Kto pyta, nie błądzi

rozmowy na każdy temat w doborowym towarzystwie
Awatar użytkownika
ktrzn

Re: Kto pyta, nie błądzi

Postautor: ktrzn » 15 lip 2016, 22:00

ja mam w banku pocztowym i za nic nigdy nie ma prowizji, płacę bodaj piątaka za bezprowizyjne wypłacanie ze wszystkich bankomatów

Awatar użytkownika
Julijka
Kontaktowanie:

Postautor: Julijka » 15 lip 2016, 22:15

no dobra, poddałam się, niech mi ktos pomoże :torba: proszę
chce poczytać Harrego Pottera, ale po angielsku.
książka może być uzywana i nawet jest to wskazane, bo się ang uczę i tak ją całą zapiszę słówkami
co mam wpisac w google, zeby mi pomogło znaleźć ? :ryk: :ryk: :ryk:

Awatar użytkownika
MagicznaMałgorzata

Postautor: MagicznaMałgorzata » 15 lip 2016, 22:18

Chcesz kupić taką książkę? na allegro są.
Zakonna i spółka

Awatar użytkownika
Loony Blonde

Postautor: Loony Blonde » 15 lip 2016, 22:18

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 15 lip 2016, 22:19

na allegro chodzą za dwie dyszki, poszukaj tłumaczenia na inglisz tytułów i wpisuj w all:)

Awatar użytkownika
MagicznaMałgorzata

Postautor: MagicznaMałgorzata » 15 lip 2016, 22:20

Na amazonie można kupić używane książki za grosze, tyle, że wiadomo, że przesyłka kosztuje.
Zakonna i spółka

Awatar użytkownika
Julijka
Kontaktowanie:

Postautor: Julijka » 15 lip 2016, 22:23

BARDZO BARDZO DZIĘKUJĘ
:piwo: :serce:

a nie jakieś głupoty wyświetlało
no to bieroę się za kupowanie :rock:

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 15 lip 2016, 22:46

nie wie ktoś czy to mleczko takie w dużej puszce skondensowane do kawy smakuje jak mleczko w tubce? :torba:

Awatar użytkownika
MagicznaMałgorzata

Postautor: MagicznaMałgorzata » 15 lip 2016, 22:50

Tak, to jest to samo.
Zakonna i spółka

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 15 lip 2016, 22:52

dziękuję :)a więc jutro dzień mojej żywieniowej zguby :D

Awatar użytkownika
Szuuu
Kontaktowanie:

Postautor: Szuuu » 15 lip 2016, 23:23

ktrzn pisze:pomysłów jest mnóstwo, niestety raczej nie da się tak polecić 1-2 kosmetyki

może napisz coś więcej - czy masz go od zawsze i był leczony kwasami, czy to po ciąży, rozsiany na całej twarzy czy miejscowo. Ogólnie za mało info, żeby cokolwiek polecić

W czasie ciąży się zaczęło, jest coraz gorzej, leczony byl na początku roku kwasami, zaczęło sie Id brody, potem czoło, teraz najgorzej jest na skroniach. Zaczynam czuć juz tez na policzkach zaskórników masę. Ogólnie sa to zaskórniki i grudki, trochę takich zwykłych paskud z białymi łebkami...

Miałam robiona rownież mikrodermabrazje ale nie pomogła. Mam przyjść jak skończę kp, ale do tego czasu.........

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 15 lip 2016, 23:26

Szuuu pisze:zobacz cytowaną wiadomość
ktrzn pisze:pomysłów jest mnóstwo, niestety raczej nie da się tak polecić 1-2 kosmetyki

może napisz coś więcej - czy masz go od zawsze i był leczony kwasami, czy to po ciąży, rozsiany na całej twarzy czy miejscowo. Ogólnie za mało info, żeby cokolwiek polecić

W czasie ciąży się zaczęło, jest coraz gorzej, leczony byl na początku roku kwasami, zaczęło sie Id brody, potem czoło, teraz najgorzej jest na skroniach. Zaczynam czuć juz tez na policzkach zaskórników masę. Ogólnie sa to zaskórniki i grudki, trochę takich zwykłych paskud z białymi łebkami...

Miałam robiona rownież mikrodermabrazje ale nie pomogła. Mam przyjść jak skończę kp, ale do tego czasu.........

czyli raczej hormonalny :(

a czego teraz używasz? do mycia, kremu itd.

Awatar użytkownika
Szuuu
Kontaktowanie:

Postautor: Szuuu » 15 lip 2016, 23:33

ktrzn pisze:
Szuuu pisze:zobacz cytowaną wiadomość

czyli raczej hormonalny :(

a czego teraz używasz? do mycia, kremu itd.

Odstawiłam wszystkie kremy, wczesniej używałam physiogel, wrocilam tez do podkładu sprzed ciąży (wtedy mi służył, teraz świece sie po nim jak psu obroża ale boje sie czegokolwiek nowego) - toleriane teint z lrp. Do zmywania makijażu używam pharmaceris płynu micelarnego do cery trądzikowej i do tego tonik z kwasem salicylowym (jakis drogeryjny, nie pamietam jaki)... Nic więcej, doszło do tego ze boje sie cokolwiek kupić

Chociaż czytałam ostatnio o mydle aleppo... Warto w cokolwiek inwestować jeśli to prawdopodobnie hormony? :(

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 16 lip 2016, 0:16

a to masz sporo do wypróbowania zanim rozłożysz ręce ;)

na początku polecałabym Ci zmywać twarz olejkiem myjącym, a to żelem i dopiero resztki micelem, zainwestować w peeling enzymatyczny

fajny tonik z kwasem migdałowym ma Pharmaceris, znam osobę której się trochę poprawiło od tego tylko toniku :)

punkt warto jakiś punktowy preparat apteczny albo olejek np. tamanu jest dobry zmieszany z czarnuszkowym np.

i szukaj specjalnych nawilżaczy do cery trądzikowej. Ciężko stwierdzić czy lepszy byłby u Ciebie Cetaphil czy coś naturalnego - trzeba testować.

i kombinacja maseczki oczyszczającej i nawilżającej dobrze się sprawdza (nakładasz jakąś oczyszczającą, a po niej nawilżającą)

i nie poddawać się, bo powyższe to tak tylko na początek. Ja spokojnie opanowałam trądzik hormonalny bez inwazyjnych metod. Kwasów, retinolu używałam dopiero po wyleczeniu trądziku na przebarwienia, profilaktycznie i na inne niż trądzik problemy ;)

Awatar użytkownika
Plants

Postautor: Plants » 16 lip 2016, 4:10

Jakie sposoby/aplikacje na powtarzanie i szlifowanie angielskiego polecacie? Mam wrażenie, ze lekko cofam się i zapominam wszystkiego. Oglądałam seriale bez napisów i świetnie osłuchiwałam się z językiem, ale mam wrażenie, że wcale nie poszerzałam słownictwa i nie chłonęłam tego

Awatar użytkownika
Szuuu
Kontaktowanie:

Postautor: Szuuu » 16 lip 2016, 7:06

ktrzn pisze:a to masz sporo do wypróbowania zanim rozłożysz ręce ;)

na początku polecałabym Ci zmywać twarz olejkiem myjącym, a to żelem i dopiero resztki micelem, zainwestować w peeling enzymatyczny

fajny tonik z kwasem migdałowym ma Pharmaceris, znam osobę której się trochę poprawiło od tego tylko toniku :)

punkt warto jakiś punktowy preparat apteczny albo olejek np. tamanu jest dobry zmieszany z czarnuszkowym np.

i szukaj specjalnych nawilżaczy do cery trądzikowej. Ciężko stwierdzić czy lepszy byłby u Ciebie Cetaphil czy coś naturalnego - trzeba testować.

i kombinacja maseczki oczyszczającej i nawilżającej dobrze się sprawdza (nakładasz jakąś oczyszczającą, a po niej nawilżającą)

i nie poddawać się, bo powyższe to tak tylko na początek. Ja spokojnie opanowałam trądzik hormonalny bez inwazyjnych metod. Kwasów, retinolu używałam dopiero po wyleczeniu trądziku na przebarwienia, profilaktycznie i na inne niż trądzik problemy ;)

Dzięki Ci dobra kobieto! Nastawiam sie na batalie, ale musi sie udać!

Awatar użytkownika
Julijka
Kontaktowanie:

Postautor: Julijka » 16 lip 2016, 9:16

Plants pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Jakie sposoby/aplikacje na powtarzanie i szlifowanie angielskiego polecacie? Mam wrażenie, ze lekko cofam się i zapominam wszystkiego. Oglądałam seriale bez napisów i świetnie osłuchiwałam się z językiem, ale mam wrażenie, że wcale nie poszerzałam słownictwa i nie chłonęłam tego

Na watku jezykowym sa rozne metody
Na slowka fiszki sa dobre,
A z programow to etutor i duolingo :)

Awatar użytkownika
szatanica

Postautor: szatanica » 16 lip 2016, 9:41

Plants pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Duolingo jest fajne.
Poczytaj.

"What if the way we started made it something cursed from the start?"

Awatar użytkownika
Domcia2605

Postautor: Domcia2605 » 16 lip 2016, 10:25

Dziewczyny, mam głupie pytanie. Mam na koncie internetowym zapisane zlecenia stałe. Wczoraj miałam jakiś zamot i zamiast zapłacić 90zł za Netie to zapłaciłam za nju :torba: Muszę dzwonić na infolinie i prosić by mi odesłali tą kasę czy to będzie jakby w zapasie i przez 3 miesiące nie będę musiała płacić? :torba:

Awatar użytkownika
empress

Postautor: empress » 16 lip 2016, 10:36

Domcia2605 pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Dziewczyny, mam głupie pytanie. Mam na koncie internetowym zapisane zlecenia stałe. Wczoraj miałam jakiś zamot i zamiast zapłacić 90zł za Netie to zapłaciłam za nju :torba: Muszę dzwonić na infolinie i prosić by mi odesłali tą kasę czy to będzie jakby w zapasie i przez 3 miesiące nie będę musiała płacić? :torba:

Raczej to potraktują jako nadpłatę. Ale dla pewności możesz zadzwonić na infolinię.
Jak wstawić zdjęcie, gifa czy miniaturkę YT na forum, dowiesz się TUTAJ

Wróć do „Luźne dyskusje”