Opowieści dziwnej treści- rozmowy offtopowe

rozmowy na każdy temat w doborowym towarzystwie
Awatar użytkownika
arachne

Re: Opowieści dziwnej treści- rozmowy offtopowe

Postautor: arachne » 09 lip 2016, 16:41

Katen pisze:
Mcfassy pisze:
Katen pisze:
Jestem za! Może być jeszcze wątek serialowy i filmowy, chętnie poczytam polecanki i sama coś podrzucę. ;)

Jestem na tak!

Ok, tylko teraz - filmy i seriale razem czy oddzielnie? ;)

Według mnie razem, jak będzie potrzeba, to się potem oddzieli najwyżej, ale na początek lepiej rozruszać temat w jednym.

Awatar użytkownika
Mcfassy

Postautor: Mcfassy » 09 lip 2016, 16:44

arachne pisze:
Katen pisze:
Mcfassy pisze:Jestem na tak!

Według mnie razem, jak będzie potrzeba, to się potem oddzieli najwyżej, ale na początek lepiej rozruszać temat w jednym.

Zgadzam się, póki co wspólnie, a później zależnie od tego, jak to się rozwinie

Awatar użytkownika
adrianna

Postautor: adrianna » 09 lip 2016, 16:49

oh! pisze:Dziewczyny a miała któraś z Was zapalenie ucha? Od wczoraj mnie boli ucho 'na zewnątrz' przy dotyku w okolicach kości policzkowej [jutubem zaleciało :lol:] i lekko wewnątrz, też głównie przy dotyku ale nic mi się z niego nie siąpi. Mam wrażenie, że lekko mi to to spuchło. Miałam kiedyś to cholerstwo ale wtedy leciała mi zeń ropa i bolało tylko w środku i nie wiem czy jest sens jechać do lekarza na dyżur weekendowy czy czekać do poniedziałku z nadzieją, że samo przejdzie :|

ja miałam zapalenie ucha... parę dni temu mi przeszło. miałam tak samo jak ty, bolało mnie na zewnątrz i nie dało się nawet buzi otworzyć, czułam się fatalnie :cry: brałam antybiotyk, jakieś krople do uszu i przeciwbólowe zwykłe tabletki. męczyłam się 2 tygodnie:/ najlepiej idź do lekarza

Awatar użytkownika
Katen

Postautor: Katen » 09 lip 2016, 16:52

Mcfassy pisze:
arachne pisze:
Katen pisze:

Zgadzam się, póki co wspólnie, a później zależnie od tego, jak to się rozwinie

To zakładam filmowo-serialowy. :) Książkowy pozostawiam Olenkasz, bo to ona wyszła z tym pomysłem. ;)

Awatar użytkownika
olenkasz

Postautor: olenkasz » 09 lip 2016, 16:56

Super :D
Jest wątek książkowy!
Matka Boska Lesbijsko-Gejowska

Napij się u mnie zupki

Awatar użytkownika
Katen

Postautor: Katen » 09 lip 2016, 17:01

Oba są!

Filmy i seriale: viewtopic.php?f=2&t=9

Książki: viewtopic.php?f=2&t=10

Awatar użytkownika
olenkasz

Postautor: olenkasz » 09 lip 2016, 17:02

Stworzyłam wątek perfumowy! :D

Napij się u mnie zupki

Awatar użytkownika
Katen

Postautor: Katen » 09 lip 2016, 17:03

Ależ szybko się to forum rozrasta. :)

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 09 lip 2016, 17:10

Noo, lecimy na masę. Weszłam przed chwilą po kilkunastogodzinnej przerwie a tu na bogato, będzie można offtopować na kilka frontów <3.
...but your dad just calls me Anya

technologia w służbie ludzkości

Awatar użytkownika
Phoce

Postautor: Phoce » 09 lip 2016, 17:20

Rany, naprawdę cieszę się na to forum :D tyle fajnych osób w jednym miejscu <3 <3
"We need to know, as women, we're important.
I think the breakdown is when a woman doesn't know
what she is and she settle for less.
Check out your worth because you're worth more than that."

Awatar użytkownika
olenkasz

Postautor: olenkasz » 09 lip 2016, 17:24

Ej, coś czuje, że nasz sikiks jest teraz najbardziej nienawidzoną osobą imperium fioletu :D
Zamiast stworzyć forum tylko o YT, to machniemy zaraz lepszą wersję wizażu :D

Napij się u mnie zupki

Awatar użytkownika
lordviader
Ranga alternatywna: mroczny imperator

Postautor: lordviader » 09 lip 2016, 17:25

O gosz chwile mnie nie było a tu postów i pod forów, że pół nocy będę nadrabiać ale oczywiście jestem zadowolona :D

Przychodzę się zażalić i pochwalić ;)
Z racji wyprzedaży pobiegłam do H&M na dział dziecięcy. Kupiłam dla córki koszulkę ze Szturmowcem z GW i Batmanem. Dowiedziałam się od rodziny i znajomych, żem ciulowa matka :( Gdzie popełniłam błąd w doborze znajomych??? A tak serio to wymiotuję już różowością na dziewczynkowym dziale. Falbanki sranki, nawet koszulki mają tęcze i jednorożca żeby zaznaczyć, że dziecko, które ubrałam w koszulkę jest konkretniej płci :|

Awatar użytkownika
mandalina

Postautor: mandalina » 09 lip 2016, 17:27

Hermiona pisze:W temacie zapachów: dziewczęta, polecacie jakieś zwalające z nóg pachnidło do 150 monet? Byłabym ogromnie wdzięczna za rekomendacje :)

ja polecam te perfumy Jimmy Choo, kilka osób kupiło je po tym, jak poczuły na mnie i baaardzo sobie chwalą:)
http://www.iperfumy.pl/jimmy-choo/for-w ... la-kobiet/

Ogólnie polecam zapachy tej marki, ale oczywiście najlepiej wybrać się do Sephory i najpierw powąchać, bo dla niektórych mogą być za... słodkie/dziewczęce? I muszę to powiedzieć - nie są wybitnie trwałe. Otoczenie zapewne czuje je do 3h po spryskaniu, ale po przytknięciu skóry do nosa czuć je cały dzień. Mi zostają na włosach aż do ich mycia, nawet kolejnego dnia. ;)

Awatar użytkownika
Domcia2605

Postautor: Domcia2605 » 09 lip 2016, 17:28

lordviader pisze:O gosz chwile mnie nie było a tu postów i pod forów, że pół nocy będę nadrabiać ale oczywiście jestem zadowolona :D

Przychodzę się zażalić i pochwalić ;)
Z racji wyprzedaży pobiegłam do H&M na dział dziecięcy. Kupiłam dla córki koszulkę ze Szturmowcem z GW i Batmanem. Dowiedziałam się od rodziny i znajomych, żem ciulowa matka :( Gdzie popełniłam błąd w doborze znajomych??? A tak serio to wymiotuję już różowością na dziewczynkowym dziale. Falbanki sranki, nawet koszulki mają tęcze i jednorożca żeby zaznaczyć, że dziecko, które ubrałam w koszulkę jest konkretniej płci :|

Ale oni tak na serio czy pół-żartem? Bo jak na serio to kiepsko. Ja uważam, że dziecko powinno chodzić w czym chce, jak chłopczyk chce różową koszulkę z brokatem to niech nosi, jak dziewczynka z czachą niech też nosi. Co za głupie podziały.

oh!

Postautor: oh! » 09 lip 2016, 17:30

adrianna pisze:
oh! pisze:Dziewczyny a miała któraś z Was zapalenie ucha? Od wczoraj mnie boli ucho 'na zewnątrz' przy dotyku w okolicach kości policzkowej [jutubem zaleciało :lol:] i lekko wewnątrz, też głównie przy dotyku ale nic mi się z niego nie siąpi. Mam wrażenie, że lekko mi to to spuchło. Miałam kiedyś to cholerstwo ale wtedy leciała mi zeń ropa i bolało tylko w środku i nie wiem czy jest sens jechać do lekarza na dyżur weekendowy czy czekać do poniedziałku z nadzieją, że samo przejdzie :|

ja miałam zapalenie ucha... parę dni temu mi przeszło. miałam tak samo jak ty, bolało mnie na zewnątrz i nie dało się nawet buzi otworzyć, czułam się fatalnie :cry: brałam antybiotyk, jakieś krople do uszu i przeciwbólowe zwykłe tabletki. męczyłam się 2 tygodnie:/ najlepiej idź do lekarza

Dzięki za odpowiedź. Zobaczę co będzie po nocy i najwyżej jutro rano będę głowę lekarzom zawracać.

Awatar użytkownika
mandalina

Postautor: mandalina » 09 lip 2016, 17:38

oh! pisze:
adrianna pisze:

Dzięki za odpowiedź. Zobaczę co będzie po nocy i najwyżej jutro rano będę głowę lekarzom zawracać.

trzeba obserwować! ;) jak boli tylko przy dotyku, to raczej nie zapalenie ucha; zdarza mi się coś takiego, co jakiś czas i po 1-2 dniach wszystko wraca do normy. kiedyś miałam to dość często, i przysięgam, że to najgorszy ból do tej pory; silna migrena, czy wybity staw skokowy to przy tym nic;)

oczywiście, zapalenie zaczyna się od bólu przy dotyku, ale przynajmniej u mnie, zawsze bolało jednocześnie w środku bez dotykania (jak po głośnym i długim słuchaniu muzyki przez słuchawki).

daj znać jak sytuacja się rozwinie, jak nie przejdzie do jutra, albo będzie bolało gorzej, to raczej pozostaje tylko lekarz... :(

Awatar użytkownika
Lilla My

Postautor: Lilla My » 09 lip 2016, 17:39

mamy ksiazke,film- bardzo dobrze

moze jakis watek multimedialny?
dla dziewczyn,ktore lubia grac w gry , badz tworza cyfrowe prace?
filmiki (hehe..) gify, grafiki?

jest ktos taki?

Awatar użytkownika
Domcia2605

Postautor: Domcia2605 » 09 lip 2016, 17:42

Jestem za podforum o grach, bardzo!

Awatar użytkownika
olenkasz

Postautor: olenkasz » 09 lip 2016, 17:42

Lilla My pisze:mamy ksiazke,film- bardzo dobrze

moze jakis watek multimedialny?
dla dziewczyn,ktore lubia grac w gry , badz tworza cyfrowe prace?
filmiki (hehe..) gify, grafiki?

jest ktos taki?

Pewnie!

Napij się u mnie zupki

Awatar użytkownika
lordviader
Ranga alternatywna: mroczny imperator

Postautor: lordviader » 09 lip 2016, 17:44

Domcia2605 pisze:Jestem za podforum o grach, bardzo!

Tyż. Raczej sama nic nie polecę ale chętnie się dowiem o fajnych grach :D

Wróć do „Luźne dyskusje”