Kto pyta, nie błądzi

rozmowy na każdy temat w doborowym towarzystwie
Alosia

Re: Kto pyta, nie błądzi

Postautor: Alosia » 25 mar 2018, 20:04

Znacie jakiś kolor pomadki podobny do tego ze zdjęcia?

Wysłane z mojego TRT-LX1 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Caoimhe

Postautor: Caoimhe » 25 mar 2018, 20:14

Alosia pisze:Znacie jakiś kolor pomadki podobny do tego ze zdjęcia?

Niestety nie widać zdjęcia :-(

Alosia

Postautor: Alosia » 25 mar 2018, 20:17

Nie wygrało się. Obrazek

Awatar użytkownika
Caoimhe

Postautor: Caoimhe » 25 mar 2018, 20:34

Alosia pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Nie wygrało się. Obrazek

Dużo widziałam podobnych odcieni - w kobo, GR, kiko :ok: Popularny kolor.

Awatar użytkownika
amelj

Postautor: amelj » 26 mar 2018, 10:27

Alosia pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Nie wygrało się. Obrazek

Jeśli może być półtransparentna to l'oreal flirty violet 201, cyknełam zdjęcia, ale one nie oddają koloru, lepiej jak wpiszesz w google ;)
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc(...)"

Awatar użytkownika
nietopesz

Postautor: nietopesz » 26 mar 2018, 14:41

Możecie polecić jakąś drukarkę? Najlepiej niedużą, taką do drukowania kilku rzeczy w miesiącu, nic pro.
Jeszcze mogłaby mieć skaner też. Czy ktoś się zna? :prosi:
Mijaj zdrów otwarte okna

Awatar użytkownika
Caoimhe

Postautor: Caoimhe » 26 mar 2018, 16:13

nietopesz pisze:Możecie polecić jakąś drukarkę? Najlepiej niedużą, taką do drukowania kilku rzeczy w miesiącu, nic pro.

Polecam laserowe, np. Samsung. Tusz w nich nie wysycha, są bardzo wydaje (drukuje dużo). Można kupić taka ze skanerem. Za model scx-3405w dałam 400zl ale to było jakieś 4 lata temu

Awatar użytkownika
Cattivo

Postautor: Cattivo » 26 mar 2018, 17:24

nietopesz pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Możecie polecić jakąś drukarkę? Najlepiej niedużą, taką do drukowania kilku rzeczy w miesiącu, nic pro.

Druk czarno-biały czy kolorowy też?

Awatar użytkownika
nietopesz

Postautor: nietopesz » 26 mar 2018, 18:10

Czarno biały styknie.
Kupiłam jakieś urządzenie wielofunkcyjne Samsunga, nie znoszę takich zakupów i nie chcialam poświęcać temu więcej niż 10 minut :torba: :brzydal:
Dzięki za trop z tym laserem, bo nawet nie wiedziałam na co zwracać uwagę ;)
Mijaj zdrów otwarte okna

meterek

Aplikacja youtube android

Postautor: meterek » 27 mar 2018, 16:11

Witam mam tv box android i ta najnowsza wersja yt oznaczona numerem 13 muli , wgralem wersje 10 ale ona niema automatycznego odtwarzania kolejnego filmu , od ktorej wersji yt google wprowadzilo automatyczne odtwarzanie kolejnego filmu??
Ostatnio zmieniony 27 mar 2018, 16:12 przez meterek, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta

Re: Aplikacja youtube android

Postautor: Kumiho » 27 mar 2018, 20:04

meterek pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Witam mam tv box android i ta najnowsza wersja yt oznaczona numerem 13 muli , wgralem wersje 10 ale ona niema automatycznego odtwarzania kolejnego filmu , od ktorej wersji yt google wprowadzilo automatyczne odtwarzanie kolejnego filmu??

Zapytaj dewelopera aplikacji a nie dziewczyny na forum o modzie, urodzie i youtubowych filmikach o kosmetykach ;)
The shade, the shade of it all.

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
Lusia

Postautor: Lusia » 05 kwie 2018, 15:15

Mam pytanie odnosnie umowy zlecenie.
Podpisalam umowę zlecenie o stawce 13,70 zl brutto za godzine.
"Na ręke" miałam dostac 12,30 zl na godzine. Tak mi powiedzial pracodawca. Moj bład polegal na tym ze mu zaufalam, a nie sprawdzilam wszystkiego dokładnie :/
W umowie bylo zaznaczone ze chce podlegac ubezpieczeniu emerytalnemu, rentowemu itp.
Pracodawca powiedzial ze i tak dla mnie zostanie 12,30zl.
Przepracowalam 209,5 godziny.
Czyli wg tego co mowil szef powinnam dostać 2576,85 na ręke.
Do zaplaty wg szefa wychodzi mi jednek 2094,12.
Czyli roznica to prawie 500zl.
Zakladajac ze dostane tyle ile wychodzi wg szefa to bedzie 10zl za godzine.
Czy ja moge cos z tym zrobic zeby dostac jednak te 12,30 za godzine na reke?

Awatar użytkownika
Loony Blonde

Postautor: Loony Blonde » 05 kwie 2018, 19:15

Podpisałaś umowę więc już raczej nic się nie da zrobić. Teraz to tylko jego dobra wola, że wypłaci Ci tyle ile obiecał. Może porozmawiaj z nim. A następnym razem zrób sobie symulację w pierwszym lepszym kalkulatorze w internecie i będziesz wiedziała.

Awatar użytkownika
amelj

Postautor: amelj » 06 kwie 2018, 8:19

Używa może któraś z Was płynu do mycia podłóg YOPE?

Awatar użytkownika
Anika

Postautor: Anika » 06 kwie 2018, 14:45

amelj pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Ja używam.

Awatar użytkownika
amelj

Postautor: amelj » 06 kwie 2018, 15:55

Anika pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Ja używam.

O o o :brzydal: I jak Ci się spisują? ładny zapach? Nie zostawiają smug?

Awatar użytkownika
Anika

Postautor: Anika » 06 kwie 2018, 17:19

Ja używam.

Powiem tak, prawie nie, a już na pewno najmniej ze wszystkich testowanych przeze mnie płynów (a trochę ich było). Ale nie jestem pewna czy smugi to nie ogólnie wina tych okropnych paneli, które mam w mieszkaniu, wszystko na nich widać. Z zapachów do podłogi mam zieloną herbatę i lawendę. Wg mnie pachną ładnie, dość naturalnie, średniointensywnie. Bambus mam z płynów w spray i to nie jest mój zapach, ale utrzymuje się najdłużej. Umyte wieczorem czuć jeszcze rano. Do regularnej pielęgnacji są ok, dają radę śladom stóp (i ludzkim i zwierzakowym), standardowy brud, błoto, kurz itp. nie wiem jak z czymś zaschniętym, ale pewnie wystarczy zostawić na chwilę (te uniwersalne w spray tak działają). Ogólnie polecam, kupuję często na promocji w drogerii pigment za niecałe 12 zł, za tę cenę ok. Ostatnio Yope było w Lidlu.
Ogólnie lubię środki czystości z Yope, mam płyny uniwersalne w spray, w działaniu nie widzę różnicy, bambus najdłużej się utrzymuje jeżeli chodzi o zapach, pozostawione na chwilę dobrze odmaczają brud, nawet zaschnięte i tłuste rzeczy na kuchence, płyny do podłogi i płyn do szyb, ten moim zdaniem jest słaby, smuży, ale uniwersalne dobrze czyszczą np. lustra. Z środków czyszczących "eko" są jednymi z przyjemniejszych. Używam też Frosch, fajny jest w szczególności lawendowy płyn do łazienek oraz sodowy do kuchni, dobrze usuwa zwierzęce smrodki, chociaż mam wrażenie, że wraz ze wzrostem dostępności spadła im trochę jakość. Oraz Gold Drop Ecological, spray łazienkowy pięknie nabłyszcza armaturę, lepiej niż lawendowy z F.
Ogólnie eko środki moim zdaniem są trochę słabsze, czasem muszę sięgnąć po intensywniejszą chemię, ale do codziennego, regularnego stosowania są ok. Zawsze to mniej chemii do wdychania i przenoszenia na łapkach (mam dwa koty i psa).
Się rozpisałam, a pytałaś tylko o płyn do podłóg :torba:
Ostatnio zmieniony 06 kwie 2018, 17:21 przez Anika, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
amelj

Postautor: amelj » 06 kwie 2018, 17:39

Ja używam.

Powiem tak, prawie nie, a już na pewno najmniej ze wszystkich testowanych przeze mnie płynów (a trochę ich było). Ale nie jestem pewna czy smugi to nie ogólnie wina tych okropnych paneli, które mam w mieszkaniu, wszystko na nich widać. Z zapachów do podłogi mam zieloną herbatę i lawendę. Wg mnie pachną ładnie, dość naturalnie, średniointensywnie. Bambus mam z płynów w spray i to nie jest mój zapach, ale utrzymuje się najdłużej. Umyte wieczorem czuć jeszcze rano. Do regularnej pielęgnacji są ok, dają radę śladom stóp (i ludzkim i zwierzakowym), standardowy brud, błoto, kurz itp. nie wiem jak z czymś zaschniętym, ale pewnie wystarczy zostawić na chwilę (te uniwersalne w spray tak działają). Ogólnie polecam, kupuję często na promocji w drogerii pigment za niecałe 12 zł, za tę cenę ok. Ostatnio Yope było w Lidlu.
Ogólnie lubię środki czystości z Yope, mam płyny uniwersalne w spray, w działaniu nie widzę różnicy, bambus najdłużej się utrzymuje jeżeli chodzi o zapach, pozostawione na chwilę dobrze odmaczają brud, nawet zaschnięte i tłuste rzeczy na kuchence, płyny do podłogi i płyn do szyb, ten moim zdaniem jest słaby, smuży, ale uniwersalne dobrze czyszczą np. lustra. Z środków czyszczących "eko" są jednymi z przyjemniejszych. Używam też Frosch, fajny jest w szczególności lawendowy płyn do łazienek oraz sodowy do kuchni, dobrze usuwa zwierzęce smrodki, chociaż mam wrażenie, że wraz ze wzrostem dostępności spadła im trochę jakość. Oraz Gold Drop Ecological, spray łazienkowy pięknie nabłyszcza armaturę, lepiej niż lawendowy z F.
Ogólnie eko środki moim zdaniem są trochę słabsze, czasem muszę sięgnąć po intensywniejszą chemię, ale do codziennego, regularnego stosowania są ok. Zawsze to mniej chemii do wdychania i przenoszenia na łapkach (mam dwa koty i psa).

Dzięki :)
Frosha znam też i lubię :ok: O kurcze nie wiedziałam, że w lidlu można dostać YOPE :D Jutro tam zajrzę :mrgreen:
Przetestuję sobie te płyny do podłóg. Smugi to faktycznie chyba panele, bo w 1 pokoju mam dobre i nie widać ich, a w sypialni jest masakra :torba:

Awatar użytkownika
Anika

Postautor: Anika » 06 kwie 2018, 18:55

Dzięki :)
Frosha znam też i lubię :ok: O kurcze nie wiedziałam, że w lidlu można dostać YOPE :D Jutro tam zajrzę :mrgreen:
Przetestuję sobie te płyny do podłóg. Smugi to faktycznie chyba panele, bo w 1 pokoju mam dobre i nie widać ich, a w sypialni jest masakra :torba:

Tak, było Yope w Lidlu od 26.03., może jeszcze coś u Ciebie zostało :)
https://www.opiniodajnia.pl/lidl-26-03-marca-2018-gazetka/lidl-yope/#slide/1

Awatar użytkownika
neflim

Postautor: neflim » 08 kwie 2018, 11:08

Dziewczyny, w jaki sposób wyjaśnić jedną transakcję płatniczą? Ponieważ mam transakcję z karty sprzed kilku dni, której kompletnie nie mogę sobie przypomnieć, dotyczy jakiegoś operatora telekomunikacyjnego.. I tak się głowię i nic nie przychodzi mi do głowy.

Wróć do „Luźne dyskusje”