Wątek wkurzeniowy - czyli o tym co irytuje

rozmowy na każdy temat w doborowym towarzystwie
Awatar użytkownika
smerffie

Re: RE: Re: Wątek wkurzeniowy - czyli o tym co irytuje

Postautor: smerffie » 08 gru 2017, 8:44

night prowler pisze:
smerffie pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Jedno zamówienie z hm wysłane :D

Zazdro, aż sprawdziłam status swojego. No nic, może jutro :brzydal: .
No ja czekam jeszcze aż jedno wyślą

Awatar użytkownika
night prowler

Re: Wątek wkurzeniowy - czyli o tym co irytuje

Postautor: night prowler » 08 gru 2017, 11:28

Co za komedia. In post dostarczył jedną z trzech paczek z jednodniowym opóźnieniem, o drugiej wczoraj rano dostałam info, że "Została przekazana do paczkomatu" i czekaj se co dalej :hahaha: , trzecia nie zmieściła się do przepełnionego paczkomatu, więc zamiast do jednego z sześciu(!), które mam w najbliższej okolicy, wysłali ją o 20 minut stąd... dwa dni zajęło im "przekazanie", na razie o dostarczeniu ni widu ni słychu :gun: .

Ho ho ho... :santa:
...but your dad just calls me Anya

technologia w służbie ludzkości

Awatar użytkownika
myszamisia

Re: RE: Re: RE: Re: Wątek wkurzeniowy - czyli o tym co nas irytuje

Postautor: myszamisia » 08 gru 2017, 11:56

night prowler pisze:
myszamisia pisze:zobacz cytowaną wiadomość
lordviader pisze:Do korowodu nieszczęść dorzucę nasze zepsute auto...
Siostro.
W piątek odebrałam samochód od mechanika. Pojechałam na przegląd. Nie przeszedł przeglądu. Dziś mechanik zabrał mi samochód. A jeszcze za poprzednie naprawy mi nie wystawił rachunku. Jak podliczy mi za całość, to się przewrócę i nie wstanę. Bidne święta mi się zapowiadają.
A propos świąt, to miałam lecieć do Polski i oczywiście mi to nie wyjdzie. Bidne i smutne będą święta.

Wysłane spod islandzkiego wulkanu

:glaszcze:

Mam nadzieję, ze może i bidne, ale jednak nie smutne :santa: .
Dziękuję

A w temacie wkurzającym, to mam zapalenie dziąsła. Tabletki przeciwbólowe pochłaniam hurtowo, płuczę roztworem z sody. Oby szybko mi przeszło.

Wysłane spod islandzkiego wulkanu

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 08 gru 2017, 13:43

night prowler pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Co za komedia. In post dostarczył jedną z trzech paczek z jednodniowym opóźnieniem, o drugiej wczoraj rano dostałam info, że "Została przekazana do paczkomatu" i czekaj se co dalej :hahaha: , trzecia nie zmieściła się do przepełnionego paczkomatu, więc zamiast do jednego z sześciu(!), które mam w najbliższej okolicy, wysłali ją o 20 minut stąd... dwa dni zajęło im "przekazanie", na razie o dostarczeniu ni widu ni słychu :gun: .

Ho ho ho... :santa:

U mnie też ho ho ho :santa: zadzwoniłam do Answear i pani powiedziała, że jeśli zależy mi na czasie i skuteczności, to ona bardzo mnie prosi o odniesienie zwrotu do któregoś salonów, bo ona może oczywiście zlecić kolejne odbioru u kurierów, ale ma informacje, że się nie wyrabiają. To był 5 dzień oczekiwania i chyba faktycznie skoczę z tym sama zamiast się bujać z DPD. Przedświąteczna masakra.
Insta
Blog podróżniczy Wilno: Ostra Brama i bazylika archikatedralna
Piekę słodkie Lekkie ciasto bananowe z delikatnym kremem budyniowym

Awatar użytkownika
masterpiece

Postautor: masterpiece » 08 gru 2017, 14:20

Ja mam zamówienie w h&m na trzy stówy z 26tego i od 2 dni na statusie "wysłane" i dalej czekam :pazurki: od tego czasu tak sobie folgowałam z jedzeniem, że chyba dupsko urosło i będą zwroty :lol: I tez dostałam 15% zniżki i darmową dostawę na maila, niech se wsadzą w buty :mrgreen:

Poza tym czekam 2 tygodnie na zwrot pieniędzy z c&a. Nie wiem czy to normalne czy w okresie przedświątecznym sklepy tak bardzo nie ogarniają.

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 08 gru 2017, 15:03

SALIX pisze:U mnie też ho ho ho :santa: zadzwoniłam do Answear i pani powiedziała, że jeśli zależy mi na czasie i skuteczności, to ona bardzo mnie prosi o odniesienie zwrotu do któregoś salonów, bo ona może oczywiście zlecić kolejne odbioru u kurierów, ale ma informacje, że się nie wyrabiają. To był 5 dzień oczekiwania i chyba faktycznie skoczę z tym sama zamiast się bujać z DPD. Przedświąteczna masakra.

Masakra, dobrze że chociaż jest jakaś alternatywa, bo ile można się bujać bez żadnej gwarancji :facepalm: .
...but your dad just calls me Anya

technologia w służbie ludzkości

Awatar użytkownika
smerffie

Postautor: smerffie » 09 gru 2017, 17:38

Z okazji krótkiego urlopu pojechalam do rodziców, dziś wracam. Pociąg który zaczyna w Przemyślu już na starcie ma 50minut opoznienia.... obok mnie siedzi gość jedzacy pieczone udka, trzymając je z rękach i oblizujac palce...
Jak kocham blablacara to na dziś żadnego przekazu nie miałam....

Awatar użytkownika
empress

Postautor: empress » 10 gru 2017, 12:52

Zapraszam do drugiej części watku :roza:
viewtopic.php?f=10&t=354

Wróć do „Luźne dyskusje”