Opowieści dziwnej treści- rozmowy offtopowe

rozmowy na każdy temat w doborowym towarzystwie
Awatar użytkownika
night prowler

Re: Opowieści dziwnej treści- rozmowy offtopowe

Postautor: night prowler » 11 cze 2018, 21:57

SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Otwieram szampana

https://www.facebook.com/lekarzDawidCiemiega/posts/175032183179852?amp%3B_rdr&amp%3Bamp%3Bamp%3B_fb_noscript=1&amp%3Bamp%3B_rdc=2&amp%3Bamp%3B_fb_noscript=1&amp%3B_rdc=1&amp%3B_fb_noscript=1&_rdc=2&_rdr

Po ocenie materiału dowodowego, Prokuratura rozpoczyna sprawęNie pisałem tego wcześniej, ponieważ czekałem własnie na tą informację, ale teraz napiszę to co wszyscy chcieli usłyszeć:

Jerzy Zięba został obciążony zeznaniami, złożyłem obszerny materiał dowodowy wykazując oczernianie mnie, polskich Pediatrów i środowiska lekarskiego w Polsce przez tego człowieka. Złożyłem bardzo dokładny materiał pokazujący niebezpieczne działania tego człowieka oraz jego notoryczne obrażanie Nas lekarzy, studentów medycyny i całego środowiska.

W końcu.

Wow. Fantastyczna wiadomość. Moją radość studzi trochę mnogość Ziębologów w komentarzach.
...but your dad just calls me Anya

technologia w służbie ludzkości

Awatar użytkownika
myszamisia

Re: RE: Re: Opowieści dziwnej treści- rozmowy offtopowe

Postautor: myszamisia » 11 cze 2018, 22:23

SALIX pisze:Otwieram szampana

https://www.facebook.com/lekarzDawidCiemiega/posts/175032183179852?amp%3B_rdr&amp%3Bamp%3Bamp%3B_fb_noscript=1&amp%3Bamp%3B_rdc=2&amp%3Bamp%3B_fb_noscript=1&amp%3B_rdc=1&amp%3B_fb_noscript=1&_rdc=2&_rdr

Po ocenie materiału dowodowego, Prokuratura rozpoczyna sprawęNie pisałem tego wcześniej, ponieważ czekałem własnie na tą informację, ale teraz napiszę to co wszyscy chcieli usłyszeć:

Jerzy Zięba został obciążony zeznaniami, złożyłem obszerny materiał dowodowy wykazując oczernianie mnie, polskich Pediatrów i środowiska lekarskiego w Polsce przez tego człowieka. Złożyłem bardzo dokładny materiał pokazujący niebezpieczne działania tego człowieka oraz jego notoryczne obrażanie Nas lekarzy, studentów medycyny i całego środowiska.

W końcu.
Oby tylko przyniosło to efekty

Wysłane spod islandzkiego wulkanu

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 12 cze 2018, 9:04

Zdziwkowo:

Już któraś osoba na olx jest zszokowana cenami dostawy Poczty Polskiej. Pierwsza mi wprost napisała, że powinnam nadać przesyłkę za takie grosze, że nie tylko towar musiałabym oddać za darmo, to jeszcze dokupić kopertę za swoje :cojest: :cojest: .

Obcowanie z tym serwisem zawsze takie ciekawe :brzydal: .
...but your dad just calls me Anya

technologia w służbie ludzkości

Awatar użytkownika
kaludia91

Postautor: kaludia91 » 12 cze 2018, 22:00

SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Otwieram szampana

W końcu.

:piwo:
ciekawe jak to się skończy

Lucy Camden

Postautor: Lucy Camden » 17 cze 2018, 16:54

Wchodze dzisiaj na insta kolegi i widze, że usunął wszystkie zdjecia ze swoją dziewczyną, to już nie pierwszy raz zresztą. Dopiero co urodziło im sie dziecko, wchodze do niej, a tam w bio dumny opis- samotna matka. To są starsi o kilka lat ode mnie ludzie i nie jacyś patologiczni, nie rozumiem tych publicznych kopniakow.

Awatar użytkownika
IlonaLulu

Postautor: IlonaLulu » 19 cze 2018, 0:07

Lucy Camden pisze:Wchodze dzisiaj na insta kolegi i widze, że usunął wszystkie zdjecia ze swoją dziewczyną, to już nie pierwszy raz zresztą. Dopiero co urodziło im sie dziecko, wchodze do niej, a tam w bio dumny opis- samotna matka. To są starsi o kilka lat ode mnie ludzie i nie jacyś patologiczni, nie rozumiem tych publicznych kopniakow.

Eeeh tez to widuje ostatnio. Szczegolnie mnie dziwi któreś z kolei zaproszenie do znajomych od tej samej kolezanki, bo modnym stalo sie zakladanie wspolnych profili.. milosc, zero zazdrosci i tajemnic i mega zaufanie. Potem profil nazywa sie Kasia Tomasz...
Nagle rozdzielnosc profilowa, rozstanie i zaproszenia oddzielnie. Nie zakumam.. nigdy.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Lucy Camden

Postautor: Lucy Camden » 19 cze 2018, 11:30

IlonaLulu pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Lucy Camden pisze:Wchodze dzisiaj na insta kolegi i widze, że usunął wszystkie zdjecia ze swoją dziewczyną, to już nie pierwszy raz zresztą. Dopiero co urodziło im sie dziecko, wchodze do niej, a tam w bio dumny opis- samotna matka. To są starsi o kilka lat ode mnie ludzie i nie jacyś patologiczni, nie rozumiem tych publicznych kopniakow.

Eeeh tez to widuje ostatnio. Szczegolnie mnie dziwi któreś z kolei zaproszenie do znajomych od tej samej kolezanki, bo modnym stalo sie zakladanie wspolnych profili.. milosc, zero zazdrosci i tajemnic i mega zaufanie. Potem profil nazywa sie Kasia Tomasz...
Nagle rozdzielnosc profilowa, rozstanie i zaproszenia oddzielnie. Nie zakumam.. nigdy.

Te wspole profile sa tak samo śmieszne jak usuwanie zdjec po rozstaniu. Jeszcze jak ktos sie rozstanie w złości i powywala te zdjecia bo nie może patrzec na wstretny mu ryj i mu to ulży, bo i tak nie bedzie już widywac tej osoby, to rozumiem, ale matke dziecka :mdleje: Chyba, że to jest taki znak dla kobiet, że jestem wolny, ja nie jestem w social mediach biegła.
Ostatnio zmieniony 19 cze 2018, 11:33 przez Lucy Camden, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
IlonaLulu

Postautor: IlonaLulu » 19 cze 2018, 12:34

Lucy Camden pisze:

Te wspole profile sa tak samo śmieszne jak usuwanie zdjec po rozstaniu. Jeszcze jak ktos sie rozstanie w złości i powywala te zdjecia bo nie może patrzec na wstretny mu ryj i mu to ulży, bo i tak nie bedzie już widywac tej osoby, to rozumiem, ale matke dziecka :mdleje: Chyba, że to jest taki znak dla kobiet, że jestem wolny, ja nie jestem w social mediach biegła.

Ja raczej nie nadążam za związkowymi trendami w social media, a jednocześnie to jedyne źródło i formacji o tym kto z kim. Nie wypale jak głupia później do koleżanki „a co tam u Krzyska?”... „ ale ja już nie jestem z Krzyśkiem... poznałam Wojtka”, bo tak też bywało. Jednocześnie jestem bardzo krytykowana za to, że ja to nie mam zadnych zdjęć z „MOIM”

Lucy Camden

Postautor: Lucy Camden » 19 cze 2018, 13:59

Lucy Camden pisze:

Ja raczej nie nadążam za związkowymi trendami w social media, a jednocześnie to jedyne źródło i formacji o tym kto z kim. Nie wypale jak głupia później do koleżanki „a co tam u Krzyska?”... „ ale ja już nie jestem z Krzyśkiem... poznałam Wojtka”, bo tak też bywało. Jednocześnie jestem bardzo krytykowana za to, że ja to nie mam zadnych zdjęć z „MOIM”

Jak to krytykowana? To jakies fopa jest? Kto to krytykuje, jakies dalekie koleżanki, co lubią sobie pooglądac czy ludzie ktorzy znają Twojego chłopaka?

Awatar użytkownika
IlonaLulu

Postautor: IlonaLulu » 19 cze 2018, 15:10

Lucy Camden pisze:
Lucy Camden pisze:Te wspole profile sa tak samo śmieszne jak usuwanie zdjec po rozstaniu. Jeszcze jak ktos sie rozstanie w złości i powywala te zdjecia bo nie może patrzec na wstretny mu ryj i mu to ulży, bo i tak nie bedzie już widywac tej osoby, to rozumiem, ale matke dziecka :mdleje: Chyba, że to jest taki znak dla kobiet, że jestem wolny, ja nie jestem w social mediach biegła.

Jak to krytykowana? To jakies fopa jest? Kto to krytykuje, jakies dalekie koleżanki, co lubią sobie pooglądac czy ludzie ktorzy znają Twojego chłopaka?

Wlasnie takie dalekie, spotkane raz na jakis czas maja najwiecej do powiedzenia, bo czuja ze nie wiedza co sie u mnie dzieje co mnie niesamowicie bawi. Moj facet totalnie nie chce byc na social media, to nie w jego stylu, nie ma fejsa.. a na insta ma jakis profil bez zdjec i obserwuje tylko jakichs ytberow zajmujacych sie sportami sylwetkowymi itd. Jedni mowią „ona wcale nie ma faceta” a inni „ona wstydzi sie pokazac faceta”
Spotkalam daleeeką znajomą w Ostródzie i było „a Ty dalej z tym swoim? Bo ani widu ani slychu w sieci.. to nawet nie wiem co sie dzieje”

ajah

Postautor: ajah » 19 cze 2018, 15:53

nie dziwi mnie usuwanie zdjęć. czasem człowiek wyrzuca że swojego życia wszystko co związane z eks, bywa, że eks nie chce swoich zdjęć w sieci. to, że ktoś jest matka czyjegoś dziecka nie ma znaczenia.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

cat

Postautor: cat » 19 cze 2018, 16:00

Mój ex swój stan cywilny zawsze ogłasza na instagramie. Gdy spotykał się z jakąś dziewczyną (nawet na początku znajomości, randkowania) wstawiał mnóstwo zdjęć. Gdy się rozstawali, kasował. Miałam okazję dowiedzieć się o nadchodzącym rozstaniu zanim sam mi to powiedział. Po prostu pewnego dnia zniknęły nasze wspólne zdjęcia na insta, a następnego dnia "musimy porozmawiać...". Najgorsze jest to, że po 1.5 roku zeszliśmy się i zrobił to samo :facepalm:
(Don't judge me, plz :torba: Na swoją obronę powiem, że to był toksyczny socjopata, który mnie całkiem zmanipulował. Skończył zablokowany wszędzie gdzie się da, w końcu do mnie dotarło :brzydal: )
Ostatnio zmieniony 19 cze 2018, 16:01 przez cat, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Julijka
Kontaktowanie:

Postautor: Julijka » 19 cze 2018, 17:34

IlonaLulu pisze:Wlasnie takie dalekie, spotkane raz na jakis czas maja najwiecej do powiedzenia, bo czuja ze nie wiedza co sie u mnie dzieje co mnie niesamowicie bawi. Moj facet totalnie nie chce byc na social media, to nie w jego stylu, nie ma fejsa.. a na insta ma jakis profil bez zdjec i obserwuje tylko jakichs ytberow zajmujacych sie sportami sylwetkowymi itd. Jedni mowią „ona wcale nie ma faceta” a inni „ona wstydzi sie pokazac faceta”
Spotkalam daleeeką znajomą w Ostródzie i było „a Ty dalej z tym swoim? Bo ani widu ani slychu w sieci.. to nawet nie wiem co sie dzieje”

i to jest ten poziomn bezczelności u ludzi, którego nigdy nie zrozumiem ...
jak można o takie rzeczy pytać

Awatar użytkownika
IlonaLulu

Postautor: IlonaLulu » 19 cze 2018, 17:59

Julijka pisze:
IlonaLulu pisze:Wlasnie takie dalekie, spotkane raz na jakis czas maja najwiecej do powiedzenia, bo czuja ze nie wiedza co sie u mnie dzieje co mnie niesamowicie bawi. Moj facet totalnie nie chce byc na social media, to nie w jego stylu, nie ma fejsa.. a na insta ma jakis profil bez zdjec i obserwuje tylko jakichs ytberow zajmujacych sie sportami sylwetkowymi itd. Jedni mowią „ona wcale nie ma faceta” a inni „ona wstydzi sie pokazac faceta”

i to jest ten poziomn bezczelności u ludzi, którego nigdy nie zrozumiem ...
jak można o takie rzeczy pytać

Może to źle o mnie świadczy, ale tłumacze takie rzeczy tym, że ludzie zatracili już świadomość tego co wypada a czego nie wypada. Związek czy też zapładnianie kogoś słowem, wypytywanie o jajniki itd.. kolejne miejsce w rankingu u mnie mają klątwy „zobaaaczysz jeszcze będziesz żałowała”

Lucy Camden

Postautor: Lucy Camden » 19 cze 2018, 19:03

ajah pisze:zobacz cytowaną wiadomość
nie dziwi mnie usuwanie zdjęć. czasem człowiek wyrzuca że swojego życia wszystko co związane z eks, bywa, że eks nie chce swoich zdjęć w sieci. to, że ktoś jest matka czyjegoś dziecka nie ma znaczenia.

No raczej matki swojego dziecka nie da sie wyrzucic z życia jeśli to z nią dziecko mieszka.

Lucy Camden

Postautor: Lucy Camden » 19 cze 2018, 19:04

cat pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Mój ex swój stan cywilny zawsze ogłasza na instagramie. Gdy spotykał się z jakąś dziewczyną (nawet na początku znajomości, randkowania) wstawiał mnóstwo zdjęć. Gdy się rozstawali, kasował. Miałam okazję dowiedzieć się o nadchodzącym rozstaniu zanim sam mi to powiedział. Po prostu pewnego dnia zniknęły nasze wspólne zdjęcia na insta, a następnego dnia "musimy porozmawiać...". Najgorsze jest to, że po 1.5 roku zeszliśmy się i zrobił to samo :facepalm:
(Don't judge me, plz :torba: Na swoją obronę powiem, że to był toksyczny socjopata, który mnie całkiem zmanipulował. Skończył zablokowany wszędzie gdzie się da, w końcu do mnie dotarło :brzydal: )

To jest boskie :lol:

ajah

Postautor: ajah » 19 cze 2018, 21:34

Lucy Camden pisze:
ajah pisze:zobacz cytowaną wiadomość

No raczej matki swojego dziecka nie da sie wyrzucic z życia jeśli to z nią dziecko mieszka.
z życia nie, ale że zdjęć i social media owszem.

cat

Postautor: cat » 19 cze 2018, 22:19

Lucy Camden pisze:To jest boskie :lol:

Ja mam tyle takich hitów, że mogłabym książkę napisać! Komediodramat :brzydal:

cat

Postautor: cat » 19 cze 2018, 22:21

ajah pisze:
z życia nie, ale że zdjęć i social media owszem.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk[/quote]

Rozumiem to, wiadomo, że nikt normalny nie wypiera się, że dziecko ma drugiego rodzica itd., ale usunięcie zdjęć "szczęśliwej rodzinki" z social media, zwłaszcza po jakimś nieprzyjemnym rozwodzie jest dla mnie usprawiedliwione. Wręcz odwrotnie, dziwnie by się patrzyło na wspólny profil typu "Kasia i Tomek" na fejsie wiedząc, że para się rozstała

Lucy Camden

Postautor: Lucy Camden » 20 cze 2018, 8:10

cat pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Lucy Camden pisze:To jest boskie :lol:

Ja mam tyle takich hitów, że mogłabym książkę napisać! Komediodramat :brzydal:

Chociaż dwa :prosi:

Wróć do „Luźne dyskusje”