Kto pyta, nie błądzi

rozmowy na każdy temat w doborowym towarzystwie
Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta

Re: Ubezpieczenie

Postautor: Kumiho » 13 maja 2019, 22:14

fid3k pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Jakie ubezpieczenie zdrowotne jesteście w stanie polecić? Szukam dobrych i sprawdzonych ofert pod tym względem. Chcę się zabezpieczyć!

Nie polecę żadnego ale zaraz pewnie pojawi się na spamerski post z ubezpieczeniem i stosownym linkiem. Czekamy.
The shade, the shade of it all.

Jak pisać NA SZARO?

Antonett

Re: Kto pyta, nie błądzi

Postautor: Antonett » 30 maja 2019, 13:28

Hej, ja mam pytanko, skąd wiecie o kodach np w douglasie czy sephorze? macie newslettera? Przyznam się szczerze, że częste promocje zabiłyby mój portfel i pewnie miałabym gwarantowany rozwód z chłopem więc jeszcze nie mam tych newsletterów. Warto?

zuz.ka

Postautor: zuz.ka » 30 maja 2019, 14:54

Antonett pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Hej, ja mam pytanko, skąd wiecie o kodach np w douglasie czy sephorze? macie newslettera? Przyznam się szczerze, że częste promocje zabiłyby mój portfel i pewnie miałabym gwarantowany rozwód z chłopem więc jeszcze nie mam tych newsletterów. Warto?

Jestem w klubie sephora i dostaję smsy

Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta

Postautor: Kumiho » 30 maja 2019, 18:52

zuz.ka pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Antonett pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Jestem w klubie sephora i dostaję smsy

Ja tez, przy karcie Douglas i Sephora dostaje info o promocjach smsem.
The shade, the shade of it all.

Jak pisać NA SZARO?

Antonett

Postautor: Antonett » 31 maja 2019, 20:27

Hej, w kontigo mają promo na maski w płacie 2+2, są wg was jakieś godne uwagi, które można u nich kupić?

Awatar użytkownika
neflim

Postautor: neflim » 10 cze 2019, 17:44

Cześć, znacie fajny programy online do obróbki zdjęć? Nie zależy mi na niczym szczególnym, ale kilka filtrów, bez zbędnych ramek i innych pierdółek dookoła?
Póki co jestem na photoram.io, ale trochę mało opcji dla mnie
I działanie jednorazowe, dlatego preferowana wersja online

Awatar użytkownika
nietopesz

Postautor: nietopesz » 10 cze 2019, 17:46

neflim pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Cześć, znacie fajny programy online do obróbki zdjęć? Nie zależy mi na niczym szczególnym, ale kilka filtrów, bez zbędnych ramek i innych pierdółek dookoła?
Póki co jestem na photoram.io, ale trochę mało opcji dla mnie
I działanie jednorazowe, dlatego preferowana wersja online

Snapseed jest fajne
Mijaj zdrów otwarte okna

Awatar użytkownika
Cattivo

Postautor: Cattivo » 17 cze 2019, 9:01

Orientujecie się, czy można dostać L4 za dzień, w którym trzeba było iść na badania lekarskie (usg), czy w grę wchodzi tylko urlop? Niektórzy mówią, że L4 to tylko dla chorych niezdolnych do pracy, inni, że się da, i już nie wiem :/

Awatar użytkownika
paczqa
BAN

Postautor: paczqa » 30 cze 2019, 12:09

Wydaje mi się, że najlepiej ubezpieczać się w MetLife, sama ubezpieczam się u nich na życie, najlepiej dmuchać na zimne. JESTEM SPAMEREM,UMIESZCZAM SPAMERSKIE LINKI u tego agenta dowiedziałam się wszelkich informacji.
Ostatnio zmieniony 30 cze 2019, 13:52 przez Kumiho, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Veritaserum

Postautor: Veritaserum » 02 lip 2019, 15:48

Planuję spędzić kilka dni urlopu w Krakowie i jeden dzień zarezerwować sobie na wizytę w Oświęcimiu. Czy ktoś może ma porównanie i mógłby mi poradzić, czy warto skorzystać z tych zorganizowanych wycieczek czy może lepiej wybrać się pociągiem na własną rękę? Będę sama jeśli to ma znaczenie.

Awatar użytkownika
blackveil

Postautor: blackveil » 02 lip 2019, 18:07

Veritaserum pisze:Planuję spędzić kilka dni urlopu w Krakowie i jeden dzień zarezerwować sobie na wizytę w Oświęcimiu. Czy ktoś może ma porównanie i mógłby mi poradzić, czy warto skorzystać z tych zorganizowanych wycieczek czy może lepiej wybrać się pociągiem na własną rękę? Będę sama jeśli to ma znaczenie.

Zdecydowanie warto wykupić zwiedzanie z przewodnikiem. Jeśli chodzi o to, czy kupić wycieczkę organizowaną już z dojazdem z Krakowa, pilotem itp. to juz raczej kwestia samych kosztów, musiałabyś policzyć co Ci sie opłaca.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Awatar użytkownika
Axis mundi

Postautor: Axis mundi » 11 lip 2019, 12:21

Mam taka sprawę ;)
Zainspirował mnie filmik Gosi Smelcerz, na którym gruntowała korektor w płynie korektorem mineralnym Kobo. Oczywiście poleciałam do Natury wypróbować sposób i zonk! Ani jednego korektora mineralnego. Nie wiem, czy ta seria stacjonarnie jest już RIP, ale są jeszcze dostępne wysyłkowo, tylko nie wiem jaki kolor mam wybrać.
Ma może ktoś jakiś doświadczenia z tym kosmetykiem: http://www.koboprofessional.pl/produkty/mineral-series-concealer?
Jaki z trzech kolorów będzie pasował do 020 Catrice Liquid Camouflage (bo taki mi się właśnie ładnie dopasował w połowie drogi do szafy Kobo)?
Obrazek

Wróć do „Luźne dyskusje”