Opowieści dziwnej treści- rozmowy offtopowe

rozmowy na każdy temat w doborowym towarzystwie
Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Re: Opowieści dziwnej treści- rozmowy offtopowe

Postautor: SALIX » 26 cze 2018, 10:49

Ale czadowe desery :bojesie: popielniczka, pieczarki, gnijąca pomarańcza. Niezły popis kreatywności :mrgreen:

https://www.boredpanda.com/food-art-ugly-looking-dessert-illusions-ben-churchill/
Insta
Blog podróżniczy Cieszyn: Wzgórze Zamkowe
Piekę słodkie Świąteczny tort orzechowo-korzenny

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 27 cze 2018, 11:38

SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Ale czadowe desery :bojesie: popielniczka, pieczarki, gnijąca pomarańcza. Niezły popis kreatywności :mrgreen:

https://www.boredpanda.com/food-art-ugly-looking-dessert-illusions-ben-churchill/

Te pieczary.. rewelacja :love: . Jadłabym :mrgreen: .
...but your dad just calls me Anya

technologia w służbie ludzkości

Awatar użytkownika
lordviader
Ranga alternatywna: mroczny imperator

Postautor: lordviader » 03 lip 2018, 21:01

Hej dziewuszki <3

Zastanawiam się nad zakupem reebok classic leather HW albo new balanc (jeszcze nie zdecydowałam się na model) to mają być buty do chodzenia na co dzień. I tak się zastanawiam czy warto dołożyć ok 100-150 ziko do NB. Czy NB są o wiele lepsze jakościowo od reeboków? Któraś z was miała buty obu firm? Jakieś opinie?

Awatar użytkownika
masterpiece

Postautor: masterpiece » 03 lip 2018, 21:30

lordviader pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Hej dziewuszki <3

Zastanawiam się nad zakupem reebok classic leather HW albo new balanc (jeszcze nie zdecydowałam się na model) to mają być buty do chodzenia na co dzień. I tak się zastanawiam czy warto dołożyć ok 100-150 ziko do NB. Czy NB są o wiele lepsze jakościowo od reeboków? Któraś z was miała buty obu firm? Jakieś opinie?

Ja miałam 2 pary NB i parę Reeboków-wszystkie zamszowe. Nie niszczę butów, noszę latami, a NB już po 3-4 msc noszenia kilka razy w tygodniu wyglądały obrzydliwie. Zamsz spłowiał, dodatkowo miejscami jakby się zmechacił. Oczywiście na deszczu ich nie nosiłam. Myślałam, że może to wadliwy model, ale z kolejnym było to samo. Reeboki caly czas ideolo. Mój mąż też szybko zniszczył NB, a teraz ma skórzane Reeboki i po paru miesiącach wyglądają super. W kwestii wygody-dla mnie tak samo, dla męża lepsze Reeboki.

Awatar użytkownika
azalyn

Postautor: azalyn » 03 lip 2018, 23:12

Hej dziewuszki <3

Z mojego doświadczenia jakość NB to loteria, ostatnio na Zalando trafiły mi się wykonane tak źle, że gdybym nie miała pewności że to oryginał, byłabym pewna że podróbka... już od kilku osób słyszałam takie opinie. Rebooki miałam raz, lata temu i były świetne, nie wiem jak teraz u nich z jakością.

Lucy Camden

Postautor: Lucy Camden » 04 lip 2018, 17:03

Hej dziewuszki <3

Mam te pierwsze, to ich 3 sezon i ze skorą nic sie nie dzieje, dosłownie żadnych zagiec. Spore zastrzeżenia mam do wysciołki bo skulkowała sie bardzo szybko, ale to można łatwo usunąc i wydaje mi sie, że co miało sie skudlic, to sie skudliło i jest już lepiej, aż sprawdze jak wroce do domu. Buty jak każde sportowe piore w pralce i nie ma to wpływu na ich stan. Wygodne jak na buty na grubej podeszwie i o grubej wyściołce przystało. Ja polecam, można kupic za małą cene, a jakoś skory jest super.

Awatar użytkownika
lordviader

Postautor: lordviader » 17 lip 2018, 22:27

Nie umiem w składy ubrań za bardzo więc pytam: czy modal to dobra tkanina? Chodzi konkretnie o mieszankę modalu i bawełny.

Awatar użytkownika
Axis mundi

Postautor: Axis mundi » 18 lip 2018, 10:37

Nie umiem w składy ubrań za bardzo więc pytam: czy modal to dobra tkanina? Chodzi konkretnie o mieszankę modalu i bawełny.

Zależy na co?
Modal, to sztuczne włókno - nie mylić z syntetycznym, bo modal jest pochodzenia naturalnego - coś jak wiskoza, tylko lepsze.
Ja uwielbiam moją letnią pościel z modalu - miękkie,gładkie, jak satyna, lekkie, przepuszcza powietrze, a do tego chłodzi i w ogóle się nie gniecie.
-----------------------------

Takie mi wpadło w oko:
https://allegro.pl/hean-treasure-foil-metallic-cien-metaliczny-920-i7441935105.html?reco_id=7f27d67f-8a64-11e8-92ab-6c3be5bbb2d8
Co to jest :shock: Jakaś pralnia brudnych pieniędzy?! :voodoo: Normalnie wzięłabym to za pomyłkę, ale 3 osoby kupiły i każdy kolor jest po tyle, a cenę można poprawić w trakcie trwania aukcji.
Poza tym to:
https://allegro.pl/pierre-rene-eyeshadow-cien-do-powiek-sypki-19-5g-i7264575582.html
https://allegro.pl/pierre-rene-pojedynczy-cien-do-powiek-romance-109-i6987918796.html
https://allegro.pl/golden-rose-metals-metaliczny-cien-do-powiek-110-i7196795242.html
Ostatnio zmieniony 18 lip 2018, 12:29 przez Axis mundi, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

Awatar użytkownika
lordviader

Postautor: lordviader » 18 lip 2018, 13:08

Czasami podwyższają cenę bo nie mają towaru a nie opłaca się ściągać aukcji, tak kiedyś czytałam

Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta

Postautor: Kumiho » 19 lip 2018, 16:30

Yay, butelka wykonana całkowicie z trzciny cukrowej :jupi: pójdę ją pomacać w sklepie stacjonarnym przynastepnej wizycie.

https://www.biore.com.pl/product/butelka-yuhme-z-trzciny-cukrowej-the-namaste
The shade, the shade of it all.

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
lordviader

Postautor: lordviader » 14 wrz 2018, 17:22

Miałam świetny tydzień. Dobra passa trwała za długo więc dla równowagi zgubiłam pieniądze na książki dla młodego do szkoły.

Awatar użytkownika
myszamisia

Re: RE: Re: Opowieści dziwnej treści- rozmowy offtopowe

Postautor: myszamisia » 14 wrz 2018, 21:20

lordviader pisze:Miałam świetny tydzień. Dobra passa trwała za długo więc dla równowagi zgubiłam pieniądze na książki dla młodego do szkoły.
Oj. Współczuję.

Wysłane spod islandzkiego wulkanu

Awatar użytkownika
Kumiho

Postautor: Kumiho » 15 paź 2018, 17:12

Poniedziałek mnie totalnie rozjechał... a jeszcze rano popsuł nam się prysznic :brzydal:

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
empress

Postautor: empress » 15 paź 2018, 18:26

Kumiho pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Poniedziałek mnie totalnie rozjechał... a jeszcze rano popsuł nam się prysznic :brzydal:

Jeżeli Cię to pocieszy, to przez 2 tygodnie nie będę mieć gazu, bo remont. No i ciepłej wody brak, bo Junkers :rock:
Ostatnio zmieniony 15 paź 2018, 18:26 przez empress, łącznie zmieniany 1 raz.
Jak wstawić zdjęcie, gifa czy miniaturkę YT na forum, dowiesz się TUTAJ

Awatar użytkownika
Julijka
Kontaktowanie:

Postautor: Julijka » 15 paź 2018, 19:01

bo dzisiaj to byl w ogóle blue monday ....
czego nie tknę to się rozlatuje ...

Awatar użytkownika
Kumiho

Postautor: Kumiho » 15 paź 2018, 22:05

empress pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Jeżeli Cię to pocieszy, to przez 2 tygodnie nie będę mieć gazu, bo remont. No i ciepłej wody brak, bo Junkers :rock:

Łączę się z Tobą w bólu :glaszcze:

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
empress

Postautor: empress » 15 paź 2018, 23:52

empress pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Łączę się z Tobą w bólu :glaszcze:

Dziękuję :buzi:
Jak wstawić zdjęcie, gifa czy miniaturkę YT na forum, dowiesz się TUTAJ

Awatar użytkownika
lordviader

Postautor: lordviader » 24 paź 2018, 22:40

Z sejfu u mnie w pracy zniknęło prawie 9 stów. Do biura mają klucze 4 osoby. Teoretycznie 2 mają dostęp do sejfu, praktycznie każdy kto kiedykolwiek był po pieniądze w biurze, wie gdzie szukać kasy i klucza do sejfu. Jak to stwierdził mój szef "to bardzo kurwa nie dobrze, że nie ma tych pieniędzy". Szukamy ich od poniedziałku. Kwota jest o tyle nierówna, że wygląda na wypłatę lub fakturę, która nie była wrzucona w rozliczenie, a nie na kradzież. Osoba, która ma pilnować sejfu zajmuje się wszystkim tylko nie dokładnym pilnowaniem swoich obowiązków związanych z hajsem (nie zamyka drzwi do biura kiedy liczy kasę, wychodzi do toalety a nikogo innego nie ma w biurze czy muszę dodawać, że po budynku w którym pracuję kręci się masa ludzi?). Jednak dziewczyna jest bardzo wysoko w hierarchii firmy dodatkowo jest przydupasem szefa. Zastanawiam się co się stanie jeśli pieniądze się nie znajdą. Mój szef to nerwus pierwszej wody. Mimo, że nie wzięłam tej kasy mam takie poczucie, że ja będę pierwsza do zwolnienia jeśli taką decyzję podejmie. W najlepszej opcji ściągnie to z naszych wypłat bo my we dwie stale okupujemy biuro. Nie wiem. Męczy mnie ta sytuacja, nie lubię pracować z fizyczną gotówką i ja osobiście nie jestem odpowiedzialna za pieniądze, co więcej mam się ich w ogóle nie tykać więc nie tykam, ale pracuję w biurze w którym jest sejf i wiem gdzie jest klucz. Sytuacja bez wyjścia przynajmniej póki co.

Awatar użytkownika
amelj

Postautor: amelj » 25 paź 2018, 15:23

Z sejfu u mnie w pracy zniknęło prawie 9 stów. Do biura mają klucze 4 osoby. Teoretycznie 2 mają dostęp do sejfu, praktycznie każdy kto kiedykolwiek był po pieniądze w biurze, wie gdzie szukać kasy i klucza do sejfu. Jak to stwierdził mój szef "to bardzo kurwa nie dobrze, że nie ma tych pieniędzy". Szukamy ich od poniedziałku. Kwota jest o tyle nierówna, że wygląda na wypłatę lub fakturę, która nie była wrzucona w rozliczenie, a nie na kradzież. Osoba, która ma pilnować sejfu zajmuje się wszystkim tylko nie dokładnym pilnowaniem swoich obowiązków związanych z hajsem (nie zamyka drzwi do biura kiedy liczy kasę, wychodzi do toalety a nikogo innego nie ma w biurze czy muszę dodawać, że po budynku w którym pracuję kręci się masa ludzi?). Jednak dziewczyna jest bardzo wysoko w hierarchii firmy dodatkowo jest przydupasem szefa. Zastanawiam się co się stanie jeśli pieniądze się nie znajdą. Mój szef to nerwus pierwszej wody. Mimo, że nie wzięłam tej kasy mam takie poczucie, że ja będę pierwsza do zwolnienia jeśli taką decyzję podejmie. W najlepszej opcji ściągnie to z naszych wypłat bo my we dwie stale okupujemy biuro. Nie wiem. Męczy mnie ta sytuacja, nie lubię pracować z fizyczną gotówką i ja osobiście nie jestem odpowiedzialna za pieniądze, co więcej mam się ich w ogóle nie tykać więc nie tykam, ale pracuję w biurze w którym jest sejf i wiem gdzie jest klucz. Sytuacja bez wyjścia przynajmniej póki co.

O mamo niezły syf. Ja też miałam kilka akcji z kasa w pracy i wiem jaki to stres i wkur... kiedy trzeba bulic z wlasnej kieszeni. U mnie w aktualnej pracy jest syf totalny, z kasy rozliczaja nas przypadkowe osoby, kasa lezy na wierzchu, a w innych miejscach pracy kiedy kasa byla zdawana przeliczal ja kierownik zmiany w obecnosci osoby ktora kase zdaje i jesli wszystko bylo ok podpisywal w zeszycie rozliczeń. Klucz do sejfu tez tylko u kiero. Tutaj kazdy ma dostęp, a czesto u nas goscinnie osoby z innych miejsc (np na zastepstwo). Juz kilka razy dokladalam, obled.
Mam nadzieję ze u Ciebie sie wszystko wyjasni.
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc(...)"

Awatar użytkownika
Kumiho

Postautor: Kumiho » 31 paź 2018, 20:36

2 kg cukierków dzisiaj poszły a jeszcze niedobitki chodzą po domach. Dzieciaki w tym roku przebiły przebraniami chyba każde poprzednie Halloween, jestem pod wrażeniem.

Jak pisać NA SZARO?

Wróć do „Luźne dyskusje”