Kto pyta, nie błądzi

rozmowy na każdy temat w doborowym towarzystwie
Awatar użytkownika
Axis mundi

Re: Kto pyta, nie błądzi

Postautor: Axis mundi » 11 sie 2018, 21:22

ktrzn pisze:zobacz cytowaną wiadomość
nie wiecie może gdzie można kupić worki na śmieci zapachowe, takie ciemno różowe? bez tasiemek do zawiązywania
zapach taki słodki, jakby poziomki, liczi te klimaty

Takie coś? http://www.gam.pl/oferta/worki-na-%C5%9Bmieci/worki-na-%C5%9Bmieci-zapachowe/51-worki-na-%C5%9Bmieci-zapachowe/240-04978
Obrazek

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 11 sie 2018, 22:37

Axis mundi pisze:zobacz cytowaną wiadomość
ktrzn pisze:zobacz cytowaną wiadomość
nie wiecie może gdzie można kupić worki na śmieci zapachowe, takie ciemno różowe? bez tasiemek do zawiązywania

Takie coś? http://www.gam.pl/oferta/worki-na-%C5%9Bmieci/worki-na-%C5%9Bmieci-zapachowe/51-worki-na-%C5%9Bmieci-zapachowe/240-04978

to jest wlaśnie jedyna sensowna kandydatura która znalazłam w internecie :mrgreen: wwąchałam się doszlam do wniosku że może nie być tak do końca poziomka, moż e jedna liczi

jak nie znajdę nic stacjo to je klikam:)

Awatar użytkownika
Julijka
Kontaktowanie:

Postautor: Julijka » 12 sie 2018, 8:53

Dziewczyny, jak dobrać okulary do pływania?
To jest wszystko jedno co kupię? czy jest jakaś zasada?

Awatar użytkownika
Axis mundi

Postautor: Axis mundi » 12 sie 2018, 12:12

ktrzn pisze:to jest wlaśnie jedyna sensowna kandydatura która znalazłam w internecie :mrgreen: wwąchałam się doszlam do wniosku że może nie być tak do końca poziomka, moż e jedna liczi

jak nie znajdę nic stacjo to je klikam:)

Kiedyś były stacjonarnie w Piotrze i Pawle, ale teraz nie widzę ich w ich ofercie dostępnej w internecie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Beyonce Weatherwax

Postautor: Beyonce Weatherwax » 13 sie 2018, 16:51

Julijka pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Dziewczyny, jak dobrać okulary do pływania?
To jest wszystko jedno co kupię? czy jest jakaś zasada?

http://wformie24.poradnikzdrowie.pl/stroj-i-akcesoria/okulary-do-plywania-jakie-kupic-porownanie-dostepnych-modeli-i-ceny_42866.html

:rock:
''Yeah but no but yeah but''

Awatar użytkownika
myszamisia

Postautor: myszamisia » 15 sie 2018, 2:12

Dziewczyny mam problem z instagramem. Za każdym razem kiedy chcę zaobserwować jakiś profil, to wyskakuje mi taki komunikat. Zastanawiam się czy ogólnie instagram wariuje, czy chodzi o coś na moim koncie. Macie jakiś pomysł?Obrazek

Wysłane spod islandzkiego wulkanu

Awatar użytkownika
Plants

Postautor: Plants » 15 sie 2018, 2:26

myszamisia pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Dziewczyny mam problem z instagramem. Za każdym razem kiedy chcę zaobserwować jakiś profil, to wyskakuje mi taki komunikat. Zastanawiam się czy ogólnie instagram wariuje, czy chodzi o coś na moim koncie. Macie jakiś pomysł?Obrazek

U mnie teraz normalnie działa. Ale czasami takie komunikaty wyskakują jak zaobserwujesz/polubisz za dużo razy w krótkim czasie, taka ochrona przed botami. Dzisiaj Kaja z dźwigajdzieczyno pokazywała, że jej przyblokowało komentowanie, więc może akurat coś teraz pokombinowali z limitami

Awatar użytkownika
benz

Postautor: benz » 16 sie 2018, 19:49

a ja np jak osiagne wynik 600 oobserwoowanych nie moge follować dalej tylko usuwać kogos z listy. kojarzycie o co chodzi?

Awatar użytkownika
myszamisia

Re: RE: Re: Kto pyta, nie błądzi

Postautor: myszamisia » 17 sie 2018, 22:11

Plants pisze:
myszamisia pisze:zobacz cytowaną wiadomość

U mnie teraz normalnie działa. Ale czasami takie komunikaty wyskakują jak zaobserwujesz/polubisz za dużo razy w krótkim czasie, taka ochrona przed botami. Dzisiaj Kaja z dźwigajdzieczyno pokazywała, że jej przyblokowało komentowanie, więc może akurat coś teraz pokombinowali z limitami
Komunikat wyskoczył już przy pierwszym profilu, który chciałam obserwować. A od dawna już nikogo nowego nie dodawałam. Pewnie przy wrzucanym zdjęciu użyłam niedozwolonego hastaga. Ale nie mam siły sprawdzać, które są niedozwolone, skoro bana można zarobić nawet za #easter

Awatar użytkownika
Mitsukki
Ranga alternatywna: Mother of Rabbits

Postautor: Mitsukki » 20 sie 2018, 2:06

ktrzn pisze:nie wiecie może gdzie można kupić worki na śmieci zapachowe, takie ciemno różowe? bez tasiemek do zawiązywania

Worki o których piszesz to malinowe z Biedronki wlasnie :D niestety od dawna ich nie widzialam, chyba ciezko na nie trafic.

ktrzn pisze:
Caoimhe pisze:zobacz cytowaną wiadomość
ktrzn pisze:nie wiecie może gdzie można kupić worki na śmieci zapachowe, takie ciemno różowe? bez tasiemek do zawiązywania

Z fioletowych kojarzę tylko lawendowe i są w Tesco na przykład. Ale chętnie się dowiem, gdzie są takie o które pytasz :) pakuje w worki rzeczy na wyjazd, kiedy lecę samolotem, dzięki temu nie mokną w walizce. I zapach się utrzymuje :)

mi w hotelu zapomniane rzeczy spakowała pani sprzątająca. Niestety menedżer nie wiedział, która to pani, ale będę tam za miesiąc, jak się do tego czasu nie dowiem będę drążyć :mrgreen:

głównym podejrzanym jest biedronka, bo ostatnio zakupy robie glównie z dowozem i tam nie bywam, a widziałam przy śniadaniu ze robią tam zakupy. z Piotra i Pawła całkiem spoko są te niby czekoladowe. pachną takim aromatem do ciasta na mój nos

Te czekoladowe z Piotra i Pawła dla mnie pachną jak tani wyrób czekoladopodobny, mdli mnie na ten zapach, a w dodatku kiedys kupilam dwa opakowania i sie z tym meczylam miesiac xD

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar użytkownika
benz

Postautor: benz » 20 sie 2018, 16:36

ostatnio duzo zapachowych worków widziałam w Action, ale nie wwąchiwałam się za specjalnie :D

Awatar użytkownika
radzka

Postautor: radzka » 27 sie 2018, 16:07

W sumie nie wiem, czy dobry wątek, ale na tym krakowskim tak pusto :(
Polecacie jakis nocleg w Krakowie? W sumie cenowo bez ograniczeń, ale nie chce nic 5-cio gwiazdkowego :roza:

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta

Postautor: Kumiho » 27 sie 2018, 17:29

radzka pisze:zobacz cytowaną wiadomość
W sumie nie wiem, czy dobry wątek, ale na tym krakowskim tak pusto :(
Polecacie jakis nocleg w Krakowie? W sumie cenowo bez ograniczeń, ale nie chce nic 5-cio gwiazdkowego :roza:

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka

Ja mogę polecić Apartament Donnka na Booking, byłam zimą z 3 koleżankami, byłyśmy bardzo zadowolone: https://www.booking.com/hotel/pl/apartament-donnka.pl.html
The shade, the shade of it all.

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
benz

Postautor: benz » 30 sie 2018, 15:20

Dziewczyny macie jakąś opinie o marce okularów Muscat?
Kurcze po tylu latach noszenia czarnych oprawek [kombinowałam jedynie z wielkością prostokątów] dojrzałam do momentu, ze chce się widzieć w oprawkach kolorowych xD no albo chociaż jakiś cielistych.
Ostatnio gdzies na necie migneła mi reklama Muscata i widzę, że za 550 zł miałabym juz spoko okulary.
Warto? Nie mam ich stacjonarnie w mieście, więc jak coś muszę jechać do innegop miasta, więc chciałabym wiedzieć czy jest sens.

Awatar użytkownika
Kumiho

Postautor: Kumiho » 30 sie 2018, 21:38

benz pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Kurcze po tylu latach noszenia czarnych oprawek [kombinowałam jedynie z wielkością prostokątów] dojrzałam do momentu, ze chce się widzieć w oprawkach kolorowych xD no albo chociaż jakiś cielistych.
Ostatnio gdzies na necie migneła mi reklama Muscata i widzę, że za 550 zł miałabym juz spoko okulary.
Warto? Nie mam ich stacjonarnie w mieście, więc jak coś muszę jechać do innegop miasta, więc chciałabym wiedzieć czy jest sens.

Nie wiej jak jest teraz ale ogólnie nie trzeba było do nich jechać - wybierasz oksym a stronie, przywozi je kurier, przymierzasz, decydujesz, odsykłasz, zamawiasz pare właściwą z szkłami. Przynajmniej tak u nich było.

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
Caoimhe

Postautor: Caoimhe » 30 sie 2018, 23:21

benz pisze:Dziewczyny macie jakąś opinie o marce okularów Muscat?

Lepiej zawsze przymierzyć, optyk powinien dopasować oprawę przy odbiorze. No i jak zmierzyć rozstaw przez internet?

Teraz jest taki wybór różnych modeli, ze można przebierać. :)

Awatar użytkownika
Kumiho

Postautor: Kumiho » 30 sie 2018, 23:35

Caoimhe pisze:zobacz cytowaną wiadomość
benz pisze:Dziewczyny macie jakąś opinie o marce okularów Muscat?

Lepiej zawsze przymierzyć, optyk powinien dopasować oprawę przy odbiorze. No i jak zmierzyć rozstaw przez internet?

Teraz jest taki wybór różnych modeli, ze można przebierać. :)

Po to idziesz do optyka/optometry, Muscat to dystrybutor i producent oprawek.

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
benz

Postautor: benz » 31 sie 2018, 0:38

Kumiho pisze:zobacz cytowaną wiadomość
benz pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Nie wiej jak jest teraz ale ogólnie nie trzeba było do nich jechać - wybierasz oksym a stronie, przywozi je kurier, przymierzasz, decydujesz, odsykłasz, zamawiasz pare właściwą z szkłami. Przynajmniej tak u nich było.

Do tej pory tak jest, ale chciałabym pomierzyc, etc a jakoś wolę na żywo niż motac się z kurierami. Tym bardziej że niemaz mi właśnie powiedział, że o tak musimy ogarnąć ubezpieczenie w aucie więc pojedziemy do miasta, gdzie jest ich sklep. Tylko czy warto? Mam receptę, więc nie ma problemu :D

Awatar użytkownika
amelj

Postautor: amelj » 31 sie 2018, 10:29

Dziewczyny mam pytanie. Mam umowę na czas określony, do końca grudnia 2018 roku. Termin porodu to będzie przełom grudnia/ stycznia. Przed pójściem na macierzyński w grudniu muszę się zadeklarować jaką opcję wybieram (pół roku czy rok). Wybieram rok, więc 80% pensji. Czy jeśli urodzę w styczniu (nie mając już pracy) będę otrzymywać te 80% pensji czy zostanę z niczym?
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc(...)"

Awatar użytkownika
dredkot

Postautor: dredkot » 31 sie 2018, 11:44

amelj pisze:Dziewczyny mam pytanie. Mam umowę na czas określony, do końca grudnia 2018 roku. Termin porodu to będzie przełom grudnia/ stycznia. Przed pójściem na macierzyński w grudniu muszę się zadeklarować jaką opcję wybieram (pół roku czy rok). Wybieram rok, więc 80% pensji. Czy jeśli urodzę w styczniu (nie mając już pracy) będę otrzymywać te 80% pensji czy zostanę z niczym?

Nie można zwolnić kobiety w ciąży więc umowę powinnaś mieć przedłużoną do dnia porodu i wtedy przysługuje ci normalnie urlop macierzyński ale bez powrotu do pracy bo umowa wygaśnie z dniem porodu. To teoria oczywiście, nie wiem jak pracodawca będzie się u ciebie zachowywał bo z tym jest różnie. W ostateczności matce która urodziła dziecko i jest bezrobotna przysługuje zasiłek w kwocie około 1000 zl. Poczytaj sobie o tym i bądź przygotowana do rozmowy w razie czegoś gdyby jednak chcieli kombinować

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wróć do „Luźne dyskusje”