Przenośny klimatyzator

rozmowy na każdy temat w doborowym towarzystwie
Awatar użytkownika
Axis mundi

Przenośny klimatyzator

Postautor: Axis mundi » 11 lip 2021, 14:04

Nareszcie pytanie, które nie jest kiepsko zawoalowanym spamem ;)

Ponieważ od połowy czerwca praktycznie nieprzerwanie mamy tropikalne upały, a prognozy długoterminowe przewidują je jeszcze co najmniej do końca lipca, dojrzeliśmy z chłopem do zainwestowania w dobry przenośny klimatyzator.
Ma ktoś jakiś, który z czystym sumieniem może nam polecić, albo nie ma ale zna się i też może?
Cenowo najlepiej do +/- 4 stów.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta
Kontaktowanie:

Re: Przenośny klimatyzator

Postautor: Kumiho » 17 lip 2021, 21:46

Axis mundi pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Nareszcie pytanie, które nie jest kiepsko zawoalowanym spamem ;)

Ponieważ od połowy czerwca praktycznie nieprzerwanie mamy tropikalne upały, a prognozy długoterminowe przewidują je jeszcze co najmniej do końca lipca, dojrzeliśmy z chłopem do zainwestowania w dobry przenośny klimatyzator.
Ma ktoś jakiś, który z czystym sumieniem może nam polecić, albo nie ma ale zna się i też może?
Cenowo najlepiej do +/- 4 stów.

Klimatyzator niestety nie, bo miałam tylko jeden (wielki, ciężki o z rurą w oknie) ale jeśli chodzi o wiatrak to może Stadler Form? Miałam zanim kupiliśmy drugiego Dysona i sprawdzał się spoko.

Awatar użytkownika
Axis mundi

Re: Przenośny klimatyzator

Postautor: Axis mundi » 18 lip 2021, 13:54

Chodzi mi o coś, co realnie obniży temperaturę w pokoju z 30 stopni chociaż o 5.
Wiatrak mam bardzo dobry, polski, marki Eldom. Ma już ze 30 lat - kupiony zupełnie przez przypadek, jako jedyny jeszcze dostępny w osiedlowym sklepie. 3-biegowy, cichutki i wydajny - dmucha jak należy nawet na najwolniejszym biegu. Nawet kot się go nie boi i wyleguje przed nim w taką pogodę. Teraz już się takich nie robi...
Ale dzięki tobie zajrzałam na ich stronę, żeby sprawdzić, czy mój wiatrak jeszcze produkują (no oczywiście, że już nie) i widzę, że mają też jakieś klimy, choć cena raczej zaporowa... :box:
Ostatnio zmieniony 02 sie 2021, 14:28 przez Axis mundi, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

Wróć do „Luźne dyskusje”