Opowieści dziwnej treści- rozmowy offtopowe

rozmowy na każdy temat w doborowym towarzystwie
Awatar użytkownika
Franka

Re: Opowieści dziwnej treści- rozmowy offtopowe

Postautor: Franka » 25 mar 2018, 16:41

Axis mundi pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Franka pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Słowo na Niedzielę Palmową. Z tego wynika, że palma z "Biedronki" za 4.99 PLN wody święconej też nie przyjmie.

A po przekroczeniu trasy brama-wejście przez handlarzy zatwierdzonych dokonuje się transmutacja i już przyjmują?
Swoją drogą mam kilku znajomych księży i oni zabobon uważają za relikt pogaństwa, a jego szerzenie przez księży za niedopuszczalną, żałosną próbę próbę budowania swojego autorytetu. Na takie hasło "palma od handlarzy nie przyjmuje święconej wody" :voodoo: umarliby ze śmiechu.

W tym przypadku chodzi o kasę. Handlarze bliżej kościoła zapłacili haracz księdzu proboszczowi a więc ich palmy są tymi właściwymi. A ci co nie chcieli płacić są wyszydzani mimo, że tak samo jak ci pierwsi pracują na utrzymanie swoich rodzin.
W życiu kobiety następuje taka chwila kiedy musi określić swój wiek i się tego trzymać. Maria Czubaszek

Awatar użytkownika
elorap

Postautor: elorap » 25 mar 2018, 20:53

W temacie wpadek - mi, osobie stosunkowo dobrze zorganizowanej (ale bez pierdyliarda kalendarzy) udało się pojechać na lotnisko tydzień wcześniej :D Do Modlina, który wtedy wymagał jazdy przez stolicę, z biletem wydrukowanym na dobrą datę :D Mina gościa przed wejściem security bezcenna, natomiast ja twardo udałam, że pomyliłam bilet, bo wyjście na idiotkę przed panem wydawało mi się takie okrutne :D

Wczoraj posprzątalam mamie 70 metrów, jeden poziom domu i szczerze, umieram. Wczoraj ledwo ruszalam prawą ręką do góry, bo zabiły mnie okna i płytki (mimo sprzętu do łatwiejszego mycia). Szacun dla wszystkich osób pracujących przy sprzątaniu :(

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

zuz.ka

Postautor: zuz.ka » 25 mar 2018, 21:53

elorap pisze:zobacz cytowaną wiadomość
W temacie wpadek - mi, osobie stosunkowo dobrze zorganizowanej (ale bez pierdyliarda kalendarzy) udało się pojechać na lotnisko tydzień wcześniej :D Do Modlina, który wtedy wymagał jazdy przez stolicę, z biletem wydrukowanym na dobrą datę :D Mina gościa przed wejściem security bezcenna, natomiast ja twardo udałam, że pomyliłam bilet, bo wyjście na idiotkę przed panem wydawało mi się takie okrutne :D

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

:hahaha: moja przyjaciółka z narzeczonym pojechała na Okęcie zamiast do Modlina :brzydal:. Dowiózł ich na miejsce jakiś przypadkowo spotkany facet, w rekordowo krótkim czasie, cudem - ale zdążyli :D

Awatar użytkownika
Axis mundi

Postautor: Axis mundi » 26 mar 2018, 13:51

Franka pisze:W tym przypadku chodzi o kasę. Handlarze bliżej kościoła zapłacili haracz księdzu proboszczowi a więc ich palmy są tymi właściwymi. A ci co nie chcieli płacić są wyszydzani mimo, że tak samo jak ci pierwsi pracują na utrzymanie swoich rodzin.

Domyśliłam się o co chodzi, dlatego fraza o "handlarzach zatwierdzonych" :pazurki:
To był po prostu sarkazm ;) komentujący chciwość i plenienie zabobonów wśród wiernych.

Poza tym "sprawa" chyba trafiła wyżej, bo ktoś się zreflektował
Załączniki
palemki (2).jpg
palemki (2).jpg (53.92 KiB) Przejrzano 1863 razy
Ostatnio zmieniony 26 mar 2018, 14:06 przez Axis mundi, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Franka

Postautor: Franka » 27 mar 2018, 14:33

W aptece.
"Poproszę płyn do higieny jamy intymnej."
W życiu kobiety następuje taka chwila kiedy musi określić swój wiek i się tego trzymać. Maria Czubaszek

Awatar użytkownika
Hadilan
Ranga alternatywna: Rumuńska panda

Postautor: Hadilan » 29 mar 2018, 18:38

Daję znać, że otrzymałam Inspired by Naturalnie Piękna
A w środku: peeling do ciała Kueshi (61 zł), hydrolat różany L'orient (34 zł), babeczka do kąpieli Bomb Cosmetics (12 zł), kule do kąpieli zestaw 3szt. (12 zł), krem do rąk Tria Cosmetics (23 zł), stymulator wzrostu włosów Kamiwaza (45 zł), puder brązujący Myio (16 zł), maska na twarz Purederm (4.95 zł). Potencjalny zysk :pazurki: to siedemdziesiąt osiem złotych i dziewięćdziesiąt pięć groszy. A byłoby więcej, bo dostałam tańszą wersję pudełka (zamiast zestawu kul do kąpieli była dwufaza do demakijażu za 3 dychy, a zamiast maski mogła być maseczka w płachcie za dychę).
Ogólnie, to jestem zadowolona, jedyny problem to, to że nie mam wanny, a mam 4 bomby do kąpieli i nie wiem co począć Najbardziej się zajarałam tym stymulatorem porostu włosów, planowałam coś takiego kupić. Fajne te pudełka, za dwa miesiące też zamówię.
Ostatnio zmieniony 29 mar 2018, 18:38 przez Hadilan, łącznie zmieniany 1 raz.

:voodoo:

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 05 kwie 2018, 15:53

Polecam ten wpis - mamusie radzą, jak odczyniać uroki nad dzieckiem. Niby w zabobony nie wierzę, ale.... Kopalnia beki i głupoty. Jestem w szoku.

https://www.facebook.com/meHimandOurMinions/posts/347428415767344
Insta
Blog podróżniczy Cieszyn: Wzgórze Zamkowe
Piekę słodkie Świąteczny tort orzechowo-korzenny

ajah

Re: RE: Re: Opowieści dziwnej treści- rozmowy offtopowe

Postautor: ajah » 05 kwie 2018, 20:01

SALIX pisze:Polecam ten wpis - mamusie radzą, jak odczyniać uroki nad dzieckiem. Niby w zabobony nie wierzę, ale.... Kopalnia beki i głupoty. Jestem w szoku.

o masakra.
prawie jak odtruwanie szczepionek.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Awatar użytkownika
tragus

Postautor: tragus » 05 kwie 2018, 23:26

SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Polecam ten wpis - mamusie radzą, jak odczyniać uroki nad dzieckiem. Niby w zabobony nie wierzę, ale.... Kopalnia beki i głupoty. Jestem w szoku.

Jestem zawiedziona. Przejrzałam sporą częśc komentarzy i nie było jeszcze wycierania dziecka majtkami :brzydal:

Awatar użytkownika
lordviader
Ranga alternatywna: mroczny imperator

Postautor: lordviader » 06 kwie 2018, 8:08

tragus pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Jestem zawiedziona. Przejrzałam sporą częśc komentarzy i nie było jeszcze wycierania dziecka majtkami :brzydal:

Moja była szefowa opowiadała o tym, że jak jej córki miały afty to przemywała im to swoim moczem, to samo z ranami, a no i obgryzała paznokcie jak były małe zamiast obcinać. :rzyg: :rzyg: :rzyg: A jak koledze zaczął się robić jakiś jęczmień czy coś koło oka to centralnie mu w to oko napluła. Ja tego nie widziałam ale moja szwagierka była tego naocznym świadkiem. Mam nadzieję, że to zmniejszyło poziom rozczarowania po przeczytaniu komentarzy.

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 06 kwie 2018, 8:50

były, były, musiała mamusia pokasować. Mój też zniknął :(
Insta

Awatar użytkownika
tragus

Postautor: tragus » 06 kwie 2018, 8:50

lordviader pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Moja była szefowa opowiadała o tym, że jak jej córki miały afty to przemywała im to swoim moczem, to samo z ranami, a no i obgryzała paznokcie jak były małe zamiast obcinać. :rzyg: :rzyg: :rzyg: A jak koledze zaczął się robić jakiś jęczmień czy coś koło oka to centralnie mu w to oko napluła. Ja tego nie widziałam ale moja szwagierka była tego naocznym świadkiem. Mam nadzieję, że to zmniejszyło poziom rozczarowania po przeczytaniu komentarzy.

O boże, przeszło moje najśmielsze oczekiwania :o

Salix, a co napisałaś w komentarzu? Bo widziałam tam wiele krytykujących w dość ostrych słowach.
Ostatnio zmieniony 06 kwie 2018, 8:54 przez tragus, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 06 kwie 2018, 11:20

Oesu, czytam... oesu, na madki naprawdę zawsze można liczyć.

Chociaż nie tylko, mam bardzo dobrego kolegę, mocno stąpającego po ziemi i inteligentnego człowieka, który mi z fascynacją opowiadał, jak raz go sąsiadka zauroczyła i jak matka urok odczyniła, topiąc spalone zapałki :torba: .

Edit: ooo lol, jedna księżna oświadczyła, ze jej źli ludzie przez fejsa dzieci ciotają, bo dużo zdjęć wrzucała :lol: ..może by tę informacje rozprzestrzenić wśród madek?
Ostatnio zmieniony 06 kwie 2018, 11:23 przez night prowler, łącznie zmieniany 1 raz.
...but your dad just calls me Anya

technologia w służbie ludzkości

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 06 kwie 2018, 11:24

lordviader pisze:zobacz cytowaną wiadomość

O boże, przeszło moje najśmielsze oczekiwania :o

Salix, a co napisałaś w komentarzu? Bo widziałam tam wiele krytykujących w dość ostrych słowach.

żeby uważały na swoje komentarze, bo jeszcze im policja wpadnie na chatę idąc tropem ewidentnego łykania dużej ilości substancji psychoaktywnych :torba:

night prowler pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Oesu, czytam... oesu, na madki naprawdę zawsze można liczyć.

Chociaż nie tylko, mam bardzo dobrego kolegę, mocno stąpającego po ziemi i inteligentnego człowieka, który mi z fascynacją opowiadał, jak raz go sąsiadka zauroczyła i jak matka urok odczyniła, topiąc spalone zapałki :torba: .

Edit: ooo lol, jedna księżna oświadczyła, ze jej źli ludzie przez fejsa dzieci ciotają, bo dużo zdjęć wrzucała :lol: ..może by tę informacje rozprzestrzenić wśród madek?

Przepraszam, ale co to znaczy ciotać dzieci? :bojesie:
Ostatnio zmieniony 06 kwie 2018, 11:24 przez SALIX, łącznie zmieniany 1 raz.
Insta

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 06 kwie 2018, 11:36

SALIX pisze:
Przepraszam, ale co to znaczy ciotać dzieci? :bojesie:

Zauraczać przecież :D. A jak ktoś jest zauroczony, to jest ociotany. Uwielbiam to słowo :mrgreen: . Nie wiem, czy jest archaiczne, czy to jakiś regionalizm, ale słyszałam nie raz i nie dwa.

"Pomaga ponoć też przelanie wosku nad głową dziecka. Pod warunkiem oczywiście, ze dziecko nie zostanie przy tym poparzone."

Obrazek

:hahaha:
Ostatnio zmieniony 06 kwie 2018, 11:37 przez night prowler, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
tragus

Postautor: tragus » 06 kwie 2018, 11:57

night prowler pisze:
"Pomaga ponoć też przelanie wosku nad głową dziecka. Pod warunkiem oczywiście, ze dziecko nie zostanie przy tym poparzone."

Obrazek

Najwyżej się poparzy, życie. Ale przynajmniej urok zostanie zdjęty, a to jest najważniejsze... :torba:

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 06 kwie 2018, 12:02

night prowler pisze:

Obrazek

Najwyżej się poparzy, życie. Ale przynajmniej urok zostanie zdjęty, a to jest najważniejsze... :torba:

Razem z naskórkiem
Insta

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 06 kwie 2018, 12:58

SALIX pisze:
Razem z naskórkiem

Mała cena za wolność od złego oka!

Awatar użytkownika
elorap

Postautor: elorap » 10 kwie 2018, 0:32

23455555.jpg
23455555.jpg (36.43 KiB) Przejrzano 1374 razy

Awatar użytkownika
lordviader
Ranga alternatywna: mroczny imperator

Postautor: lordviader » 13 kwie 2018, 8:23

Zośka wzięła z domu opaskę z uszami. Oczywiście wolała założyć kaptur zamiast nosić opaskę i zaczęła jęczeć żebym ją wzięła, no wzięłam bo mi się już słuchać nie chciało. Bezmyślnie ją założyłam w sklepie, żeby móc wziąć zakupy. Kiedy wychodziłam ze sklepu jakiś gościu: " Ależ piękna kocica" :facepalm:

Wróć do „Luźne dyskusje”