Opowieści dziwnej treści- rozmowy offtopowe

rozmowy na każdy temat w doborowym towarzystwie
Awatar użytkownika
Axis mundi

Re: RE: Re: Opowieści dziwnej treści- rozmowy offtopowe

Postautor: Axis mundi » 24 wrz 2017, 15:07

Franka pisze:Zaczynają się podtopienia, Wisła wylewa, mało brakuje do powodzi. Termin trochę się przesunął ale deszcze zaczęły się jeszcze w kalendarzowym lecie.

Mocno to naciągane ;)
"Jak informuje Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej, sytuacja hydrologiczna na południu kraju stabilizuje się. Choć nadal na wielu rzekach w województwach małopolskim i śląskim przekroczone są stany ostrzegawcze to przekroczenia te nie są nowe i wiążą się ze spływem wód opadowych w dół zlewni".

Aktualne alerty hydrologiczne nie przewidują powodzi (2. stopień, to stan między ostrzegawczym, a alarmowym)
Obrazek

A wracając do "zimy stulecia" - jaka będzie absolutnie nie da się przewidzieć, bo decyduje tu zbyt wiele niezależnych od siebie czynników, które muszą wystąpić na raz. A tego, czy i w jakiej konfiguracji wystąpią, po prostu nie da się przewidzieć.
Ostatnio zmieniony 24 wrz 2017, 15:28 przez Axis mundi, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

Awatar użytkownika
blackveil

Postautor: blackveil » 24 wrz 2017, 15:35

Axis mundi pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Franka pisze:Zaczynają się podtopienia, Wisła wylewa, mało brakuje do powodzi. Termin trochę się przesunął ale deszcze zaczęły się jeszcze w kalendarzowym lecie.

Mocno to naciągane ;)
"Jak informuje Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej, sytuacja hydrologiczna na południu kraju stabilizuje się. Choć nadal na wielu rzekach w województwach małopolskim i śląskim przekroczone są stany ostrzegawcze to przekroczenia te nie są nowe i wiążą się ze spływem wód opadowych w dół zlewni".

Aktualne alerty hydrologiczne nie przewidują powodzi (2. stopień, to stan między ostrzegawczym, a alarmowym)
Obrazek

A wracając do "zimy stulecia" - jaka będzie absolutnie nie da się przewidzieć, bo decyduje tu zbyt wiele niezależnych od siebie czynników, które muszą wystąpić na raz. A tego, czy i w jakiej konfiguracji wystąpią, po prostu nie da się przewidzieć.

:ok:
Tutaj kilka słów na temat rzekomej zimy stulecia:

https://www.facebook.com/NaukaGlupcze/posts/1029454347191700

Awatar użytkownika
Franka

Re: Opowieści dziwnej treści- rozmowy offtopowe

Postautor: Franka » 25 wrz 2017, 21:31

Napisałam na biało bo tekst zawiera obrzydliwe treści na temat żywności.
Zalecono mi różne probiotyki i między innymi troszkę kwasu z ogórków kiszonych domowych.
[color=#BFBFBF]Wczoraj otworzony był słoik, ogórki rodzina zjadła do obiadu, ja łyżkę kwasu.
Od razu schowany do lodówki. Dzisiaj wyciągnęłam, znowu wypiłam. I patrzę a tam pomiędzy koprem jest ukiszony taki wielki pająk, czarny, nogi zwinięte ma. Na pewno nie wszedł teraz tylko przy kiszeniu niezauważony z koprem go wsadzili, córka i zięć.
Jest to straszne przeżycie dla mnie.
[/color]
W życiu kobiety następuje taka chwila kiedy musi określić swój wiek i się tego trzymać. Maria Czubaszek

Awatar użytkownika
gałganica

Postautor: gałganica » 26 wrz 2017, 7:21

Zostałam rzucona za pomocą karteczki, w przeddzień moich urodzin. Byliśmy razem prawie 5 lat, 3 lata razem mieszkaliśmy...

ajah

Postautor: ajah » 26 wrz 2017, 7:44

gałganica pisze:Zostałam rzucona za pomocą karteczki, w przeddzień moich urodzin. Byliśmy razem prawie 5 lat, 3 lata razem mieszkaliśmy...
Bardzo Ci współczuję m. Nie ogarniam jak można z kimś tak się rozstać, zamiast po prostu porozmawiać/ powiedzieć wprost.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Ostatnio zmieniony 26 wrz 2017, 7:44 przez ajah, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta

Postautor: Kumiho » 26 wrz 2017, 7:48

gałganica pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Zostałam rzucona za pomocą karteczki, w przeddzień moich urodzin. Byliśmy razem prawie 5 lat, 3 lata razem mieszkaliśmy...

:przytul: :glaszcze:

Aż słów brakuje :( bardzo mi przykro :(
The shade, the shade of it all.

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 26 wrz 2017, 8:34

:(

:przytul: :przytul:
trzymaj się, jesteśmy z Tobą :roza:

Awatar użytkownika
elorap

Postautor: elorap » 26 wrz 2017, 9:28

gałganica pisze:Zostałam rzucona za pomocą karteczki, w przeddzień moich urodzin. Byliśmy razem prawie 5 lat, 3 lata razem mieszkaliśmy...

Przykro mi, trzymaj się

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
empress
Ranga alternatywna: Ninja Ziemi

Postautor: empress » 26 wrz 2017, 9:29

:przytul: :przytul: :przytul:

Aren't we quite a pair? The would-be elven god and his jester. I don't know which one of us is crazier.

Watek informacyjny - wstawianie zdjęcia, gifa, miniaturki YT na forum KLIK

Awatar użytkownika
gałganica

Postautor: gałganica » 26 wrz 2017, 16:37

Dziękuję wszystkim za wsparcie :roza:

Awatar użytkownika
myszamisia

Postautor: myszamisia » 26 wrz 2017, 19:59

Przykro mi. Trzymaj się

Wysłane spod islandzkiego wulkanu

Awatar użytkownika
IlonaLulu

Postautor: IlonaLulu » 30 wrz 2017, 20:25

Moje współczucia. Trzymaj sie..
Karteczka.. Boze dlaczego ludzie w pewnych sytuacjach tracą twarz zupełnie.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Awatar użytkownika
Franka

Postautor: Franka » 30 wrz 2017, 21:02

:przytul:

Sposób w jaki to zrobił świadczy o tym, że nie warto po nim łez wylewać.
A ten banał, ze jedne drzwi się zamykają aby mogły otworzyć się drugie jest prawdziwy.
Ktoś inny Tobie przeznaczony szuka Cię i za jakiś czas odnajdzie. Głowa do góry!

I wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :roza:
Oby kolejny rok życia przyniósł wiele radości :urodziny:
W życiu kobiety następuje taka chwila kiedy musi określić swój wiek i się tego trzymać. Maria Czubaszek

Awatar użytkownika
Cattivo

Postautor: Cattivo » 30 wrz 2017, 21:57

To jest dopiero... Pięć lat z kimś żyjesz, myślisz, że go znasz, i nagle taki numer. Trzymaj się :glaszcze: :przytul: paradoksalnie to najlepszy prezent urodzinowy, jaki mógł zrobić (chociaż może nie w taki sposób) - masz otwartą drogę ku lepszemu.

Awatar użytkownika
gałganica

Postautor: gałganica » 01 paź 2017, 11:53

Dzięki właśnie ogarniam nowe mieszkanie i jestem dosyć pozytywnie nastawiona na zmiany. Dobrze się stało, szkoda tylko że w taki sposób...

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 01 paź 2017, 12:00

Dzięki właśnie ogarniam nowe mieszkanie i jestem dosyć pozytywnie nastawiona na zmiany. Dobrze się stało, szkoda tylko że w taki sposób...

Super :ok: Teraz będzie tylko lepiej, najgorsze masz już za sobą.
Insta
Blog podróżniczy Kraków: Kamieniołom Liban i Kopiec Krakusa
Blog makijażowy recenzja 4 cieni GlamShadows

Awatar użytkownika
arachne

Postautor: arachne » 01 paź 2017, 16:12

gałganica, też przytulam mocno, niedawno mnie spotkało coś bardzo podobnego (ale po krótszym stażu). Ech, gentelmeni XXI wieku. Fajnie, że starasz się zmieniać pozytywnie rzeczy wokół siebie - ja się zapisałam na pole dance (a jestem typem grzecznej dziewczynki znad książek i sama siebie nie podejrzewałam) i fitness.

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 01 paź 2017, 16:23

arachne pisze:zobacz cytowaną wiadomość
gałganica, też przytulam mocno, niedawno mnie spotkało coś bardzo podobnego (ale po krótszym stażu). Ech, gentelmeni XXI wieku. Fajnie, że starasz się zmieniać pozytywnie rzeczy wokół siebie - ja się zapisałam na pole dance (a jestem typem grzecznej dziewczynki znad książek i sama siebie nie podejrzewałam) i fitness.

a to jest coś niegrzecznego? :>
pytam z ciekawości :) bo ja to nawet nie widziałam tego na żywo a zawsze wszyscy tak mocno podkreślają, że to bardziej akrobatyka i nic niegrzecznego

w temacie robienia pozorów to jak poszłam na boks instruktor jak mnie zobaczył z poker fajsem odpowiedział na dzień dobry po czym dodał, że "pani pewnie na tańce? latino dens studio to nie to piętro" :brzydal:

zuz.ka

Postautor: zuz.ka » 01 paź 2017, 16:23

Trzymaj się! :przytul:

(Mnie facet rzucił przez telefon po 3 latach związku, bez słowa wyjaśnienia. Miesiąc temu mu się przypomniało, że może powinien mi coś wytłumaczyć. Od zerwania minęło 5 lat :brzydal:)

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 01 paź 2017, 16:29

zuz.ka pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Trzymaj się! :przytul:

(Mnie facet rzucił przez telefon po 3 latach związku, bez słowa wyjaśnienia. Miesiąc temu mu się przypomniało, że może powinien mi coś wytłumaczyć. Od zerwania minęło 5 lat :brzydal:)

:szok: niektórzy to mają zapłon

do mnie się kilkamiesięcy temu odezwał typ z którym z 5 lat temu skończyłam na etapie randek. nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego (nawet to że chciał się spotkać) gdyby nie fakt, że zaczął od że szkoda że wtedy wyszedł na głupka i szkoda że nie mieliśmy szansy się więcej spotkać po czym okazał się jeszcze większym głupkiem niż wtedy (zaręczony, ślub za kilka miesięcy)

w dodatku moja psiapsi miała w zeszłym roku analogiczną sytuację - po paru latach odzywa się do niej koleś z aluzją-lamentem po czym po parunastu tygodniach na fb foty ze ślubu :brzydal:

Wróć do „Luźne dyskusje”