Co mnie dzisiaj cieszy :D

rozmowy na każdy temat w doborowym towarzystwie
Awatar użytkownika
sziket

Re: Co mnie dzisiaj cieszy :D

Postautor: sziket » 30 paź 2017, 10:28

Cieszę się, że wymyśliłam, co kupić mojej wylosowanej osobie na Gwiazdkę :)
Masikura.

Awatar użytkownika
amelj

Re: RE: Re: Co mnie dzisiaj cieszy :D

Postautor: amelj » 30 paź 2017, 13:51

myszamisia pisze:zobacz cytowaną wiadomość
night prowler pisze:
myszamisia pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Cieszy mnie, że robię z moją koleżanką przyjęcie niespodzianka na urodziny mojej córki. Mała niczego się nie spodziewa, bo właściwe przyjęcie będzie za tydzień na sali zabaw.

Wysłane spod islandzkiego wulkanu

Jak przesłodko :D. Mam nadzieję, ze niespodzianka się uda :serce: .
Niespodzianka się udała. Pierwsza też, bo napełniłam balony helem i z nimi odebrałam małą ze szkoły. Wzbudziłyśmy małą sensację wśród dzieci.
ObrazekObrazekObrazek

Wysłane spod islandzkiego wulkanu

Mała jest cudna :mrgreen:
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc(...)"

Awatar użytkownika
elorap

Postautor: elorap » 30 paź 2017, 18:22

Dostałam dwa urocze mini flakony perfum (szkoda, że bez atomka, ale wreszcie na coś się przydaje współlokatorka pracująca w branży kosmetycznej ). Zdążyłam odebrać paczkę na Końcu Świata i juz jestem w ciapągu do osoby, która najlepiej mnie rozumie
Edycja: zapomniałam o najważniejszym! Zdążyłam kupić herbatkę z imbirem (po który pani musiała biec do Carrefoura w Szałasach!!) za 6,25 zł po 50% znizce

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
Ostatnio zmieniony 30 paź 2017, 18:22 przez elorap, łącznie zmieniany 1 raz.

ajah

Postautor: ajah » 30 paź 2017, 18:48

myszamisia super :ok:

Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta

Postautor: Kumiho » 30 paź 2017, 19:43

Dwa psy w przedziale :banan:
The shade, the shade of it all.

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
blackveil

Postautor: blackveil » 30 paź 2017, 20:12

Odnalazłam dziś kotka, który zaginął 3 tygodnie temu :serce: . Kotek mieszkał na przeciwko mnie,w kamienicy po drugiej stronie ulicy, a dzisiaj odnalazłam go w swojej piwnicy. Od razu skojarzyłam ogłoszenie z Żabki w sąsiedztwie, okazało się że to właśnie ten zaginiony kotek :banan:.
Jego właścicielka tak szlochała ze szczęścia, że aż ja sama się popłakałam :brzydal:.

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 30 paź 2017, 20:15

blackveil pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Odnalazłam dziś kotka, który zaginął 3 tygodnie temu :serce: . Kotek mieszkał na przeciwko mnie,w kamienicy po drugiej stronie ulicy, a dzisiaj odnalazłam go w swojej piwnicy. Od razu skojarzyłam ogłoszenie z Żabki w sąsiedztwie, okazało się że to właśnie ten zaginiony kotek :banan:.
Jego właścicielka tak szlochała ze szczęścia, że aż ja sama się popłakałam :brzydal:.

ojej, ale to musiało być szczeście :serce:
Insta
Blog podróżniczy Wilno: Ostra Brama i bazylika archikatedralna
Piekę słodkie Czekoladowe ciasto buraczane

Awatar użytkownika
IlonaLulu

Postautor: IlonaLulu » 30 paź 2017, 20:23

blackveil pisze:Odnalazłam dziś kotka, który zaginął 3 tygodnie temu :serce: . Kotek mieszkał na przeciwko mnie,w kamienicy po drugiej stronie ulicy, a dzisiaj odnalazłam go w swojej piwnicy. Od razu skojarzyłam ogłoszenie z Żabki w sąsiedztwie, okazało się że to właśnie ten zaginiony kotek :banan:.
Też bym płakała. Dobry uczynek spełniłaś. Ja jak oglądam krótkie nagrania ze zwierzakami do adopcji, to często mam łzy w oczach.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Awatar użytkownika
Kumiho

Postautor: Kumiho » 30 paź 2017, 20:26

Aż samej mi się szlochać zachciało <3 <3 <3

Jak pisać NA SZARO?

bedlamite

Postautor: bedlamite » 30 paź 2017, 20:49

blackveil pisze:Odnalazłam dziś kotka, który zaginął 3 tygodnie temu :serce: . Kotek mieszkał na przeciwko mnie,w kamienicy po drugiej stronie ulicy, a dzisiaj odnalazłam go w swojej piwnicy. Od razu skojarzyłam ogłoszenie z Żabki w sąsiedztwie, okazało się że to właśnie ten zaginiony kotek :banan:.

Coś pięknego <3

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
;)

ajah

Postautor: ajah » 30 paź 2017, 21:10

okazało się, że mam zaległy urlop do wykorzystania. Po raz pierwszy od kilku lat mam wolne święta (w sumie to prawie dwa tygodnie) :serce:

Awatar użytkownika
Axis mundi

Postautor: Axis mundi » 30 paź 2017, 23:31

IlonaLulu pisze:jak oglądam krótkie nagrania ze zwierzakami do adopcji, to często mam łzy w oczach.

Ja dlatego nie mogłabym pracować w schronisku. Po pierwsze dlatego, że ryczałabym całe 8 godzin, a po drugie w ciągu góra 2 tygodni przeniosłabym "pracę" ;) do domu.
Pamiętam, jak na Mikołajskiej w Krakowie były giełdy kotów i stała tam klatka wypełniona futrzakami z adnotacją "Koty ze schroniska do oddania w dobre ręce. Czyste i zdrowe." Naprawdę nie wiem, jak można by wybrać. Ja bym musiała wziąć całą klatkę.
#ozm #odogonowezapaleniemozgu
Obrazek

Awatar użytkownika
heater

Postautor: heater » 31 paź 2017, 0:33

Co za cudowna historia! :serce: :serce: :serce:

Awatar użytkownika
Kumiho

Postautor: Kumiho » 31 paź 2017, 0:37

Axis mundi pisze:zobacz cytowaną wiadomość
IlonaLulu pisze:jak oglądam krótkiej nagrania ze zwierzakami do adopcji, to często mam łzy w oczach.

Ja dlatego nie mogłabym pracować w schronisku. Po pierwsze dlatego, że ryczałabym całe 8 godzin, a po drugie w ciągu góra 2 tygodni przeniosłabym "pracę" ;) do domu.
Pamiętam, jak na Mikołajskiej w Krakowie były giełdy kotów i stała tam klatka wypełniona futrzakami z adnotacją "Koty ze schroniska do oddania w dobre ręce. Czyste i zdrowe." Naprawdę nie wiem, jak można by wybrać. Ja bym musiała wziąć całą klatkę.
#ozm #odogonowezapaleniemozgu

Ja mam tym sposobem 4 koty zamiast 2. 2 miały być na tymczasie śle jak to tak, oddać komuś kota jak się go już do domu w wzięło :brzydal: tym bardziej ogromnie podziwiam wszystkie domy tymczasowe, które potrafią tak bardzo dobro zwierząt przedkładać ponad swoje uczucia. Kawał cudownej roboty robią <3

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
Axis mundi

Postautor: Axis mundi » 31 paź 2017, 0:50

Kumiho pisze:2 miały być na tymczasie ale jak to tak, oddać komuś kota jak się go już do domu w wzięło

:ok: Pamiętam, jak była ostatnia powódź i groziło zalanie schronisku gdzieś pod Sandomierzem. Kobitka prowadząca to schronisko uruchomiła alert i udało się jakoś te zwierzaki "na tymczasem" przechować u ludzi, którzy jak zagrożenie minie, mieli je oddać z powrotem do schroniska. Ostatecznie schroniska nie podtopiło i można było je zacząć szybko przyjmować z powrotem, ale ŻADEN psiak nie wrócił. Nikt nie chciał już ich oddać.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kumiho

Postautor: Kumiho » 31 paź 2017, 0:52

Axis mundi pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Kumiho pisze:2 miały być na tymczasie ale jak to tak, oddać komuś kota jak się go już do domu w wzięło

:ok: Pamiętam, jak była ostatnia powódź i groziło zalanie schronisku gdzieś pod Sandomierzem. Kobitka prowadząca to schronisko uruchomiła alert i udało się jakoś te zwierzaki "na tymczasem" przechować u ludzi, którzy jak zagrożenie minie, mieli je oddać z powrotem do schroniska. Ostatecznie schroniska nie podtopiło i można było je zacząć szybko przyjmować z powrotem, ale ŻADEN psiak nie wrócił. Nikt nie chciał już ich oddać.

Też bym nie oddała :D

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
elorap

Postautor: elorap » 31 paź 2017, 22:39

Perspektywa 5 dni urlopu

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 31 paź 2017, 22:46

Zużyłam dziś resztki dwóch flaszek (do travalo, ale co tam :twisted: ) i jestem już blisko założonego planu, dojścia do minimum perfumeryjnego. Mam nadzieję, że z resztą szybko pójdzie, bo chcę kupić Rose Oud :twisted: .
...but your dad just calls me Anya

technologia w służbie ludzkości

Awatar użytkownika
Domcia2605

Postautor: Domcia2605 » 01 lis 2017, 11:14

Zrobiłam dzisiaj pyszną zupę dyniową, z pieczonej dyni, czosnku i cebuli. Nigdy wcześniej nie piekłam warzyw, pyszna wyszła :love:
Cieszy mnie jeszcze playlista lat 60 na spotify, która leci od rana i mi poprawia humor :D

Awatar użytkownika
elorap

Postautor: elorap » 09 lis 2017, 0:35

elorap pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Perspektywa 5 dni urlopu

Przebijam, wyjdzie 12 :] i już tak mocno nie jara, ale lepsze to, niż praca.
Dużo lepiej się czuję, nic nie boli
Mama ma dobre wyniki, po latach jest poprawa
Kupiłam kubeczek menstruacyjny
Obejrzałam dwa ciekawe filmy

Wróć do „Luźne dyskusje”