Kto pyta, nie błądzi

rozmowy na każdy temat w doborowym towarzystwie
Alosia

Re: Kto pyta, nie błądzi

Postautor: Alosia » 11 paź 2018, 21:09

Jaki polecacie pędzel z Hakuro do różu i bronzera?

Wysłane z mojego TRT-LX1 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
myszamisia

Postautor: myszamisia » 11 paź 2018, 21:20

Dziękuję. To już nie boję się o moje kosmetyki i mogę się cieszyć moją nową toaletką

Wysłane spod islandzkiego wulkanu

Awatar użytkownika
Axis mundi

Postautor: Axis mundi » 11 paź 2018, 23:10

Jak myślicie? G***o prowda, czyli ściema,mająca napędzić sprzedaż czy świnto prowda?
https://www.instagram.com/p/Boq-xCIA5fx/?taken-by=deciem
Ostatnio zmieniony 11 paź 2018, 23:10 przez Axis mundi, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta

Postautor: Kumiho » 12 paź 2018, 11:47

Axis mundi pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Jak myślicie? G***o prowda, czyli ściema,mająca napędzić sprzedaż czy świnto prowda?
https://www.instagram.com/p/Boq-xCIA5fx/?taken-by=deciem

Meh, nie pierwszy taki wyskok z jego strony, ciężko mi go traktować poważnie (ale pierwszy, który poskutkował zamknięciem sklepów).
The shade, the shade of it all.

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
amelj

Postautor: amelj » 12 paź 2018, 12:30

Chcę kupić zalotkę Shu Uemura, ale są dwa rodzaje, zwykła- Curles o kształcie bliskim innym zalotkom i taka S Curles o nieco innym wyglądzie. Miałyście może którąś/? Bardziej skłaniam się ku tej "klasycznej", ale nie wiem, może ta druga jednak lepsza?
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc(...)"

Awatar użytkownika
Kumiho

Postautor: Kumiho » 12 paź 2018, 12:34

amelj pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Chcę kupić zalotkę Shu Uemura, ale są dwa rodzaje, zwykła- Curles o kształcie bliskim innym zalotkom i taka S Curles o nieco innym wyglądzie. Miałyście może którąś/? Bardziej skłaniam się ku tej "klasycznej", ale nie wiem, może ta druga jednak lepsza?

O ile dobrze pamiętam ta s to połówka szerokości standardowej zalotki, fajnie się sprawdza do kącików ale nie obejmuje całego oka.

EDIT: w sensie, że całego oka na raz
Ostatnio zmieniony 12 paź 2018, 12:37 przez Kumiho, łącznie zmieniany 1 raz.

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
amelj

Postautor: amelj » 12 paź 2018, 12:47

Kumiho pisze:zobacz cytowaną wiadomość
amelj pisze:zobacz cytowaną wiadomość

O ile dobrze pamiętam ta s to połówka szerokości standardowej zalotki, fajnie się sprawdza do kącików ale nie obejmuje całego oka.

EDIT: w sensie, że całego oka na raz

Aaa... dzięki :ok: To odpada, nie będzie mi się chciało bawić w łapanie na kilka razy.

Ok, zamówiona, nawet cena w miarę, bo zniżka i darmowa dostawa, 64 zł na truskawie wyszło. Kilka lat używam jednej z Inglota, zobaczymy jak ta się sprawdzi :banan:
Ostatnio zmieniony 12 paź 2018, 13:07 przez amelj, łącznie zmieniany 1 raz.
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc(...)"

Awatar użytkownika
empress

Postautor: empress » 12 paź 2018, 16:31

Alosia pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Jaki polecacie pędzel z Hakuro do różu i bronzera?

H24 :ok:
Jak wstawić zdjęcie, gifa czy miniaturkę YT na forum, dowiesz się TUTAJ

Alosia

Postautor: Alosia » 20 paź 2018, 19:09

Podoba wam się ta torebka? Widziałyscie w jakimś sklepie inne podobne w takim kształcie torebki? Obrazek

Awatar użytkownika
Caoimhe

Postautor: Caoimhe » 20 paź 2018, 19:52

Alosia pisze:Podoba wam się ta torebka? Widziałyscie w jakimś sklepie inne podobne w takim kształcie torebki? Obrazek

Fajna, lubię ten kształt :)
Niestety nie pomogę, gdzie można taka obecnie dostać. Polecam polskie marki, można tanio dostać dobrej jakości torebki.

Alosia

Re: RE: Re: Kto pyta, nie błądzi

Postautor: Alosia » 20 paź 2018, 20:07

Caoimhe pisze:
Alosia pisze:Podoba wam się ta torebka? Widziałyscie w jakimś sklepie inne podobne w takim kształcie torebki? Obrazek

Fajna, lubię ten kształt :)
Niestety nie pomogę, gdzie można taka obecnie dostać. Polecam polskie marki, można tanio dostać dobrej jakości torebki.
Ta jest z nowej kolekcji z Monnari. Szukam jeszcze innej w ttlym kształcie bo to też mój ulubiony.

Awatar użytkownika
cor

Postautor: cor » 05 lis 2018, 11:08

Dziewczyny, szukam dobrych jakościowo legginsów, które po paru praniach nie zblaķną i nie rozciągną się. Ideałem byłyby takie z zapiętką, ale jeśli macie jakąś sprawdzoną firmę to zwykłe też chętnie przygarnę na zimę.
SOME PEOPLE GOT WAY TOO MUCH CONFIDENCE BABY

Awatar użytkownika
Kumiho

Postautor: Kumiho » 07 lis 2018, 17:10

cor pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Dziewczyny, szukam dobrych jakościowo legginsów, które po paru praniach nie zblaķną i nie rozciągną się. Ideałem byłyby takie z zapiętką, ale jeśli macie jakąś sprawdzoną firmę to zwykłe też chętnie przygarnę na zimę.

Ja zimą nosze termiczne legginsy z Calzedoni, drogie są ale nadal mam i noszę moją pierwszą kupioną jakieś 4 latat temu (serie push up nosze też nieocieplane i też mi się sprawdzają, choć po czasie się mechacą - wystarczy je przejechać golarką do swetrów).

https://pl.calzedonia.com/product/legginsy-push-up-shaping-thermal-effect/161789.uts?productVariantId=209007&parentCategoryId=50118&categoryId=50182&subCategoryId=51630

https://pl.calzedonia.com/product/legginsy-total-shaper-ocieplane/170897.uts?productVariantId=305834&parentCategoryId=50118&categoryId=50182&subCategoryId=51630
Ostatnio zmieniony 07 lis 2018, 17:14 przez Kumiho, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: link

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
benz

Postautor: benz » 07 lis 2018, 17:29

Kumiho pisze:zobacz cytowaną wiadomość
cor pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Ja zimą nosze termiczne legginsy z Calzedoni, drogie są ale nadal mam i noszę moją pierwszą kupioną jakieś 4 latat temu (serie push up nosze też nieocieplane i też mi się sprawdzają, choć po czasie się mechacą - wystarczy je przejechać golarką do swetrów).

https://pl.calzedonia.com/product/legginsy-push-up-shaping-thermal-effect/161789.uts?productVariantId=209007&parentCategoryId=50118&categoryId=50182&subCategoryId=51630

https://pl.calzedonia.com/product/legginsy-total-shaper-ocieplane/170897.uts?productVariantId=305834&parentCategoryId=50118&categoryId=50182&subCategoryId=51630

Potwierdzam - ja miałam swoje przez cały okres studiów, pewnie jeszcze bym w nich śmigała, ale pies się do nich dobrał.

pamis

YouTube - łatwe pobieranie ?, nie, jednak z problemami

Postautor: pamis » 07 lis 2018, 18:55

Witajcie,

proszę o radę i wyjaśnienie.

Zapewne doskonale wiecie, że aby pobrać filmik z YouTube wystarczy między 'www' a 'youtube' wpisać dwie litery ss. Wygląda to http://www.ssyoutube.com......... . Wówczas użytkownik przełączany jest do nowego okna, gdzie podaje w jakim katalogu na dysku ma znaleźć się pobierany filmik i klika download.

Ale tak dzieje się w 95% przypadków.

5 % filmów tak nie chce się pobrać, tylko otwiera się Windows Media Player i filmik jest tylko odtwarzany w oddzielnym okienku.

Czy wiecie dlaczego tak jest i jak sobie poradzić i spowodować, żeby móc pobrać ten materiał, który nie chce pójść na tą sztuczkę z 'ss' .

Awatar użytkownika
Caoimhe

Re: YouTube - łatwe pobieranie ?, nie, jednak z problemami

Postautor: Caoimhe » 07 lis 2018, 19:27

pamis pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Witajcie,

proszę o radę i wyjaśnienie.

Zapewne doskonale wiecie, że aby pobrać filmik z YouTube wystarczy między 'www' a 'youtube' wpisać dwie litery ss. Wygląda to http://www.ssyoutube.com......... . Wówczas użytkownik przełączany jest do nowego okna, gdzie podaje w jakim katalogu na dysku ma znaleźć się pobierany filmik i klika download.

Ale tak dzieje się w 95% przypadków.

5 % filmów tak nie chce się pobrać, tylko otwiera się Windows Media Player i filmik jest tylko odtwarzany w oddzielnym okienku.

Czy wiecie dlaczego tak jest i jak sobie poradzić i spowodować, żeby móc pobrać ten materiał, który nie chce pójść na tą sztuczkę z 'ss' .

https://www.onlinevideoconverter.com/youtube-converter

To może pomóc

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 09 lis 2018, 16:55

używacie i polecacie jakieś oczyszczacze powietrza? takie z nawilżaczem?

kompletnie się na tym nie znam, a chciałabym coś takiego kupić. nie wiem czy warto, ale mogę być wrażliwa bo większość życia spędziłam w okolicy gdzie cały rok stacje wskazują dobre albo świetne

no i mam pieseła wprawdzie ze stabilną ale wciąż chorobą serca, co chyba też ma znaczenie

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 09 lis 2018, 19:30

ktrzn pisze:zobacz cytowaną wiadomość
używacie i polecacie jakieś oczyszczacze powietrza? takie z nawilżaczem?

kompletnie się na tym nie znam, a chciałabym coś takiego kupić. nie wiem czy warto, ale mogę być wrażliwa bo większość życia spędziłam w okolicy gdzie cały rok stacje wskazują dobre albo świetne

no i mam pieseła wprawdzie ze stabilną ale wciąż chorobą serca, co chyba też ma znaczenie

My już drugi rok jedziemy na Xiaomi. Poleciłam koleżance, też kupiła i zadowolona. Jak wejdziesz ze smogomgły do domu to wyraźnie czuć różnicę w jakości powietrza.
Insta
Blog podróżniczy Cieszyn: Wzgórze Zamkowe
Piekę słodkie Sernik kajmakowy

Wróć do „Luźne dyskusje”