Kursy, szkolenia - za darmo i nie tylko

rozmowy na każdy temat w doborowym towarzystwie
Awatar użytkownika
elorap

Kursy, szkolenia - za darmo i nie tylko

Postautor: elorap » 07 wrz 2017, 16:36

Pomyślałam o założeniu wątku zbiorczego dla fajnych inicjatyw za darmo i nie tylko (uważam, że za niektóre szkolenia/kursy itd. warto zapłacić, bo czasami tak łatwiej się czegoś nauczyć i później to procentuje). Natchnęły mnie zapisy na darmowe warsztaty programowania w R! Zajęcia są organizowane przez Geek Girls Carrots i R-Ladies Warsaw. Zapisy do 11 września, zajęcia 7-8 października (nocleg na własną rękę, ale jakby co, to polecę super fajny hostel za 39 zł w świetnej lokalizacji, ew. podpowiem, jak zarezerwować nocleg za taniej). Są trzy poziomy:
1) podstawowy,
2) średniozaawansowany (wizualizacja danych w R);
3) średniozaawansowany (modelowanie statystyczne).
Tutaj link do profilu R-Ladies, gdzie w zakładce wydarzenia znajdziecie wszelkie informacje na temat tych warsztatów. Polecam, byłam na zajęciach organizowanych zarówno przez R-Ladies, jak i GGC. Bardzo fajna atmosfera i mieszane towarzystwo - nie będzie samych studentek i pań po 60 (nie to, że komuś ujmuję, ale organizatorzy dbają o to, żeby dać szansę każdemu!).
Co do poziomu - uważam, że zaczynając naukę R od dziś, można spokojnie startować na zajęcia na poziomie średnioozaawansowanym :)
To też dobra okazja, żeby poznać inne osoby początkujące, a także osoby z pokrewnych branż/z podobnym wykształceniem (wbrew pozorom - wcale nie matematyczno-informatycznym ;) ).

Wróć do „Luźne dyskusje”