Opowieści dziwnej treści- rozmowy offtopowe

rozmowy na każdy temat w doborowym towarzystwie
ajah

Re: RE: Re: Opowieści dziwnej treści- rozmowy offtopowe

Postautor: ajah » 24 kwie 2018, 17:35

elorap pisze:Proszę o kciuki do jutra. Jak przetrwam do jutra do 9 to będę mistrzem :)

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
:kciuk:

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Awatar użytkownika
elorap

Re: Opowieści dziwnej treści- rozmowy offtopowe

Postautor: elorap » 25 kwie 2018, 13:22

Dziękuję bardzo. Przetrwałam, ale przetrwać teraz będzie chyba jeszcze gorzej. Jak juz człowiek myśli, że wychodzi na prostą, to musi walnąć ze zwielokrotnioną siłą

Awatar użytkownika
amelj

Postautor: amelj » 25 kwie 2018, 19:04

elorap pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Dziękuję bardzo. Przetrwałam, ale przetrwać teraz będzie chyba jeszcze gorzej. Jak juz człowiek myśli, że wychodzi na prostą, to musi walnąć ze zwielokrotnioną siłą

Normalka ;)
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc(...)"

Awatar użytkownika
elorap

Postautor: elorap » 25 kwie 2018, 20:18

W sumie miałam się tu tym nie dzielić, bo jakoś nie chcę się tu dzielić wszystkim, tym bardziej biorąc na wzgląd mój stan psychiczny, ale nie ukrywam, że coś walnęło dziś we mnie, jak nigdy dotąd :ok: Jeszcze ostatnio na moim ulubionym forum odszedł jeden z forumowiczów, 35 lat, oczywiście rak. Same złe historie wokół. :ryk:
Badajcie swoje piersi. Ja mam torbiel w drugiej piersi, bez zmian od niemal 3 lat, a tu nagle przed urodzinami wyczułam guzka w drugiej piersi i od razu taka "diagnoza" - Birads 4c (wiadomo, to nic nie znaczy, ale nie jestem w stanie myśleć tylko, że będzie dobrze i na razie daję sobie trochę czasu smutek). Plus ja wyczuwam max ziarnko grochu, a wielkość 'zmiany' jest jakieś 3-4 razy większa! Z butów mnie prawie wyrwało, a czułam wczoraj, że jakoś nie bardzo chce mi się iść na to badanie, bo coś może być nie tak. Samo badanie trwało 20 minut (!!) i lekarz bardzo dokładnie badał mi cycka, co wydawało mi się dobrym czynnikiem, a tu później takie newsy :ryk: Dodam tylko, że hormony mam aktualnie w 100% perfekcyjne, bo badam się intensywnie od kilku miesięcy, tak w razie w :]
Na szczęście zawczasu (rok temu?), chyba z powodu własnej histerii, wyrobiłam DILO (na tę torbiel), więc nawet jak wynik będzie ok to pójdę do poradni chorób piersi i będę pilną pacjentką ;)
Jutro mam biopsję, udało mi się załatwić w Płocku prywatnie, bo nawet DILO nie daje wejścia viajpi nigdzie ;)
Ps. nie chodzi mi o pisanie, że będzie dobrze czy o jakieś współczucie, bo wiem, że mi współczujecie, tylko o takie ogólne zarażenie problemem, że trzeba się badać, bez względu na wszystko :) Cokolwiek by to było, morfologia, cytologia, usg piersi, jamy brzusznej, cokolwiek Wam dolega.
Ps, 2 pozwoliłam sobie usunąć część opisu.

DSC_0727.JPG
DSC_0727.JPG (37.74 KiB) Przejrzano 1871 razy
Ostatnio zmieniony 25 kwie 2018, 20:19 przez elorap, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
lordviader
Ranga alternatywna: mroczny imperator

Postautor: lordviader » 26 kwie 2018, 8:32

elorap pisze:zobacz cytowaną wiadomość
W sumie miałam się tu tym nie dzielić, bo jakoś nie chcę się tu dzielić wszystkim, tym bardziej biorąc na wzgląd mój stan psychiczny, ale nie ukrywam, że coś walnęło dziś we mnie, jak nigdy dotąd :ok: Jeszcze ostatnio na moim ulubionym forum odszedł jeden z forumowiczów, 35 lat, oczywiście rak. Same złe historie wokół. :ryk:
Badajcie swoje piersi. Ja mam torbiel w drugiej piersi, bez zmian od niemal 3 lat, a tu nagle przed urodzinami wyczułam guzka w drugiej piersi i od razu taka "diagnoza" - Birads 4c (wiadomo, to nic nie znaczy, ale nie jestem w stanie myśleć tylko, że będzie dobrze i na razie daję sobie trochę czasu smutek). Plus ja wyczuwam max ziarnko grochu, a wielkość 'zmiany' jest jakieś 3-4 razy większa! Z butów mnie prawie wyrwało, a czułam wczoraj, że jakoś nie bardzo chce mi się iść na to badanie, bo coś może być nie tak. Samo badanie trwało 20 minut (!!) i lekarz bardzo dokładnie badał mi cycka, co wydawało mi się dobrym czynnikiem, a tu później takie newsy :ryk: Dodam tylko, że hormony mam aktualnie w 100% perfekcyjne, bo badam się intensywnie od kilku miesięcy, tak w razie w :]
Na szczęście zawczasu (rok temu?), chyba z powodu własnej histerii, wyrobiłam DILO (na tę torbiel), więc nawet jak wynik będzie ok to pójdę do poradni chorób piersi i będę pilną pacjentką ;)
Jutro mam biopsję, udało mi się załatwić w Płocku prywatnie, bo nawet DILO nie daje wejścia viajpi nigdzie ;)
Ps. nie chodzi mi o pisanie, że będzie dobrze czy o jakieś współczucie, bo wiem, że mi współczujecie, tylko o takie ogólne zarażenie problemem, że trzeba się badać, bez względu na wszystko :) Cokolwiek by to było, morfologia, cytologia, usg piersi, jamy brzusznej, cokolwiek Wam dolega.

DSC_0727.JPG

Mojej mamie podczas mammografii wykryli guzek w cycku. Pojechała na biopsję.Ze dwa tygodnie czekała i siedziała jak na szpilach ale okazało się, że to niegroźna zmiana. Nawet zaczęła żartować, że cycki jej jeszcze zmalały ;) będzie dobrze. Trzymam kciuki :kciuk:

ajah

Postautor: ajah » 26 kwie 2018, 9:47

elorap pisze:W sumie miałam się tu tym nie dzielić, bo jakoś nie chcę się tu dzielić wszystkim, tym bardziej biorąc na wzgląd mój stan psychiczny, ale nie ukrywam, że coś walnęło dziś we mnie, jak nigdy dotąd :ok: Jeszcze ostatnio na moim ulubionym forum odszedł jeden z forumowiczów, 35 lat, oczywiście rak. Same złe historie wokół. :ryk:

DSC_0727.JPG

zdrowia. ⚘
myślę, że ważne by o zdrowiu i badaniach rozmawiac.
sama ostatnio robiłam badania ( wyniki wyszły co najmniej dziwaczne). za kilka miesięcy powtorze.

Awatar użytkownika
elorap

Postautor: elorap » 26 kwie 2018, 14:06

A co konkretnie jest nie tak, jeśli mogę spytać? Mam nadzieję, że u Ciebie też będzie dobrze i wszystko się poprawi.
Ja musiałam wyrobić nową DILO, bo nowa zmiana i nie można podpiąć diagnostyki (dr poprawiła dwukrotnie, bo miałam złe rozpoznanie, którego nie akceptowało mi CO), w międzyczasie zmienić POZ. jutro jadę do Bydgoszczy, bo w Warszawie miałam propozycję z dilo na 21 maja. Natomiast u mnie będzie trzeba zrobić biopsję gruboigłową albo mammotomiczną, a nie to, co mam dziś (jest duże ryzyko wyniku fałszywie ujemnego). Mam nadzieję, że uda się to załatwić jutro.
Teraz czekam na tą akupunkturę z usg

Ostatnio zmieniony 26 kwie 2018, 14:06 przez elorap, łącznie zmieniany 1 raz.

ajah

Postautor: ajah » 27 kwie 2018, 12:09

wysłałam pw

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 12 maja 2018, 13:20

Bielizna Rihanny jest już dostępna online. Ale jestem zawiedziona, naprawdę miałam ochotę coś sobie ustrzelić a tu tandeta, bidne wzornictwo,żadnej myśli przewodniej. Lidl ma ładniejsza bieliznę. No i ceny...nie wierzę, że to się sprzeda.

No i foto katalogowe są bardzo, BARDZO średnie :cojest:

Obrazek

Prawie, jakbym czuła tę fiszbinę na własnym cycku...

Obrazek

Tu całość.

https://www.buzzfeed.com/essencegant/rihanna-savage-x-fenty-lingerie?origin=as-ttp&utm_term=.upaw92PgzM#.wxmnjqMZ1J
...but your dad just calls me Anya

technologia w służbie ludzkości

Awatar użytkownika
Axis mundi

Postautor: Axis mundi » 13 maja 2018, 12:40

No! Dobry uczynek na dziś zaliczony :twisted:
Przeprowadziłam operację na gołębiu, któremu nóżki zaplątały się w jakąś nitkę. To już drugi w tym roku, tylko poprzedniemu chyba nie udało mi się przywrócić pełnej sprawności wszystkich palców palców, bo nitka wgryzła mu się w spuchniętą łapę na 1/2 cm i chyba coś uszkodziła. Ten przyszedł do lekarza wcześniej ;) Widać się dowiedział, że na balkonie jest gabinet zabiegowy, bo siedział na nim całe dwa dni, nie zważając na kota, i grzecznie czekał (to tak na wypadek, jakby ktoś narzekał na kolejki i długie oczekiwanie w przychodniach) ;)
Ostatnio zmieniony 13 maja 2018, 12:41 przez Axis mundi, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Lucy Camden

Postautor: Lucy Camden » 13 maja 2018, 14:14

Axis mundi pisze:zobacz cytowaną wiadomość
No! Dobry uczynek na dziś zaliczony :twisted:
Przeprowadziłam operację na gołębiu, któremu nóżki zaplątały się w jakąś nitkę. To już drugi w tym roku, tylko poprzedniemu chyba nie udało mi się przywrócić pełnej sprawności wszystkich palców palców, bo nitka wgryzła mu się w spuchniętą łapę na 1/2 cm i chyba coś uszkodziła. Ten przyszedł do lekarza wcześniej ;) Widać się dowiedział, że na balkonie jest gabinet zabiegowy, bo siedział na nim całe dwa dni, nie zważając na kota, i grzecznie czekał (to tak na wypadek, jakby ktoś narzekał na kolejki i długie oczekiwanie w przychodniach) ;)

Brawo! :skacze:

Awatar użytkownika
Cattivo

Postautor: Cattivo » 18 maja 2018, 16:54

night prowler pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Bielizna Rihanny jest już dostępna online. Ale jestem zawiedziona, naprawdę miałam ochotę coś sobie ustrzelić a tu tandeta, bidne wzornictwo,żadnej myśli przewodniej. Lidl ma ładniejsza bieliznę. No i ceny...nie wierzę, że to się sprzeda.

No i foto katalogowe są bardzo, BARDZO średnie :cojest:

Obrazek

Prawie, jakbym czuła tę fiszbinę na własnym cycku...

Obrazek

Tu całość.

https://www.buzzfeed.com/essencegant/rihanna-savage-x-fenty-lingerie?origin=as-ttp&utm_term=.upaw92PgzM#.wxmnjqMZ1J

Kurczę, nawet jak ma się trochę więcej tu i tam, to da się dobrać majty tak, żeby obeszło się bez wałeczków. Niektóre projekty całkiem ładne, ale generalnie niczego nowego tu nie ma.

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 19 maja 2018, 10:27

Cattivo pisze:
Kurczę, nawet jak ma się trochę więcej tu i tam, to da się dobrać majty tak, żeby obeszło się bez wałeczków. Niektóre projekty całkiem ładne, ale generalnie niczego nowego tu nie ma.

No właśnie, właśnie. Takie zdjęcia chyba pokazują niską jakość tej serii, bo majty w tej cenie zazwyczaj są jakości 5+ i potrafią pięknie się zachowywać na ciele, bez wałeczków i wybrzuszeń, bez zbijania w ruchu.
...but your dad just calls me Anya

technologia w służbie ludzkości

Lucy Camden

Postautor: Lucy Camden » 19 maja 2018, 11:42

Jak mowa o bieliznie to chce Was przestrzec przed Reebokiem. Skarpety za 57 zł w oryginalnej cenie, przeze mnie kupione za 24 bodajże, po pierwszym założeniu zmechaciły sie okropnie, po praniu wyglądają jak ukradzione bezdomnemu. Majtki dwupak 57 albo 58 zł, też po przecenie na około 30 kupiłam. Wykonanie jak na taka cene marniutkie. Jedna para po kilku użyciach ( czterech może) ma pofałdowaną gume, drugie były tylko raz użyte, ale spodziewam sie tego samego. Skarpety opisane jako funkcyjne, za ponad poł stowki, na jeden raz, słabo. Dodam, że nie biegałam w nich, tylko spedziłam z 4 godziny jeżdżąc samochodem i spacerujac na odległości bardzo nieimponujące.

To są dokładnie te skarpetki, teraz jeszcze droższe
https://m.reebok.pl/skarpety-coolmax%C2%AE-striped-crew/CE2763.html
Opis mowi, że odprowadzają ciepło, też dupa, było mi w nich gorąco. Przestrzegam
Ostatnio zmieniony 19 maja 2018, 11:50 przez Lucy Camden, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Axis mundi

Postautor: Axis mundi » 22 maja 2018, 14:36

Zakochałam się w Karlu Blossfeldtcie :love:
Niesamowite, że gość robił takie zdjęcia już na samym początku XX w.
https://www.google.com/search?q=karl+blossfeldt&client=firefox-b&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwibwo3W4YDbAhWLKlAKHcNqBgAQ_AUICigB&biw=1600&bih=766#cns=0&imgrc=_
Obrazek

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 23 maja 2018, 23:19

a mi polajkował dziś zdjęcie profil, który ma u siebie TO

Obrazek

:cojest:

Więc ten. Dobranoc. :brzydal:
Ostatnio zmieniony 23 maja 2018, 23:20 przez SALIX, łącznie zmieniany 1 raz.
Insta
Blog podróżniczy Cieszyn: Wzgórze Zamkowe
Piekę słodkie Sernik bez pieczenia z musem truskawkowym i spodem Cookie Crisp

Awatar użytkownika
Axis mundi

Postautor: Axis mundi » 08 cze 2018, 13:38

O matko! :love: Też chcę mieć coś takiego na nagrobku
Załączniki
KU WIECZNOSCI.jpg
KU WIECZNOSCI.jpg (128.74 KiB) Przejrzano 917 razy
Obrazek

Awatar użytkownika
Julijka
Kontaktowanie:

Postautor: Julijka » 09 cze 2018, 21:30

ponieważ jutro kolejna "niehandlowa" niedziela, są już jakies pierwsze badania czy opinie na ten temat?
znaczy ile tracimy / zyskujemy na tej zmianie?
ile pieniędzy tracą / zyskują sklepy? :drapie:

Awatar użytkownika
tragus

Postautor: tragus » 09 cze 2018, 22:15

Julijka pisze:ponieważ jutro kolejna "niehandlowa" niedziela, są już jakies pierwsze badania czy opinie na ten temat?
znaczy ile tracimy / zyskujemy na tej zmianie?
ile pieniędzy tracą / zyskują sklepy? :drapie:
Nie wypowiem się w sprawie zysków i strat, ale z perspektywy szarego pracownika sklepu. Przed ustawą mieliśmy w pracy osoby które dorabialy u nas w weekendy i to one brały większość niedziel. Pozostali pracowali zazwyczaj rotacyjnie, każdy po max jednej niedzieli w miesiącu. Obecnie pracuję w dwie niedziele oraz wszystkie soboty. Dodatkowo niedziela zawsze była dniem w którym był mniejszy ruch i zawsze wtedy mieliśmy możliwość dołożyć najwięcej towaru, uporządkować magazyn. Teraz nie ma na to czasu. Wiele sklepów ma wydłużone godziny otwarcia w sobotę przed tą nieszczęsną niedzielą, przez co pracownicy muszą wracać z popołudniowej zmiany w momencie kiedy dzienna komunikacja przestaje jeździć. Sama muszę własne zakupy spożywcze robić w sobotę o 22, bo dopiero po pracy mam na to czas. Dla mnie bzdurą jest wskazywanie kiedy powinnam robić zakupy i pracować, a kiedy nie. Wystarczyłoby wprowadzić w niedziele w sklepach "dyżury“ płatne po 150 lub 200% normalnej stawki, przez co znalazłoby się gros osób które z pocałowałem ręki by zmianę w niedzielę wzięli, a ci którzy tak cenią sobie czas z rodziną akurat w niedzielę, nie musieliby wtedy pracować. Zresztą u mnie w pracy zawsze można było się dogadać z grafikiem i kto nie chciał pracować w weekendy, nie dostawał takich zmian.

Wysłane z mojego FIG-LX1 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 11 cze 2018, 21:31

Otwieram szampana

https://www.facebook.com/lekarzDawidCiemiega/posts/175032183179852?amp%3B_rdr&amp%3Bamp%3Bamp%3B_fb_noscript=1&amp%3Bamp%3B_rdc=2&amp%3Bamp%3B_fb_noscript=1&amp%3B_rdc=1&amp%3B_fb_noscript=1&_rdc=2&_rdr

Po ocenie materiału dowodowego, Prokuratura rozpoczyna sprawęNie pisałem tego wcześniej, ponieważ czekałem własnie na tą informację, ale teraz napiszę to co wszyscy chcieli usłyszeć:

Jerzy Zięba został obciążony zeznaniami, złożyłem obszerny materiał dowodowy wykazując oczernianie mnie, polskich Pediatrów i środowiska lekarskiego w Polsce przez tego człowieka. Złożyłem bardzo dokładny materiał pokazujący niebezpieczne działania tego człowieka oraz jego notoryczne obrażanie Nas lekarzy, studentów medycyny i całego środowiska.

W końcu.
Insta
Blog podróżniczy Cieszyn: Wzgórze Zamkowe
Piekę słodkie Sernik bez pieczenia z musem truskawkowym i spodem Cookie Crisp

Wróć do „Luźne dyskusje”