Janusze, Grażyny i spółka

rozmowy na każdy temat w doborowym towarzystwie
Awatar użytkownika
amelj

Re: Janusze, Grażyny i spółka

Postautor: amelj » 11 mar 2017, 20:10

Franka pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Przyszła dziś do mnie Grażyna z prośbą aby delikatnie wypruć metki z kurtki z H&M, którą zakupiła dla swojego synka w galerii i wszyć maszyną tę metki w płaszczyk dla dziewczynki, który zakupiła na targu. Plaszczyk jest na prezent dla jej chrześnicy na roczek, ma chińskie, niemarkowe napisy na metkach, kosztuje połowa tego co podobny w galerii.
Obiecała mi przynieść kiedyś za tę usługę czekoladę jak wybierze się do Biedronki. Szczerze przyznała, że w naszym sklepie czekolady to są drogie i jakby mój mąż jechał do Biedronki to aby ją o tym powiadomił to się z nim wybierze po zakupy. Tylko tak z godzinę wcześniej przed wyjazdem aby zdążyła się ogarnąć i zaprowadzić syna do sąsiadki aby popilnowała go.
Na początku powiedziałam, że może tylko wypruć metki z płaszczyka i dać bez metek. Ale Grażyna nalegała aby jednak metki znanej firmy wstawić. Co by płaszczyk wydawał się bardziej kosztowny.

:facepalm: :facepalm: na allo pełno płaszczyków z wszytymi innymi metkami.
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc(...)"

Awatar użytkownika
Franka

Re: Janusze, Grażyny i spółka

Postautor: Franka » 08 gru 2017, 21:27

Przyszła do mnie Grażyna pożyczyć coś.
Akurat jednocześnie przyszły harcerki z opłatkami bo ojciec jednej z nich jest radnym w kościelnej radzie parafialnej i ona pomaga roznosić opłatki bo akurat jest przeziębiony.
Za opłatki płaci się co łaska, dziewczyny od razu zapisują do zeszytu. W kopercie są 3 duże i 2 małe.
Zobaczyły Grażynę i ucieszyły się, chciały dać i jej.
Grażyna odmówiła i powiedziała, że ma z tamtego roku opłatek i wystarczy jej i w tym roku i na drugi rok też.
W życiu kobiety następuje taka chwila kiedy musi określić swój wiek i się tego trzymać. Maria Czubaszek

Wróć do „Luźne dyskusje”