Kto pyta, nie błądzi

rozmowy na każdy temat w doborowym towarzystwie
Awatar użytkownika
Axis mundi

Re: Kto pyta, nie błądzi

Postautor: Axis mundi » 14 lis 2018, 17:49

:ok: Taki materiał z efektem zamszu.
Moje wątpliwości budzą tylko te ozdobniki - zaszewki, mankiety, podwójny kołnierz i takie tam. Niby fajnie, że taki z "pazurem", a nie zupełnie zwykły, ale sama nie wiem.
Obrazek

Awatar użytkownika
Plants

Postautor: Plants » 14 lis 2018, 18:58

Axis mundi pisze:zobacz cytowaną wiadomość
:ok: Taki materiał z efektem zamszu.
Moje wątpliwości budzą tylko te ozdobniki - zaszewki, mankiety, podwójny kołnierz i takie tam. Niby fajnie, że taki z "pazurem", a nie zupełnie zwykły, ale sama nie wiem.

Właśnie te ozdobniki najbardziej mi się podobają. Bierz jeśli masz mniej więcej pomysł na dodatki, bo można bardzo łatwo popsuć cały efekt

Awatar użytkownika
Axis mundi

Postautor: Axis mundi » 14 lis 2018, 19:40

Dzięki. No to wzięłam. Specjalnie do czerwonego plecaczka :torba:
Obrazek

cat

Postautor: cat » 15 lis 2018, 12:51

Podoba mi się :) Widzę, że już wzięłaś, dobra decyzja :D

Awatar użytkownika
azalyn

Postautor: azalyn » 15 lis 2018, 16:07

Co byście zrobiły w takiej sytuacji: koleżanka z dawnych lat chwali się na fb że właśnie urodziła i ogłasza imię jakie wybrali dla córeczki - imię jest dość nietypowe ale nic nadzwyczajnego, nazwisko mają dość popularne, niby wszystko ok. Zupełnie bez powodu, kiedy siedzicie w pracy przychodzi wam do głowy żeby to imię i nazwisko razem wpisać w wyszukiwarkę i... okazuje się że to "pseudonim artystyczny" pewnej gwiazdy filmów dla dorosłych :torba: dać o tym znać świeżoupieczonym rodzicom czy zachować tę wiedzę dla siebie? serio, nie mam ochoty nikomu psuć pięknych chwil ale z drugiej strony jeszcze raczej dziecka nie zarejestrowali, może będą chcieli to imię zmienić...

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 15 lis 2018, 16:11

azalyn pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Co byście zrobiły w takiej sytuacji: koleżanka z dawnych lat chwali się na fb że właśnie urodziła i ogłasza imię jakie wybrali dla córeczki - imię jest dość nietypowe ale nic nadzwyczajnego, nazwisko mają dość popularne, niby wszystko ok. Zupełnie bez powodu, kiedy siedzicie w pracy przychodzi wam do głowy żeby to imię i nazwisko razem wpisać w wyszukiwarkę i... okazuje się że to "pseudonim artystyczny" pewnej gwiazdy filmów dla dorosłych :torba: dać o tym znać świeżoupieczonym rodzicom czy zachować tę wiedzę dla siebie? serio, nie mam ochoty nikomu psuć pięknych chwil ale z drugiej strony jeszcze raczej dziecka nie zarejestrowali, może będą chcieli to imię zmienić...

chyba bym nic nie mówiła. Zanim córka dorośnie, o tej gwiazdeczce mało kto będzie pamiętał, nawet koneserzy filmów XXX, a teraz wiedzieć będą o tym naprawdę nieliczni
Insta
Blog podróżniczy Cieszyn: Wzgórze Zamkowe
Piekę słodkie Ekspresowe "drożdżówki" z ciasta francuskiego

cat

Postautor: cat » 15 lis 2018, 17:46

azalyn pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Ja bym nie mowila. Skoro sama tej pani nie znałaś i musiałaś wygooglować, to chyba nie jest powszechnie znana osoba. Podejrzewam, że nie jedno imię i nazwisko jest noszone przez takie osoby, tylko nikt o tym nie woe. Co innego gdyby to była kombinacja powszechnie znana typu Józef Stalin (głupi przykład, ale pierwsze co mi przyszło do głowy) ;)

Awatar użytkownika
Julijka
Kontaktowanie:

Postautor: Julijka » 15 lis 2018, 18:51

jak zrobić, żeby na facebooku nie pojawiały mi się na główniej stornie posty z rożnych grup?
powiadomienia mam wyłączone, a mimo to i tak mam główną stronę zasypaną postami :(

Awatar użytkownika
Veritaserum

Postautor: Veritaserum » 15 lis 2018, 18:58

Julijka pisze:zobacz cytowaną wiadomość
jak zrobić, żeby na facebooku nie pojawiały mi się na główniej stornie posty z rożnych grup?
powiadomienia mam wyłączone, a mimo to i tak mam główną stronę zasypaną postami :(

Przy poście masz takie trzy kropki, klikasz tam i wybierasz opcję "przestań obserwować użytkownika... (tu nazwa grupy)". Pod spodem masz mniejszymi literami napisane, że tym sposobem przestajesz wyświetlać posty ale nie opuszczasz grupy.

Awatar użytkownika
Julijka
Kontaktowanie:

Postautor: Julijka » 15 lis 2018, 19:49

Veritaserum pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Julijka pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Przy poście masz takie trzy kropki, klikasz tam i wybierasz opcję "przestań obserwować użytkownika... (tu nazwa grupy)". Pod spodem masz mniejszymi literami napisane, że tym sposobem przestajesz wyświetlać posty ale nie opuszczasz grupy.

:roza: :roza: :roza:
dziękuję, dziala :jupi:

Awatar użytkownika
Julijka
Kontaktowanie:

Postautor: Julijka » 16 lis 2018, 23:17

a program pocztowy to jaki polecacie?
nieśmiertelny outlook? czy może jest coś lżejszego, co nie będzie mi zamulać systemu?

Awatar użytkownika
Caoimhe

Postautor: Caoimhe » 16 lis 2018, 23:32

Julijka pisze:a program pocztowy to jaki polecacie?
nieśmiertelny outlook? czy może jest coś lżejszego, co nie będzie mi zamulać systemu?

Korzystasz z windowsa, Mac OS, linuxa?

Polecam Mailspring albo Mailbird. Zależy czego potrzebujesz

Jak masz Mac OS to jego klienta poczty.

Awatar użytkownika
Julijka
Kontaktowanie:

Postautor: Julijka » 16 lis 2018, 23:41

Caoimhe pisze:zobacz cytowaną wiadomość

windows 7

nie mam jakiś wybitnych potrzeb.
w pracy mam outlook, i sie przyzwyczaiłam, że tekst można czasem pogrubić i zdjęcia fajnie wstawić
a teraz logując sie na przeglądarkę tego nie zrobię.

(chyba, że jestem taka łamaga, że nie ogarniam)

Awatar użytkownika
Caoimhe

Postautor: Caoimhe » 16 lis 2018, 23:46

Julijka pisze:
Caoimhe pisze:zobacz cytowaną wiadomość

windows 7

nie mam jakiś wybitnych potrzeb.
w pracy mam outlook, i sie przyzwyczaiłam, że tekst można czasem pogrubić i zdjęcia fajnie wstawić
a teraz logując sie na przeglądarkę tego nie zrobię.

(chyba, że jestem taka łamaga, że nie ogarniam)

W większości kont, które znam można tez to zrobić z poziomu przeglądarki.

Jeśli się przyzwyczaiłaś i dobrze Ci się korzysta to pewnie bym została przy tym. Choć pamietam wersje Outlooka na WIN7 i miał swoje humory :)

Awatar użytkownika
cor

Postautor: cor » 29 lis 2018, 19:11

benz pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Kumiho pisze:zobacz cytowaną wiadomość
cor pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Dziewczyny, szukam dobrych jakościowo legginsów, które po paru praniach nie zblaķną i nie rozciągną się. Ideałem byłyby takie z zapiętką, ale jeśli macie jakąś sprawdzoną firmę to zwykłe też chętnie przygarnę na zimę.

Ja zimą nosze termiczne legginsy z Calzedoni, drogie są ale nadal mam i noszę moją pierwszą kupioną jakieś 4 latat temu (serie push up nosze też nieocieplane i też mi się sprawdzają, choć po czasie się mechacą - wystarczy je przejechać golarką do swetrów).

https://pl.calzedonia.com/product/legginsy-push-up-shaping-thermal-effect/161789.uts?productVariantId=209007&parentCategoryId=50118&categoryId=50182&subCategoryId=51630

https://pl.calzedonia.com/product/legginsy-total-shaper-ocieplane/170897.uts?productVariantId=305834&parentCategoryId=50118&categoryId=50182&subCategoryId=51630

Potwierdzam - ja miałam swoje przez cały okres studiów, pewnie jeszcze bym w nich śmigała, ale pies się do nich dobrał.

Dzięki za podpowiedź, właśnie wracam z calzedonii i te legginsy są prawie idealne ale mają szew, a ja szukam takich bezszwowych. Chociaż już pomału zaczynam wątpić że mój ideał istnieje :ok:
SOME PEOPLE GOT WAY TOO MUCH CONFIDENCE BABY

Awatar użytkownika
heater

Postautor: heater » 30 lis 2018, 17:47

Czy jest tu ktoś, kto zna w miarę dobrze rosyjski i ma kilka wolnych minut? ;)
Chodzi o Maszę :brzydal:

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 30 lis 2018, 18:55

heater pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Czocher prosi, żebyś jej napisała PW, odpisze Ci jutro po imprezie :piwo:
Insta
Blog podróżniczy Cieszyn: Wzgórze Zamkowe
Piekę słodkie Ekspresowe "drożdżówki" z ciasta francuskiego

Awatar użytkownika
heater

Postautor: heater » 30 lis 2018, 21:31

SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość
heater pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Czocher prosi, żebyś jej napisała PW, odpisze Ci jutro po imprezie :piwo:

Jej, dziękuję! zaraz się odezwę! :serce:

Awatar użytkownika
dredkot

Postautor: dredkot » 03 gru 2018, 8:22

Dziewczyny mam pytanie mocnego kalibru. Czy ktoś z was był mobbingowany w pracy? Czy jest na to jakaś realna rada oprócz zwolnienia się?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta

Postautor: Kumiho » 03 gru 2018, 12:34

dredkot pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Dziewczyny mam pytanie mocnego kalibru. Czy ktoś z was był mobbingowany w pracy? Czy jest na to jakaś realna rada oprócz zwolnienia się?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

To zależy od firmy. Jeśli masz to komu zgłosić (komuś, kto siedzi poza tym środowiskiem, w którym sama pracujesz i kto jest ponad osobami, które stosują mobbing) to możesz iść w tę stronę. Jeśli nie ma takiej możliwości to gorzej, jak chcesz to mogę Ci na pw napisać co ja zrobiłam w takiej sytuacji.
The shade, the shade of it all.

Jak pisać NA SZARO?

Wróć do „Luźne dyskusje”