Kto pyta, nie błądzi

rozmowy na każdy temat w doborowym towarzystwie
Awatar użytkownika
Ania

Kto pyta, nie błądzi

Postautor: Ania » 09 lip 2016, 16:00

Nie wiesz czym doprać bluzkę ? Ile powinno się piec kaczkę w piekarniku? Jaki podkład będzie idealny do Twojej wymagającej cery? To jest wątek, którego szukasz. Pytaj śmiało!
Hajduszoboszlo

Awatar użytkownika
empress
Ranga alternatywna: Ninja Ziemi

Re: Kto pyta, nie błądzi

Postautor: empress » 09 lip 2016, 16:07

Który beauty bledner wybrać? Czarny czy różowy? A może nie ma między nimi różnicy?
Dlaczego ty zamykasz oczy na światło tego świata?
~ L. Dżejkobiak

--------------
Wątek informacyjny - wstawianie zdjęcia, gifa, miniaturki YT na forum

Awatar użytkownika
Mcfassy

Postautor: Mcfassy » 09 lip 2016, 16:29

empress pisze:Który beauty bledner wybrać? Czarny czy różowy? A może nie ma między nimi różnicy?

Wg mnie czarny jest lepszy, nie wiem, czy w działaniu jest aż tak duża różnica, ale nie spiera się brzydko i nie odbarwia od podkładu aż tak mocno.

Awatar użytkownika
JanuszPolnocy

Postautor: JanuszPolnocy » 09 lip 2016, 16:50

empress pisze:Który beauty bledner wybrać? Czarny czy różowy? A może nie ma między nimi różnicy?

Czarny jest lepszy. Mam też różowy i micro mini, jakościowo czarny najlepiej się spisuje

Awatar użytkownika
empress
Ranga alternatywna: Ninja Ziemi

Postautor: empress » 09 lip 2016, 17:03

Mcfassy pisze:

Wg mnie czarny jest lepszy, nie wiem, czy w działaniu jest aż tak duża różnica, ale nie spiera się brzydko i nie odbarwia od podkładu aż tak mocno.

JanuszPolnocy pisze:

Czarny jest lepszy. Mam też różowy i micro mini, jakościowo czarny najlepiej się spisuje

dzięki za odpowiedzi :)
Dlaczego ty zamykasz oczy na światło tego świata?
~ L. Dżejkobiak

--------------
Wątek informacyjny - wstawianie zdjęcia, gifa, miniaturki YT na forum

Awatar użytkownika
Spaaaniel

Postautor: Spaaaniel » 10 lip 2016, 9:13

Dziewczyny sprawa jest! Od trzech miesięcy mam problem z cerą. Na policzkach i czasem na czole wywala mi bolesne wypryski + podskórne grudy. Do tej pory nie miałam problemów ze skórą. Była sucha ale gładka. Teraz jest masakra. Co robić?
Mózgi są wspaniałe. Szkoda, że każdy nie może mieć po jednym

Awatar użytkownika
Mcfassy

Re: RE: Re: Kto pyta, nie błądzi

Postautor: Mcfassy » 10 lip 2016, 9:17

Spaaaniel pisze:Dziewczyny sprawa jest! Od trzech miesięcy mam problem z cerą. Na policzkach i czasem na czole wywala mi bolesne wypryski + podskórne grudy. Do tej pory nie miałam problemów ze skórą. Była sucha ale gładka. Teraz jest masakra. Co robić?

Może przebadaj się, sprawdź, czy wszystko ok z gospodarką hormonalną. Co do pielegnacji- postawilabym na oczyszczanie kwasami, ale lato to nie jest najlepsza pora na to

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Spaaaniel

Postautor: Spaaaniel » 10 lip 2016, 9:28

Mcfassy pisze:
Spaaaniel pisze:Dziewczyny sprawa jest! Od trzech miesięcy mam problem z cerą. Na policzkach i czasem na czole wywala mi bolesne wypryski + podskórne grudy. Do tej pory nie miałam problemów ze skórą. Była sucha ale gładka. Teraz jest masakra. Co robić?

Może przebadaj się, sprawdź, czy wszystko ok z gospodarką hormonalną. Co do pielegnacji- postawilabym na oczyszczanie kwasami, ale lato to nie jest najlepsza pora na to

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Właśnie nie znam się na kwasach i mogłabym zrobić sobie krzywdę. Póki co zmieniłam pielęgnację na łagodniejsza. Podejrzewam, że może to być sprawka duetu z Loreala - Skin Perfection lub trójki do konstruowania ze Sleeka (miejsca nakładania pokrywają się z wysypem).
Mózgi są wspaniałe. Szkoda, że każdy nie może mieć po jednym

Awatar użytkownika
Milva

Postautor: Milva » 10 lip 2016, 9:34

Ja miałam całą twarz w podskórnych grudkach i mi właśnie bardzo kwasy pomogły. Nie usunęły ich w 100%, ale różnica jest ogromna. A używałam tego toniku: http://biochemiaurody.com/sklep/tonikaha-bha.html

Awatar użytkownika
Mcfassy

Postautor: Mcfassy » 10 lip 2016, 9:57

Z kwasów polecałabym na początek te łagodniejsze w działaniu, np ten tonik, stosowany na wieczór, lub tonik z kwasem PHA z biochemii urody.

Flower23

Postautor: Flower23 » 10 lip 2016, 10:02

Dziewczyny, poratujcie pomysłami :) muszę kupić siostrzenicy prezent na 18tkę. Budżet mam bardzo ubogi, mogę wydać między 50 a 100 zł. Młoda lubi się w kosmetykach, olejkach, lubi styl boho (myślałam o jakieś biżuterii w tym stylu, znacie jakiś fajny sklep?).

peppa

Postautor: peppa » 10 lip 2016, 10:15

Flower23 pisze:Dziewczyny, poratujcie pomysłami :) muszę kupić siostrzenicy prezent na 18tkę. Budżet mam bardzo ubogi, mogę wydać między 50 a 100 zł. Młoda lubi się w kosmetykach, olejkach, lubi styl boho (myślałam o jakieś biżuterii w tym stylu, znacie jakiś fajny sklep?).

Może podaruj jej kartę podarunkową do sklepu który lubi?

Wysłane z mojego ALE-UL00 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Ania

Postautor: Ania » 10 lip 2016, 10:22

Czy jest tu jakas osoba orientujaca się w prawach pacjenta?
Hajduszoboszlo

Awatar użytkownika
szatanica

Postautor: szatanica » 10 lip 2016, 11:18

Zmieniłaś coś w diecie, wprowadziłaś jakieś suple? Ja miałam tak jak zaczynałam przygodę ze spiruliną, takie bolesne kratery na linii czoła - podobno objaw oczyszczania organizmu :? Polecam olejek Evree różany, koi takie sprawy.
Poczytaj.

"What if the way we started made it something cursed from the start?"

Agnes
BAN

Postautor: Agnes » 10 lip 2016, 13:07

Ania pisze:Czy jest tu jakas osoba orientujaca się w prawach pacjenta?

Ja może pomogę

Awatar użytkownika
Ania

Postautor: Ania » 10 lip 2016, 13:20

Agnes, jest to dość krępująca sprawa więc napisałam na priv.
Hajduszoboszlo

agatnik

Postautor: agatnik » 10 lip 2016, 13:42

dziewczyny, czy któraś z Was ma skrzynkę w o2 i tak samo jak ja jest zrozpaczona po ich ostatnich zmianach?

Awatar użytkownika
neflim

Postautor: neflim » 10 lip 2016, 13:49

agatnik pisze:dziewczyny, czy któraś z Was ma skrzynkę w o2 i tak samo jak ja jest zrozpaczona po ich ostatnich zmianach?

Ja mam. Mówisz o folderach?

agatnik

Postautor: agatnik » 10 lip 2016, 13:55

neflim pisze:
agatnik pisze:dziewczyny, czy któraś z Was ma skrzynkę w o2 i tak samo jak ja jest zrozpaczona po ich ostatnich zmianach?

Ja mam. Mówisz o folderach?

foldery pokasowałam na samym wstępie. Najbardziej boli mnie to że nie mogę się dostać na bieżąco do spamu, pokazuje mi w nawiasie ile jest maili a na stronie głównej jest napisane że folder spam jest pusty. I tak jak skrzynkę odbiorczą mogę sobie odświeżyć (sama tego nie robi) to spamu już nie i co kilka dni trybi że może mi pokazać część maili a starsze już są przez automat wykasowane :(

Awatar użytkownika
Cattivo

Postautor: Cattivo » 10 lip 2016, 19:50

Łatwe, szybkie przepisy na kameralną imprezę, ktoś, coś? Ostatnio robiłam ślimaczki z ciasta francuskiego z serem i szynką, teraz chciałabym przygotować coś innego. Najlepiej coś co zje również kobieta w ciąży :P

Może być jakaś tarta? Właśnie znalazłam formę na tartę o której zupełnie zapomniałam, zachciało mi się z niej skorzystać.

Wróć do „Luźne dyskusje”