Co mnie dzisiaj cieszy :D

rozmowy na każdy temat w doborowym towarzystwie
Awatar użytkownika
night prowler

Re: Co mnie dzisiaj cieszy :D

Postautor: night prowler » 20 lis 2017, 18:44

SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Dostałam dziś zaproszenie (via fejs) na kawę od nieznajomego, który otworzył mi drzwi i był obecny przy mojej rozmowie z sekretarką. Podobno bardzo młodo wyglądam, dawno nic mi tak nie poprawiło humoru :mrgreen: (podryw, nie kawa, bo się nie wybieram :P )

Uuuu, elegancko! :mrgreen:
...but your dad just calls me Anya

technologia w służbie ludzkości

Awatar użytkownika
amelj

Postautor: amelj » 20 lis 2017, 19:05

SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Dostałam dziś zaproszenie (via fejs) na kawę od nieznajomego, który otworzył mi drzwi i był obecny przy mojej rozmowie z sekretarką. Podobno bardzo młodo wyglądam, dawno nic mi tak nie poprawiło humoru :mrgreen: (podryw, nie kawa, bo się nie wybieram :P )

:cool: I tak powinny wyglądać poniedziałki :mrgreen:
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc(...)"

zuz.ka

Postautor: zuz.ka » 20 lis 2017, 19:09

Cieszę się, bo zdecydowałam się jednak na imprezę z okazji 25 urodzin, o której myślałam od pół roku :jupi: . Zaprosiłam najbliższą mi rodzinę i wyszło 29 osób :torba:

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 20 lis 2017, 22:15

zuz.ka pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Cieszę się, bo zdecydowałam się jednak na imprezę z okazji 25 urodzin, o której myślałam od pół roku :jupi: . Zaprosiłam najbliższą mi rodzinę i wyszło 29 osób :torba:

Mam nadzieję, że będzie super i najmniej 27 udanych prezentów :D (żeby nie było, że nierealistycznie :D )

Ghostwriterka

Postautor: Ghostwriterka » 22 lis 2017, 14:02

Cieszy mnie coraz większa dostępność audiobooków ;)

zuz.ka

Postautor: zuz.ka » 22 lis 2017, 21:42

night prowler pisze:zobacz cytowaną wiadomość
zuz.ka pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Mam nadzieję, że będzie super i najmniej 27 udanych prezentów :D (żeby nie było, że nierealistycznie :D )

Dzięki! :D
Cieszy mnie:
-wczorajsza impreza urodzinowa ze znajomymi z grupy (cały tydzień świętuje urodziny :brzydal:)
-dzisiejsza, pierwsza w życiu koloryzacja :D
-to, że udało mi się zrobić sobie zastrzyk (domięśniowy) przy trzecim zetknięciu igły ze skórą, a nie przy siódmym, jak przedwczoraj :pazurki:

Awatar użytkownika
neflim

Postautor: neflim » 27 lis 2017, 7:37

Mam dzisiaj wolny dzień i aż nie wiem co z tym fantem zrobić :love: :banan:

Awatar użytkownika
Axis mundi

Postautor: Axis mundi » 28 lis 2017, 15:04

A mnie dzisiaj ucieszyło, że podbechtana przez tutejsze mistrzynie makijażu, odważyłam się nałożyć zalegający mi w szufladzie od lat, iskrzący cień w pudrze Guerlaina Fairy Pink (na który dotąd nie miałam innego pomysłu niż wewnętrzny kącik, ale on ma drobinki morelowo-pomarańczowe, różowe i niebieskie i wyglądał tam tak sobie) na podkład w postaci szarego cienia i to wygląda pięknie, nienachalnie i ogólnie rozświetlająco :serce: Dzięki, dziewczyny, bez was bym na to nie wpadła.
Obrazek

Awatar użytkownika
elorap

Postautor: elorap » 29 lis 2017, 20:21

Zrobiłam wczoraj zupę krem z buraka i jest to coś, co mi smakuje. Nie pytajcie o przepis, bo zrobiłam na oko (w skrócie burak z Lidla gotowany, woda, mleczko kokosowe, cebula, czosnek, imbir, gorczyca, pietruszka suszona, sól i dorzuciłam przyprawy z suszonej włoszczyzny, bo wyszedł deser - serio wyszło to dobrze). Wygląda obrzydliwie (nie zblendowałam gorczycy, tylko rozbiłam ziarnka), ale robi się w 10 minut. W sumie i tak nie jem oczami, a jak jem to po prostu nie jem :P.
Zaplanowałam ponowną u(wy)cieczkę do Białegostoku, zamierzam wziąć książkę i nie odzywać się do nikogo. Relaksuje mnie ta myśl.

Lucy Camden

Postautor: Lucy Camden » 29 lis 2017, 20:52

Kupiłam jadalne pomidory, mało że jadale bo pyszne, jak z własnej uprawy albo i lepsze. Jadłam wczoraj wieczorem pierwszy raz od lata. Myśl, że moge jeść pomidory w zimie odmienia mi życie. Modle sie żeby były dostawy cały czas.

Awatar użytkownika
Axis mundi

Postautor: Axis mundi » 30 lis 2017, 15:27

Lucy Camden pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Kupiłam jadalne pomidory, mało że jadale bo pyszne, jak z własnej uprawy albo i lepsze. Jadłam wczoraj wieczorem pierwszy raz od lata. Myśl, że moge jeść pomidory w zimie odmienia mi życie. Modle sie żeby były dostawy cały czas.

:twisted: Ja mam pomidory na działce. Przechowuję je metodą włoską: całe krzaczki obcina się lub wyrywa, wiesza zielonym na dół z pomidorami i one tak sobie tam wiszą i czekają na zjedzenie, czerwone, jędrniutkie i o smaku pomidorów, a nie brudnej ściery). W zeszłym roku ostatnie sztuki zjedliśmy na 3 króli :skacze:
Obrazek

Lucy Camden

Postautor: Lucy Camden » 30 lis 2017, 15:33

Axis mundi pisze:zobacz cytowaną wiadomość

:twisted: Ja mam pomidory na działce. Przechowuję je metodą włoską: całe krzaczki obcina się lub wyrywa, wiesza zielonym na dół z pomidorami i one tak sobie tam wiszą i czekają na zjedzenie, czerwone, jędrniutkie i o smaku pomidorów, a nie brudnej ściery). W zeszłym roku ostatnie sztuki zjedliśmy na 3 króli :skacze:

Dzieki za podzielenie sie tym sposobem, powiem komu trzeba w przyszłym roku.

Awatar użytkownika
sziket

Postautor: sziket » 01 gru 2017, 14:27

Axis mundi pisze:zobacz cytowaną wiadomość

A gdzie je wieszasz? W jakich warunkach? To bardzo ciekawe, chętnie skorzystam w przyszłości (o ile je wyhoduje).
Masikura.

Awatar użytkownika
Axis mundi

Postautor: Axis mundi » 01 gru 2017, 15:45

sziket pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Axis mundi pisze::twisted: Ja mam pomidory na działce. Przechowuję je metodą włoską: całe krzaczki obcina się lub wyrywa, wiesza zielonym na dół z pomidorami i one tak sobie tam wiszą i czekają na zjedzenie, czerwone, jędrniutkie i o smaku pomidorów, a nie brudnej ściery). W zeszłym roku ostatnie sztuki zjedliśmy na 3 króli :skacze:

A gdzie je wieszasz? W jakich warunkach? To bardzo ciekawe, chętnie skorzystam w przyszłości (o ile je wyhoduje).

Wisiały normalnie w nieużywanym pokoju, z zakręconymi kaloryferami, w bloku, na oknie.
Obrazek

Awatar użytkownika
majchevka

Postautor: majchevka » 05 gru 2017, 16:47

Cieszy mnie to, że korzystając z dnia darmowej dostawy kupiłam większość prezentów Gwiazdkowych <3 I prawie tak bardzo cieszy mnie również to, że w home&you oprócz DDD była promocja 2+1 i kupiłam sobie w prezencie 3 nowe kubki i to w cenie dwóch :love: Z kotami :love: Przebranymi za znaki zodiaku :love:

Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta

Postautor: Kumiho » 05 gru 2017, 18:40

Cieszy mnie, że wymieniłam bilet do domu na wcześniejszy, dzięki czemu spędzę wieczór z niemężem przed jego jutrzejszym wyjazdem na delegacje (do tego samego miasta, z którego dzisiaj sama wróciłam :brzydal:)
Ostatnio zmieniony 05 gru 2017, 18:40 przez Kumiho, łącznie zmieniany 1 raz.
The shade, the shade of it all.

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 06 gru 2017, 23:37

Wypisałam, okleiłam mikołajami i przygotowałam do wysłania wszystkie kartki świąteczne, lalalalalallalala :D. Jaki ładny stosik <3.

Awatar użytkownika
myszamisia

Postautor: myszamisia » 08 gru 2017, 12:22

Cieszy mnie, że samochód jest naprawiony (mniej cieszy mnie koszt tego) i mój mechanik sam pojechał nim na przegląd. Przegląd ślicznie przeszedł. Jak mi mechanik o tym powiedział, to piszczałam z radości jak dziecko.

Wysłane spod islandzkiego wulkanu

Awatar użytkownika
meeow

Postautor: meeow » 09 gru 2017, 20:29

Zdałam egzamin z kosmetologii na 5 :banan:

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 09 gru 2017, 23:09

meeow pisze:zobacz cytowaną wiadomość