Kto pyta, nie błądzi

rozmowy na każdy temat w doborowym towarzystwie
Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta

Re: Ubezpieczenie

Postautor: Kumiho » 13 maja 2019, 22:14

fid3k pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Jakie ubezpieczenie zdrowotne jesteście w stanie polecić? Szukam dobrych i sprawdzonych ofert pod tym względem. Chcę się zabezpieczyć!

Nie polecę żadnego ale zaraz pewnie pojawi się na spamerski post z ubezpieczeniem i stosownym linkiem. Czekamy.
The shade, the shade of it all.

Jak pisać NA SZARO?

Antonett

Re: Kto pyta, nie błądzi

Postautor: Antonett » 30 maja 2019, 13:28

Hej, ja mam pytanko, skąd wiecie o kodach np w douglasie czy sephorze? macie newslettera? Przyznam się szczerze, że częste promocje zabiłyby mój portfel i pewnie miałabym gwarantowany rozwód z chłopem więc jeszcze nie mam tych newsletterów. Warto?

zuz.ka

Postautor: zuz.ka » 30 maja 2019, 14:54

Antonett pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Hej, ja mam pytanko, skąd wiecie o kodach np w douglasie czy sephorze? macie newslettera? Przyznam się szczerze, że częste promocje zabiłyby mój portfel i pewnie miałabym gwarantowany rozwód z chłopem więc jeszcze nie mam tych newsletterów. Warto?

Jestem w klubie sephora i dostaję smsy

Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta

Postautor: Kumiho » 30 maja 2019, 18:52

zuz.ka pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Antonett pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Jestem w klubie sephora i dostaję smsy

Ja tez, przy karcie Douglas i Sephora dostaje info o promocjach smsem.
The shade, the shade of it all.

Jak pisać NA SZARO?

Antonett

Postautor: Antonett » 31 maja 2019, 20:27

Hej, w kontigo mają promo na maski w płacie 2+2, są wg was jakieś godne uwagi, które można u nich kupić?

Awatar użytkownika
neflim

Postautor: neflim » 10 cze 2019, 17:44

Cześć, znacie fajny programy online do obróbki zdjęć? Nie zależy mi na niczym szczególnym, ale kilka filtrów, bez zbędnych ramek i innych pierdółek dookoła?
Póki co jestem na photoram.io, ale trochę mało opcji dla mnie
I działanie jednorazowe, dlatego preferowana wersja online

Awatar użytkownika
nietopesz

Postautor: nietopesz » 10 cze 2019, 17:46

neflim pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Cześć, znacie fajny programy online do obróbki zdjęć? Nie zależy mi na niczym szczególnym, ale kilka filtrów, bez zbędnych ramek i innych pierdółek dookoła?
Póki co jestem na photoram.io, ale trochę mało opcji dla mnie
I działanie jednorazowe, dlatego preferowana wersja online

Snapseed jest fajne
Mijaj zdrów otwarte okna

Awatar użytkownika
Cattivo

Postautor: Cattivo » 17 cze 2019, 9:01

Orientujecie się, czy można dostać L4 za dzień, w którym trzeba było iść na badania lekarskie (usg), czy w grę wchodzi tylko urlop? Niektórzy mówią, że L4 to tylko dla chorych niezdolnych do pracy, inni, że się da, i już nie wiem :/

Awatar użytkownika
paczqa
BAN

Postautor: paczqa » 30 cze 2019, 12:09

Wydaje mi się, że najlepiej ubezpieczać się w MetLife, sama ubezpieczam się u nich na życie, najlepiej dmuchać na zimne. JESTEM SPAMEREM,UMIESZCZAM SPAMERSKIE LINKI u tego agenta dowiedziałam się wszelkich informacji.
Ostatnio zmieniony 30 cze 2019, 13:52 przez Kumiho, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Veritaserum

Postautor: Veritaserum » 02 lip 2019, 15:48

Planuję spędzić kilka dni urlopu w Krakowie i jeden dzień zarezerwować sobie na wizytę w Oświęcimiu. Czy ktoś może ma porównanie i mógłby mi poradzić, czy warto skorzystać z tych zorganizowanych wycieczek czy może lepiej wybrać się pociągiem na własną rękę? Będę sama jeśli to ma znaczenie.

Awatar użytkownika
blackveil

Postautor: blackveil » 02 lip 2019, 18:07

Veritaserum pisze:Planuję spędzić kilka dni urlopu w Krakowie i jeden dzień zarezerwować sobie na wizytę w Oświęcimiu. Czy ktoś może ma porównanie i mógłby mi poradzić, czy warto skorzystać z tych zorganizowanych wycieczek czy może lepiej wybrać się pociągiem na własną rękę? Będę sama jeśli to ma znaczenie.

Zdecydowanie warto wykupić zwiedzanie z przewodnikiem. Jeśli chodzi o to, czy kupić wycieczkę organizowaną już z dojazdem z Krakowa, pilotem itp. to juz raczej kwestia samych kosztów, musiałabyś policzyć co Ci sie opłaca.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Awatar użytkownika
Axis mundi

Postautor: Axis mundi » 11 lip 2019, 12:21

Mam taka sprawę ;)
Zainspirował mnie filmik Gosi Smelcerz, na którym gruntowała korektor w płynie korektorem mineralnym Kobo. Oczywiście poleciałam do Natury wypróbować sposób i zonk! Ani jednego korektora mineralnego. Nie wiem, czy ta seria stacjonarnie jest już RIP, ale są jeszcze dostępne wysyłkowo, tylko nie wiem jaki kolor mam wybrać.
Ma może ktoś jakiś doświadczenia z tym kosmetykiem: http://www.koboprofessional.pl/produkty/mineral-series-concealer?
Jaki z trzech kolorów będzie pasował do 020 Catrice Liquid Camouflage (bo taki mi się właśnie ładnie dopasował w połowie drogi do szafy Kobo)?
Obrazek

Alosia

Postautor: Alosia » 23 lip 2019, 6:25

Warto zakładać na zęby licówki kompozytowe? Moje zęby są w kolorze A2 a chciałabym B1. Wybielanie raczej u mnie się nie sprawdzi bo mam zęby wypełnione kompozytem.

Wysłane z mojego TRT-LX1 przy użyciu Tapatalka

watacukrowa

Postautor: watacukrowa » 27 lip 2019, 14:45

Czy jest sens zakładać bloga?
W sensie czy jeszcze blogi są czytane. Mam dużo pomysłów, wiele z nich wprowadzonych w życie z dużym powodzeniem mimo że nie jestem ekspertem w tej dziedzinie. Czy ma sens prowadzenie bloga kiedy mam na niego około 2-4 godzin w tygodniu?

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 27 lip 2019, 15:06

watacukrowa pisze:zobacz cytowaną wiadomość
W sensie czy jeszcze blogi są czytane. Mam dużo pomysłów, wiele z nich wprowadzonych w życie z dużym powodzeniem mimo że nie jestem ekspertem w tej dziedzinie. Czy ma sens prowadzenie bloga kiedy mam na niego około 2-4 godzin w tygodniu?

wydaje mi się, że są, ale bardziej na zasadzie konkretnego wyniku podsuniętego przez Google. A do tego trzeba i odpowiedniego pozycjonowania, i regularnie wrzucanych treści. Obecnie blogi żyją, owszem, ale jako przystawki sklepów internetowych, które mają za zadanie zwiększyć sprzedaż. Jeżeli to ma być hobby, nie praca, nie nastawiaj się na wielką publiczność i kokosy z reklam.
Insta
Piekę słodkie Proste ciasto jogurtowe z porzeczkami

watacukrowa

Postautor: watacukrowa » 27 lip 2019, 15:12

SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość

wydaje mi się, że są, ale bardziej na zasadzie konkretnego wyniku podsuniętego przez Google. A do tego trzeba i odpowiedniego pozycjonowania, i regularnie wrzucanych treści. Obecnie blogi żyją, owszem, ale jako przystawki sklepów internetowych, które mają za zadanie zwiększyć sprzedaż. Jeżeli to ma być hobby, nie praca, nie nastawiaj się na wielką publiczność i kokosy z reklam.

Nie nastawiam się na zyski z reklam, bardziej myślałam w formie hobby.
Blogi o tematyce o której myśle istnieją w znacznej ilości ale prawie wyłącznie jako platforma reklamowa kursów, szkoleń czy książek.

W dodatku mam wrażenie że w powyższych blogach jest luka w treści i niewykorzystana nisza, pewnie się chyba zdecyduje.
Dziękuje
Ostatnio zmieniony 27 lip 2019, 15:13 przez watacukrowa, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 27 lip 2019, 15:22

SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Nie nastawiam się na zyski z reklam, bardziej myślałam w formie hobby.
Blogi o tematyce o której myśle istnieją w znacznej ilości ale prawie wyłącznie jako platforma reklamowa kursów, szkoleń czy książek.

W dodatku mam wrażenie że w powyższych blogach jest luka w treści i niewykorzystana nisza, pewnie się chyba zdecyduje.
Dziękuje

a no to próbuj, pewnie. Komuś się przyda, Tobie sprawi frajdę. Ja raz na jakiś czas wrzucam przepis na ciasto - blog jest moim podręcznym zbiorkiem sprawdzonych dobroci, które regularnie piekę, a i znajomi korzystają. A tak poza tym to artykuły blogowe produkuję zawodowo, więc jeśli chcesz dotrzeć również do obcych osób, moja rada - poczytaj sobie o podstawach SEO. Tu wiele kwestii jest istotnych: ilość znaków, odpowiedni podział tekstu, pogrubienia, listy punktowane, umiejętnie wplatane frazy kluczowe.
Ostatnio zmieniony 27 lip 2019, 15:25 przez SALIX, łącznie zmieniany 1 raz.
Insta

Awatar użytkownika
Veritaserum

Postautor: Veritaserum » 15 sie 2019, 17:28

Jakie macie marki laptopów i jak się sprawdzają? Ja od lat Asus, chcę kupić coś nowego, trochę droższego (4-5k) a nie mam doświadczeń z innymi firmami i boję się zaryzykować tyle kasy... (będę się zastanawiać milion lat zanim się zdecyduje na zakup :D )

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 15 sie 2019, 17:42

Veritaserum pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Jakie macie marki laptopów i jak się sprawdzają? Ja od lat Asus, chcę kupić coś nowego, trochę droższego (4-5k) a nie mam doświadczeń z innymi firmami i boję się zaryzykować tyle kasy... (będę się zastanawiać milion lat zanim się zdecyduje na zakup :D )

od kilku lat mam Lenovo, jest ok.

Trzymaj się z daleka od HP - przerobiłam 2, tragedia.
Insta

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 15 sie 2019, 17:46

Veritaserum pisze:zobacz cytowaną wiadomość

dell jest super
aczkolwiek jestem nogą komputerową od zawsze, nie robię na komputerze nic specjalnego i w ogóle się nie znam
zawsze daje sobie wybrać komputer itd.

Wróć do „Luźne dyskusje”