paczę czy cocolita nie bierze udziału w tym roku? :/

niestety, kilka sklepów zrezygnowało.

Ja na razie zrobiłam zamówienie w sklepie Pożegnanie z Afryką - mają przepyszną herbatę (czarną) z marcepanem, uwielbiam i polecam :serce:

Spacer w chmurach? Uwielbiam. Mają tez podobną kawę. Mam ich u siebie na miejscu (czyli w moim mieście). Lubię tą ich malutką kawiarenkę i kawę z tygielka :ok:

Kawę marcepanową też kliknęłam do sprawdzenia :serce: U mnie mają stoisko chyba tylko w Galerii Krakowskiej, a tam zawsze taki tłum niemożebny, że jak nie muszę, to się w te rejony nie zapuszczam. :torba: Czekam na kuriera z utęsknieniem :prosi:
Insta
Blog podróżniczy Cieszyn: Wzgórze Zamkowe
Piekę słodkie Świąteczny tort orzechowo-korzenny

Wróć do „Zakupy”