Opowieści dziwnej treści- rozmowy offtopowe

rozmowy na każdy temat w doborowym towarzystwie
Awatar użytkownika
arachne

Re: Opowieści dziwnej treści- rozmowy offtopowe

Postautor: arachne » 01 paź 2017, 16:33

ktrzn pisze:zobacz cytowaną wiadomość
arachne pisze:zobacz cytowaną wiadomość
gałganica, też przytulam mocno, niedawno mnie spotkało coś bardzo podobnego (ale po krótszym stażu). Ech, gentelmeni XXI wieku. Fajnie, że starasz się zmieniać pozytywnie rzeczy wokół siebie - ja się zapisałam na pole dance (a jestem typem grzecznej dziewczynki znad książek i sama siebie nie podejrzewałam) i fitness.

a to jest coś niegrzecznego? :>
pytam z ciekawości :) bo ja to nawet nie widziałam tego na żywo a zawsze wszyscy tak mocno podkreślają, że to bardziej akrobatyka i nic niegrzecznego

w temacie robienia pozorów to jak poszłam na boks instruktor jak mnie zobaczył z poker fajsem odpowiedział na dzień dobry po czym dodał, że "pani pewnie na tańce? latino dens studio to nie to piętro" :brzydal:

Nieeeee, nie ma, chodziło mi o pierwsze skojarzenie osób, które z pole dance nie miały styczności (może poza filmami) :P To faktycznie akrobatyka, wzmacnianie ramion i poprawa ogólnie pojętej zręczności, ale chyba w społeczeństwie jest zakorzenione postrzeganie tej dyscypliny jako mało odpowiedniej dla dam.

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 01 paź 2017, 16:35

gałganica, też przytulam mocno, niedawno mnie spotkało coś bardzo podobnego (ale po krótszym stażu). Ech, gentelmeni XXI wieku. Fajnie, że starasz się zmieniać pozytywnie rzeczy wokół siebie - ja się zapisałam na pole dance (a jestem typem grzecznej dziewczynki znad książek i sama siebie nie podejrzewałam) i fitness.

pytam z ciekawości :) bo ja to nawet nie widziałam tego na żywo a zawsze wszyscy tak mocno podkreślają, że to bardziej akrobatyka i nic niegrzecznego

w temacie robienia pozorów to jak poszłam na boks instruktor jak mnie zobaczył z poker fajsem odpowiedział na dzień dobry po czym dodał, że "pani pewnie na tańce? latino dens studio to nie to piętro" :brzydal:

Nieeeee, nie ma, chodziło mi o pierwsze skojarzenie osób, które z pole dance nie miały styczności (może poza filmami) :P To faktycznie akrobatyka, wzmacnianie ramion i poprawa ogólnie pojętej zręczności, ale chyba w społeczeństwie jest zakorzenione postrzeganie tej dyscypliny jako mało odpowiedniej dla dam.
a. to ja nie mam takich uprzedzeń. ja mam bardziej skojarzenia, że trzeba być w miarę lekkim i silnym :)

Awatar użytkownika
Franka

Postautor: Franka » 02 paź 2017, 0:51

a. to ja nie mam takich uprzedzeń. ja mam bardziej skojarzenia, że trzeba być w miarę lekkim i silnym :)

Na youTube są filmiki z dziewczynami o monstrualnej tuszy wirujące wysoko na tej rurce, robiące figury itp.
W życiu kobiety następuje taka chwila kiedy musi określić swój wiek i się tego trzymać. Maria Czubaszek

ajah

Re: RE: Re: Opowieści dziwnej treści- rozmowy offtopowe

Postautor: ajah » 02 paź 2017, 21:28

ktrzn pisze:

Nieeeee, nie ma, chodziło mi o pierwsze skojarzenie osób, które z pole dance nie miały styczności (może poza filmami) To faktycznie akrobatyka, wzmacnianie ramion i poprawa ogólnie pojętej zręczności, ale chyba w społeczeństwie jest zakorzenione postrzeganie tej dyscypliny jako mało odpowiedniej dla dam.
Nie trzeba być lekkim ani silnym. Siła rośnie podczas cwiczen

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Awatar użytkownika
Franka

Postautor: Franka » 04 paź 2017, 0:02

Odpieluszkowe zapalenie mózgu.
Zdjęcie ze Spotted Bielsko - Biała.
Załączniki
22228261_1584517854903477_5811472264419796176_n.jpg
22228261_1584517854903477_5811472264419796176_n.jpg (35.2 KiB) Przejrzano 342 razy
W życiu kobiety następuje taka chwila kiedy musi określić swój wiek i się tego trzymać. Maria Czubaszek

Awatar użytkownika
elorap

Postautor: elorap » 04 paź 2017, 1:10

@Franka czemu ja to obejrzałam przed pójściem spać :(

Jakoś podczas brania urlopu na festiwal zaczęłam rozmawiać z kolegą z pracy o filmach. Wkręciliśmy się oboje. W sobotę byliśmy na filmie Mięso (sic!), uber romantyczna produkcja. Oboje wybraliśmy, choć to on zasugerował, bo ja odrzuciłam wcześniej kilka propozycji (tak się usprawiedliwiam). Przez cały seans czułam w żołądku lody zjedzone przed seansem. Dziś poszliśmy na obiad, wykorzystując możliwość skrócenia dnia pracy z powodu chęci wzięcia w strajku kobiet. Wiem, beznadziejna jestem. Wróciłam do domu, zahaczając jeszcze o zajęcia z rosyjskiego, na których nie mogłam się skupić (pierwsze po 4 miesiącach przerwy). I usnąć nie mogę ;/

Awatar użytkownika
Franka

Postautor: Franka » 04 paź 2017, 12:35

Zamiast bolesnych operacji plastycznych :mrgreen:
Załączniki
22196425_10211941338061258_2490996383975654513_n.jpg
22196425_10211941338061258_2490996383975654513_n.jpg (53.15 KiB) Przejrzano 298 razy

Awatar użytkownika
empress
Ranga alternatywna: Ninja Ziemi

Postautor: empress » 04 paź 2017, 13:16

Franka pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Zamiast bolesnych operacji plastycznych :mrgreen:

Jerzy Zięba i wszystko jasne :brzydal:
Ostatnio zmieniony 04 paź 2017, 13:17 przez empress, łącznie zmieniany 1 raz.

Aren't we quite a pair? The would-be elven god and his jester. I don't know which one of us is crazier.

Watek informacyjny - wstawianie zdjęcia, gifa, miniaturki YT na forum KLIK

Awatar użytkownika
koainka
Kontaktowanie:

Postautor: koainka » 04 paź 2017, 14:25

To jeśli powiększenie biusty jest możliwe to czy hipnozą można zmniejszyć obwód pasa, bioder itp?
Bo może to będzie lepsze niż odchudzanie :brzydal:

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 04 paź 2017, 18:04

halo Kraków, ruszyła nowa apka mojego brata, może słyszałyście, bo było o tym dużo mówione w lokalnych mediach. Można zgłaszać różne rzeczy typu rozwalone śmieci czy zniszczona ławka itp., Zarząd Zieleni Miejskiej ma reagować (+ docelowo również mieszkańcy). Może być z tego sporo dobrego, więc zapraszam do klikania ;)

https://in-krakow.pl/news-details/mieszkancy-i-urzednicy-jak-zgrany-kolektyw-dzieki-tej-apce-/59d4a2dfb9c7832900942f1f
Insta
Blog podróżniczy Kraków: Kamieniołom Liban i Kopiec Krakusa
Blog makijażowy recenzja 4 cieni GlamShadows

Awatar użytkownika
blackveil

Postautor: blackveil » 04 paź 2017, 18:09

SALIX pisze:halo Kraków, ruszyła nowa apka mojego brata, może słyszałyście, bo było o tym dużo mówione w lokalnych mediach. Można zgłaszać różne rzeczy typu rozwalone śmieci czy zniszczona ławka itp., Zarząd Zieleni Miejskiej ma reagować (+ docelowo również mieszkańcy). Może być z tego sporo dobrego, więc zapraszam do klikania ;)

https://in-krakow.pl/news-details/mieszkancy-i-urzednicy-jak-zgrany-kolektyw-dzieki-tej-apce-/59d4a2dfb9c7832900942f1f

Super pomysł! Czekam na wersję na iOS i na pewno będę korzystać.

Lucy Camden

Postautor: Lucy Camden » 04 paź 2017, 19:00

SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość
halo Kraków, ruszyła nowa apka mojego brata, może słyszałyście, bo było o tym dużo mówione w lokalnych mediach. Można zgłaszać różne rzeczy typu rozwalone śmieci czy zniszczona ławka itp., Zarząd Zieleni Miejskiej ma reagować (+ docelowo również mieszkańcy). Może być z tego sporo dobrego, więc zapraszam do klikania ;)

Brawa dla brata, technologia wykorzystana we właściwy sposob. Nie mieszkam w Krakowie, ale mam nadzieje, ze pomysł sie rozejdzie, a Twoj brat zarobi na tym ładny hajs.

Awatar użytkownika
Domcia2605

Re: RE: Re: Opowieści dziwnej treści- rozmowy offtopowe

Postautor: Domcia2605 » 05 paź 2017, 8:20

blackveil pisze:
SALIX pisze:halo Kraków, ruszyła nowa apka mojego brata, może słyszałyście, bo było o tym dużo mówione w lokalnych mediach. Można zgłaszać różne rzeczy typu rozwalone śmieci czy zniszczona ławka itp., Zarząd Zieleni Miejskiej ma reagować (+ docelowo również mieszkańcy). Może być z tego sporo dobrego, więc zapraszam do klikania ;)

Super pomysł! Czekam na wersję na iOS i na pewno będę korzystać.
Zgadzam się, świetna sprawa o ile faktycznie będzie reakcja ze strony służb i mieszkańców :)
Podeślę znajomym z Krk, u mnie w mieście szczyt możliwości wykorzystania technologii to... SMS z urzędu miasta ^^

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Franka

Postautor: Franka » 06 paź 2017, 17:56

Słowa katolika. Współczuję żonie.
Załączniki
22310340_10211950795417686_8028314033511497396_n.jpg
22310340_10211950795417686_8028314033511497396_n.jpg (41.34 KiB) Przejrzano 147 razy

Awatar użytkownika
paulinza

Postautor: paulinza » 06 paź 2017, 18:06

Masz jakieś źródło tego cytatu?

Awatar użytkownika
Julijka
Kontaktowanie:

Postautor: Julijka » 06 paź 2017, 18:10

sorry nie
nie wierzę co widzę
również poproszę źródło w tym cytacie

Awatar użytkownika
Franka

Postautor: Franka » 06 paź 2017, 18:15

Jest filmik jak rozmawia z Marcinem Rolą. Tylko komputer mi się zawiesza i nie mogę linku zrobić.
Wpiszcie sobie w wyszukiwarkę, "Sklepowicz przeprasza" i są odnośniki w kilku redakcjach między innymi Rzeczpospolita o tym pisze, Radio Zet

Awatar użytkownika
empress
Ranga alternatywna: Ninja Ziemi

Postautor: empress » 06 paź 2017, 18:15

paulinza pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Masz jakieś źródło tego cytatu?

Też nie wierzyłam i poszukałam.
Pierwszy lepszy artykuł na ten temat:
http://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Sklepowicz-o-Czarnym-Wtorku-Ladne-laski-ida-na-dyskoteke-a-brzydkie-ktorych-nikt-nie-chce-bzykac-na-demonstracje

Aren't we quite a pair? The would-be elven god and his jester. I don't know which one of us is crazier.

Watek informacyjny - wstawianie zdjęcia, gifa, miniaturki YT na forum KLIK

Awatar użytkownika
Franka

Postautor: Franka » 06 paź 2017, 18:22

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 06 paź 2017, 18:33

a Rola i jego rubaszne śmiechy nie lepszy. :roll:

Wróć do „Luźne dyskusje”