Opowieści dziwnej treści- rozmowy offtopowe

rozmowy na każdy temat w doborowym towarzystwie
Awatar użytkownika
empress
Ranga alternatywna: Ninja Ziemi

Re: Opowieści dziwnej treści- rozmowy offtopowe

Postautor: empress » 06 paź 2017, 18:38

ktrzn pisze:zobacz cytowaną wiadomość
a Rola i jego rubaszne śmiechy nie lepszy. :roll:

Otóż to. Jeden wali chamskie komentarze, drugi z tego rechocze. Dżentelmeni jak się patrzy.

Aren't we quite a pair? The would-be elven god and his jester. I don't know which one of us is crazier.

Watek informacyjny - wstawianie zdjęcia, gifa, miniaturki YT na forum KLIK

Awatar użytkownika
Franka

Postautor: Franka » 06 paź 2017, 18:40

Że też stare chłopy mają takie myśli, i jeszcze to "o Jezu " wplatane.
I on chce być prezydentem.
W życiu kobiety następuje taka chwila kiedy musi określić swój wiek i się tego trzymać. Maria Czubaszek

Awatar użytkownika
empress

Postautor: empress » 06 paź 2017, 18:46

Franka pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Nie tylko stare chłopy. Takie poglądy są powszechne u całkiem sporej grupy mężczyzn i kobiet w różnym wieku.
Ale nie mamy się czym martwić :ok: Bo "to tylko w krajach arabskich kobiety się źle traktuje" :facepalm:

Aren't we quite a pair? The would-be elven god and his jester. I don't know which one of us is crazier.

Awatar użytkownika
Franka

Postautor: Franka » 06 paź 2017, 18:50

empress pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Nie tylko stare chłopy. Takie poglądy są powszechne u całkiem sporej grupy mężczyzn i kobiet w różnym wieku.
Ale nie mamy się czym martwić :ok: Bo "to tylko w krajach arabskich kobiety się źle traktuje" :facepalm:

On ma taką ładną, elegancką żonę, byłą piosenkarkę Danutę Mizgalską.
Jak ona się musi czuć gdy on takie teksty publicznie wypowiada.
W życiu kobiety następuje taka chwila kiedy musi określić swój wiek i się tego trzymać. Maria Czubaszek

Awatar użytkownika
empress

Postautor: empress » 06 paź 2017, 18:52

Być może się z nim zgadza

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 06 paź 2017, 18:58

Słowa katolika. Współczuję żonie.

prawie się herbatą poplułam. Co to ma być :shock:
Insta
Blog podróżniczy Kraków: Kamieniołom Liban i Kopiec Krakusa
Blog makijażowy recenzja 4 cieni GlamShadows

Awatar użytkownika
Franka

Postautor: Franka » 06 paź 2017, 18:59

Jutro można jechać koleją za złotówkę do różnych miejscowości np. do Gdańska. W ramach akcji "Różaniec do granic".

Awatar użytkownika
Franka

Postautor: Franka » 06 paź 2017, 19:01

SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Słowa katolika. Współczuję żonie.

prawie się herbatą poplułam. Co to ma być :shock:

Jakie TVP taki ekspert.

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 06 paź 2017, 19:20

:ok: a co najmniej toleruje. nie ma cudów, że ktoś nie zauważył tego przez lat. mógł nie mówić jej o tej konkretnej sytuacji, w tym kontekście. ale zszokowanym takim stosunkiem do kobiet można być na etapie pierwszych randek.

i nie wiem co ma do tego to, że jest ''elegancka''. ten tekst jest na tylu płaszczyznach idiotyczny :shock:

pomijając już wątek polityczny i to że chodziło o jakąś konkretną grupę bardzo szkodliwy jest w ogóle taki wzorzec charakterystyczny dla niektórych środowisk że taksowanie jakiejś przypadkowej kobiety jako obiekt do ruchania to jakaś ogólnie facetowka cecha, a kobiece jest dostosowywanie do standardów owych ruchaczy :roll:

a kobiety też często wzajemnie na siebie napuszczone i zaszczute w walce o spełnianie tych wszystkich absurdalnych oczekiwań i podbijające sobie ego innymi kobietami. duże znaczenie ma też konflikt polityczny. wcale bym się nie zdziwiła jakby zdarzyła się i dziennikarka-chichotka której spodobałaby się narracja. Kompleksy i egocentryzm, bo jak ja nie jestem z grupy "bitej'' to będę pochichiwać/siedzieć cicho/uśmiechać się/być zadowolona z antagonizmów. Dopóki nie dotrze że nie wolno dawać napuszczać na siebie bez względu czy jest się katoliczką, ateistką, matką, wariatką, feministką, konserwatystką, lewczką (czy dowolna kombinacja) dopóty będzie po prostu bieda. A obie strony mają swoje za pazurami, niemieszający się środek zresztą też.

i śmiechy, ironie, sarkazmy, wytykanie innym poglądów w niczym nie pomaga, tylko pogłębia podziały i problem. nie ważne czy z feminizmu, czy katolicyzmu, czy czego tam jeszcze.
Ostatnio zmieniony 06 paź 2017, 19:24 przez ktrzn, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
amelj

Postautor: amelj » 06 paź 2017, 20:24

ktrzn pisze:zobacz cytowaną wiadomość

:ok: a co najmniej toleruje. nie ma cudów, że ktoś nie zauważył tego przez lat. mógł nie mówić jej o tej konkretnej sytuacji, w tym kontekście. ale zszokowanym takim stosunkiem do kobiet można być na etapie pierwszych randek.

i nie wiem co ma do tego to, że jest ''elegancka''. ten tekst jest na tylu płaszczyznach idiotyczny :shock:

pomijając już wątek polityczny i to że chodziło o jakąś konkretną grupę bardzo szkodliwy jest w ogóle taki wzorzec charakterystyczny dla niektórych środowisk że taksowanie jakiejś przypadkowej kobiety jako obiekt do ruchania to jakaś ogólnie facetowka cecha, a kobiece jest dostosowywanie do standardów owych ruchaczy :roll:

a kobiety też często wzajemnie na siebie napuszczone i zaszczute w walce o spełnianie tych wszystkich absurdalnych oczekiwań i podbijające sobie ego innymi kobietami. duże znaczenie ma też konflikt polityczny. wcale bym się nie zdziwiła jakby zdarzyła się i dziennikarka-chichotka której spodobałaby się narracja. Kompleksy i egocentryzm, bo jak ja nie jestem z grupy "bitej'' to będę pochichiwać/siedzieć cicho/uśmiechać się/być zadowolona z antagonizmów. Dopóki nie dotrze że nie wolno dawać napuszczać na siebie bez względu czy jest się katoliczką, ateistką, matką, wariatką, feministką, konserwatystką, lewczką (czy dowolna kombinacja) dopóty będzie po prostu bieda. A obie strony mają swoje za pazurami, niemieszający się środek zresztą też.

i śmiechy, ironie, sarkazmy, wytykanie innym poglądów w niczym nie pomaga, tylko pogłębia podziały i problem. nie ważne czy z feminizmu, czy katolicyzmu, czy czego tam jeszcze.

Dokładnie. We mnie wszystko się gotuje i od razu pojawia się pytanie czy taki ktoś lustra w domu nie ma :drapie: Wiem, że w tym momencie jest to myślenie tak samo idiotyczne jak tegoż "pana", ale zawsze pojawia mi się taka myśl, że dziad którego żadna by kijem nie tknęła ma odwagę coś takiego powiedzieć.
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc(...)"

Awatar użytkownika
Domcia2605

Postautor: Domcia2605 » 07 paź 2017, 1:17

Ja w ogóle nie rozumiem jak takie coś mogło się pojawić w telewizji, jak on mógł przez chociaż najmniejszą chwilę pomyśleć sobie, że ma prawo mówić takie słowa. Publicznie. W telewizji. I to publicznej, bo to że oni tak mysla to jedno, przyzwyczaiłam się. A to ze prawnik i ekspert telewizji publicznej nie boi się i nie widzi nic niewłaściwego w wypowiadaniu takich słów na antenie...

Awatar użytkownika
Franka

Postautor: Franka » 07 paź 2017, 5:32

W programie Azja Expres uczestnicy dostali zadanie wypicia ciepłego moczu prosto od krowy.
Zadanie wykonali wszyscy.
Pecunia non olet.
Załączniki
0006XCEFHXDXNHI4-C122-F4.jpg
0006XCEFHXDXNHI4-C122-F4.jpg (57.72 KiB) Przejrzano 309 razy
Ostatnio zmieniony 07 paź 2017, 5:33 przez Franka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Plants

Postautor: Plants » 07 paź 2017, 14:43

W programie Azja Expres uczestnicy dostali zadanie wypicia ciepłego moczu prosto od krowy.
Pecunia non olet.

Jest jeszcze Azja Expres Domówka, uczestnicy oglądają tam i komentują każdy odcinek. Prowadząca przyznała, że to było tylko tak ustawione żeby myśleli, że piją prosto od krowy. Dostali już oczyszczony, butelkowany mocz, który został podgrzany dla lepszego efektu

Awatar użytkownika
Franka

Postautor: Franka » 07 paź 2017, 16:36

Plants pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Pecunia non olet.

Jest jeszcze Azja Expres Domówka, uczestnicy oglądają tam i komentują każdy odcinek. Prowadząca przyznała, że to było tylko tak ustawione żeby myśleli, że piją prosto od krowy. Dostali już oczyszczony, butelkowany mocz, który został podgrzany dla lepszego efektu

Równie apetycznie brzmi. :mrgreen:

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 07 paź 2017, 20:19

Jestem matką roku. 16 miesięczne dziecko nawiało mi dziś z wózka-samochodziku w markecie budowlanym kiedy oglądałam firanki, chociaż było przypięte pasem. Nie wiem jak i nie wiem kiedy. Panika w oczach, w sekundę przypomniały mi się wszystkie filmiki kryminalne o zaginięciach i porwaniach jakie widziałam. Znalazło się na dziale z płytkami, spacerujące sobie jak by nigdy nic przed panem z obsługi, który je namierzył i pilnował, żeby nie zawędrowało do kas. Jestem nieprzyzwyczajona do takich akcji, totalnie inny charakter niż u starszej, strach się bać co będzie dalej :bojesie:
Insta

Awatar użytkownika
Franka

Postautor: Franka » 08 paź 2017, 12:23

Jestem matką roku. 16 miesięczne dziecko nawiało mi dziś z wózka-samochodziku w markecie budowlanym kiedy oglądałam firanki, chociaż było przypięte pasem. Nie wiem jak i nie wiem kiedy. Panika w oczach, w sekundę przypomniały mi się wszystkie filmiki kryminalne o zaginięciach i porwaniach jakie widziałam. Znalazło się na dziale z płytkami, spacerujące sobie jak by nigdy nic przed panem z obsługi, który je namierzył i pilnował, żeby nie zawędrowało do kas. Jestem nieprzyzwyczajona do takich akcji, totalnie inny charakter niż u starszej, strach się bać co będzie dalej :bojesie:

Spryciula. :)

Awatar użytkownika
Domcia2605

Postautor: Domcia2605 » 08 paź 2017, 13:24

W BingoSpa przy dokonaniu zakupów za 109zł bon o wartości 50zl się dostaje (na te zakupy)
http://bingospa.eu/bon-FB-04-10-2017.html
Ostatnio zmieniony 08 paź 2017, 13:24 przez Domcia2605, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 08 paź 2017, 13:28

Domcia2605 pisze:zobacz cytowaną wiadomość
W BingoSpa przy dokonaniu zakupów za 109zł bon o wartości 50zl się dostaje (na te zakupy)

nie kupuję tam już nic po ich obleśnych reklamach i opowieści jednej z wizażanek o korespondencji z właścicielem :saw:
Insta

Awatar użytkownika
Domcia2605

Postautor: Domcia2605 » 08 paź 2017, 13:33

Domcia2605 pisze:zobacz cytowaną wiadomość

nie kupuję tam już nic po ich obleśnych reklamach i opowieści jednej z wizażanek o korespondencji z właścicielem :saw:

:szok: możesz powiedzieć coś więcej?

Awatar użytkownika
Axis mundi

Postautor: Axis mundi » 08 paź 2017, 13:51

I słusznie :ok: Seksizm trzeba tępić!

Obrazek

A ta goła niewolnica pożalsięboże Greya ma tyle sensu, ile goła baba w reklamie odlewni żeliwa

Obrazek
Ostatnio zmieniony 08 paź 2017, 13:58 przez Axis mundi, łącznie zmieniany 3 razy.
Obrazek

Wróć do „Luźne dyskusje”